Skip to content

Poprawka: „Samsung Smart TV pozostaje w logo i samoczynnie uruchamia się ponownie”

6 de sierpień de 2022

Dziś na rynku jest wiele urządzeń Samsung, jest wszystko z tej firmyW oficjalnym sklepie Samsung można znaleźć telewizory, telefony komórkowe, tablety, słuchawki, sprzęty takie jak lodówki, kuchenki mikrofalowe, pralki, klimatyzacja itp.

Samsung to firma, która istnieje od wielu lat i stopniowo jej nie ma przebicie się na rynku a w codziennych potrzebach człowieka, jak widać, gdy mówimy o Samsungu, nie mówimy wyraźnie tylko o telefonach komórkowych.

Telewizory Samsung są niewątpliwie świetnej jakości i odnoszą duże sukcesy na całym świecieale mają też wiele problemów, które na szczęście w większości przypadków są dość proste do rozwiązania.

Czy telewizory Smart TV rzeczywiście mają kilka zalet, czy może więcej wad?

Przed zakupem telewizora Smart TV chcemy opowiedzieć o niektórych jego zalety i wady które można znaleźć w tych urządzeniach, dzięki czemu można podjąć decyzję o jego zakupie lub zakupie czegoś innego marki Samsung.

Jedną z zalet Smart TV jest to, że w pewnym momencie z jakiegokolwiek powodu zgubiłeś pilotanie musisz się martwić, ponieważ możesz używać swojego urządzenia z Androidem jako pilota i jest to zaleta, którą nie wszystkie firmy mają.

Kolejną zaletą tego typu urządzenia jest to, że możesz zsynchronizować lub połączyć swój telefon komórkowy ze Smart TV i będziesz mógł ekrany lustrzaneco może stać się czymś bardzo prostym i wygodnym.

Jeśli więc chcesz podzielić się dobrym filmem lub jakąś treścią, którą masz na urządzeniu mobilnym, będziesz mógł zobaczyć go w ten sam sposób na ekranie i będzie wygodniej na przykład w jakieś spotkanie przyjaciółrodzina lub po prostu ze swoim partnerem.

Dzięki temu nie będziesz musiał cały czas trzymać telefonu komórkowego, a w międzyczasie możesz zająć się innymi rzeczami lub po prostu ciesz się swoją zawartością na ekranie Smart TV.

Warto wspomnieć, że jest kilka aplikacji, których nie możesz przegapić na swoim Smart TV, zapewniamy Cię, że dzięki nim będziesz miał dostęp do wielu treści wysokiej jakości i do swoich upodobań, aby jak widać, zdobywając Smart TV jest często dobry wybór dla ciebie.

Niestety jedną z największych wad tego typu urządzeń jest to, że gdy mają problem, nie jest tak łatwo go rozwiązaćponieważ wymagają dużej ilości czasu, pieniędzy i wysiłku.

Duży problem, co zrobić, jeśli mój telewizor Samsung pozostaje na logo, czarny ekran?

Problem jest niepokojący, ponieważ Telewizor pozostaje na czarnym ekranie i dlatego nie można uzyskać dostępu do żadnego menu, niczego zmienić ani skonfigurować absolutnie niczego, co niewątpliwie uniemożliwia nam próbę rozwiązania problemu w jakiś sposób, stale uruchamia się ponownie, a następnie ponownie znajdujemy czarny ekran.

Jedynym sposobem, aby to zakończyć i zamknąć, jest odłączanie przewodu zasilającego I to wszystko, coś, co zawsze musisz zrobić w ostateczności, ale w tym przypadku nie ma innej opcji.

Jakie mam rozwiązanie, jeśli telewizor Samsung Smart TV sam się zrestartuje?

Przyczyny, które powodują ten problem za każdym razem, są związane z problemami sprzętowymi i musisz rozbroić telewizor aby znaleźć na nie rozwiązanie, może to być jakiś wewnętrzny obwód płytki TV, mówi się, że jest to spowodowane właśnie przez transoptor F9222L.

Oczywiście, aby rozwiązać ten problem, należy rozbroić telewizor i dostać się do: zbadaj dalej Aby móc go rozwiązać, jasne jest, że aby to zrobić, musisz mieć podstawową wiedzę na temat elektroniki, ponieważ w przeciwnym razie jedyne, co osiągniesz, to po prostu większe uszkodzenie telewizora.

rozbroić rozwiązanie tv

Nowy problem, logo restartu mojego telewizora Samsung Smart TV, co mam zrobić?

Dlatego polecam, jeśli masz tego rodzaju problem, abyś bezpośrednio weź serwis techniczny I nawet nie myśl o otwieraniu telewizora na sekundę, ponieważ może to doprowadzić do jeszcze większego uszkodzenia.

W wielu przypadkach lepiej, aby profesjonalista zadbał o to, co się dzieje i nie musi robić bałaganu właśnie z tego powodu, ale także narażać się na większe droższe. napraw telewizor, o którym mowa.

Możesz również zostawić wszelkie pytania dotyczące tego tematu w komentarzach i mam nadzieję, że jakiś użytkownik z bardziej zaawansowaną wiedzą niż my może nam pomóc. oświetlić trochę więcej o tym temacie.