Skip to content

Poprawka: „Instagram nie działa lub zamyka się, gdy go otwieram lub próbuję przesłać historię”

25 de lipiec de 2023

Wszystkie aplikacje mają pewne błędy, żadna z nich nie jest od nich zwolniona. W tym przypadku Zobaczmy, dlaczego Instagram się zamyka. Wspomnieliśmy już w innych postach, że niektóre przyczyny są związane z problemami z wydajnością. Jest wiele osób, które po otwarciu Instagrama zamykają się natychmiast. Jak to naprawić?

Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, gdy mamy błąd, jest próba wykrycia, dlaczego popełniliśmy ten błąd. Zobaczymy więc wszystkie możliwości i metody rozwiązania tego problemu. W większości przypadków ten błąd pochodzi z aplikacji, a nie z urządzenia mobilnego.

Oznacza to, że pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to sprawdzić, czy jest dostępna jakakolwiek aktualizacja aplikacji, po prostu odwiedź Google Play i Jeśli zobaczysz przycisk aktualizacji, kliknij go i to wszystko. Innym sposobem jest wejście do Sklepu Play, po czym w wyszukiwarce wpisz „Instagram”, a następnie wybierz pierwszą opcję. Teraz kliknij przycisk „Aktualizuj”. Jeśli nie ma przycisku aktualizacji, korzystamy z następującego rozwiązania.

Jak rozwiązać problem nieoczekiwanego zamknięcia Instagrama, gdy przesyłam zdjęcia lub relacje

To, co zawsze pomaga, gdy mamy problemy z jakąkolwiek aplikacją, to wyczyszczenie pamięci podręcznej. Wszystkie aplikacje mają pamięć podręczną. Problem polega na tym, że gdy się gromadzi, aplikacje mogą działać nieprawidłowo. Nie dzieje się tak tylko na Instagramie, może się to zdarzyć nawet w grach i od czasu do czasu dobrze jest wyczyścić pamięć podręczną pozostawioną przez Instagram lub inne aplikacje na telefonie komórkowym.

Więc co zrobimy, to pójdziemy do Ustawienia> Aplikacje> Instagram> Pamięć, a następnie wyczyść pamięć podręczną. Wymuś również zatrzymanie aplikacji, a teraz będziesz mógł wejść do aplikacji jak zwykle.Jeśli nadal masz problemy z korzystaniem z aplikacji, zalecamy odinstalowanie aplikacji i ponowne jej zainstalowanie. Ponieważ Instagram też nie jest zbyt ciężki, nie będzie to proces, który zajmie Ci zbyt długo i być może w ten sposób nie będziesz musiał ponownie cierpieć z powodu tego problemu.

W ostateczności pozostaje wykonać twardy reset, w innych całkowicie zresetować telefon. Zostaw telefon tak, jakbyś go dopiero kupił. Oznacza to, że usuwa wszystko, co na nim masz: zdjęcia, filmy, kontakty itp. Więc jeśli zdecydujesz się wykonać twardy reset, zalecamy kilka rzeczy: po pierwsze, masz telefon naładowany co najmniej w 80%.

Następnie musisz zrobić kopię zapasową wszystkich plików, których nie chcesz stracić. Ponieważ, jak ci powiedzieliśmy, wszystko jest wyeliminowane. instagram jest potężna sieć społecznościowa, która stała się niezbędna dziś może bardziej niż Facebook. Mamy nadzieję, że znajdziesz powyżej rozwiązanie tego problemu. Aby w ten sposób Instagram się nie zamykał i można było z niego korzystać bez żadnego problemu na urządzeniu mobilnym.

Powód, dla którego aplikacja Instagram zamyka się, gdy przesyłam film

Zupełnie inaczej dzieje się w przypadku filmów, ponieważ przyczyny są zupełnie inne niż wtedy, gdy aplikacja zamyka się podczas przesyłania zdjęcia lub historii. Zwykle ten problem występuje gdy wideo jest bardzo ciężkie i nieco długie.

Byłby to ważny argument, ale pytanie, na które należy odpowiedzieć, brzmi: jak go rozwiązać? Alternatywą jest nagrywanie bezpośrednio z aplikacji, teoretycznie nie powinno być problemu z załadowaniem, nie mówiąc już o nieoczekiwanym zamknięciu.

Instagram zamyka się tylko po przesłaniu filmu lub historii

Teraz, jeśli problem polega na zrobieniu tego z innego urządzenia, czy to dla wygody, dla jakości aparatu, czy dla jakiejkolwiek innej odpowiedzi, w tym przypadku polecam, aby po zakończeniu pracy lub edycji wideo i już go mieć idź w górę, przekaż to przez rozumiejącego bez obniżania jakości materiału.

Jest ich wiele w Internecie, a najlepsze z nich są darmowe, wystarczy trochę „googlować”, a znajdziesz je. Celem jest kompresja wagi i spraw, aby był lżejszy podczas przesyłania go do aplikacji, dzięki temu zapobiegniesz jego zamknięciu, ponieważ jest zbyt ciężki.

dołącz do naszego kanału telegram