Skip to content

Poprawka: „Aplikacje nieoczekiwanie same zamykają się w Windows Phone i Nokia Lumia”

5 de marzec de 2023

Windows Phone był mobilnym systemem operacyjnym opracowanym przez firmę Microsoft. jako następca Windows Mobile. I mówimy, że to dlatego, że wspomniany system operacyjny jest obecnie wycofany. Konkurował bezpośrednio z systemem Android firmy Google i systemem iOS firmy Apple. Jego najnowszą wersją był Windows Phone 8.1, wydany 14 kwietnia 2014 roku, ale jego wsparcie zakończyło się w lipcu 2017 roku.

Jednak pomimo faktu, że jego ostatnia wersja była w 2014 roku, Windows Phone jest jednym z nich systemy operacyjne najczęściej używane w ofercie Nokia Lumia. Nie możemy jednak zaprzeczyć, że ostatnio napotkali szereg problemów podczas uruchamiania aplikacji, ponieważ uruchomienie jakiejkolwiek aplikacji kończy się zamknięciem bez wyświetlenia żadnego komunikatu.

Jak wielu z nas wie, na każdym smartfonie lub tablecie z dowolnym systemem operacyjnym konieczne jest posiadanie minimalnej dostępnej przestrzeni do zainstalowania aplikacji. W przeciwnym razie aplikacje mogą się nie uruchomić lub po prostu nie zostać poprawnie zainstalowane. Biorąc to pod uwagę, postanowiliśmy pomóc Ci rozwiązać problem gdzie aplikacje zamykają się same na telefonie z systemem Windows z tym przewodnikiem.

Mój telefon sam zamyka aplikacje

Jak wspomnieliśmy wcześniej, w takich przypadkach należy wziąć pod uwagę, że każda aplikacja ma minimalne wymagania, które musi spełniać urządzenie z systemem Windows Phone. Oznacza to, że jeśli Twój telefon komórkowy nie spełnia tych wymagań, nie będzie poprawnie uruchamiał aplikacji ani gier, jednak gdy aplikacje zamkną się same również w systemie Windows Phone Może to być spowodowane problemem z oprogramowaniem lub samą aplikacją.

Jednym z możliwych rozwiązań jest zainstalowanie aplikacji do czyszczenia systemu i pamięci podręcznej, która w kilku przypadkach ma swój udział w odpowiedzialności, gdy aplikacje zamykają się w systemie Windows Phone. Dobrą opcją jest idź do sklepu z oknami i pobierz aplikację o nazwie Clean Master.

Ta aplikacja dba o naprawić problemy w systemie i oczyścić go z niepotrzebnych plików i tymczasowe. Jest to aplikacja, która pozwala nam dokładnie wyczyścić nasz telefon. Innymi słowy, dzięki niemu możesz usunąć wszystkie niepotrzebne pliki, pozostałe pliki, pamięć podręczną i historię. Ponadto masz możliwość zwolnienia pamięci RAM i oszczędzania baterii telefonu komórkowego. Ważne, żeby to podkreślić Clean Master jest całkowicie darmowy i działa naprawdę świetnie.

szare okno raportu o błędzie

Co zrobić, gdy aplikacje zamykają się same w systemie Windows Phone

W większości przypadków problemy te wynikają z błędu w samej aplikacji, więc procedura rozwiązania tego błędu jest następująca:

1.- Musisz całkowite odinstalowanie aplikacji z błędem samozamykania.

2.- Teraz musisz pobrać i uruchomić program Clean Master wyczyść system operacyjny

3.- Kiedy skończysz, musisz uruchom ponownie telefon komórkowy.

4.- Kiedy włączy się ponownie, musisz przejść do Sklepu Windows i wrócić do pobierz aplikację, która się zamknęła.

5.- To powinno zakończyć problem samoczynnego zamykania się aplikacji.

Jeśli po wykonaniu wszystkich tych kroków problemy nadal występują, zalecamy przywrócenie ustawień fabrycznych w telefonie Windows Phone, ale nie przed wykonaniem kopii zapasowej wszystkich ważnych plików, ponieważ zwykle powoduje to usunięcie wszystkich ustawień i plików telefonu komórkowego.

Na koniec zalecamy sprawdzenie sprzętu przez wyspecjalizowanego technika, który może potwierdzić, że urządzenie nie zawiera żadnych wirusów, wirusy telefonów komórkowych to oprogramowanie dostosowane do każdego systemu operacyjnego, które są wykonywane w celu naruszenia funkcjonalności Smartfona.

Zwykle wirusy są prezentowane za pośrednictwem aplikacji zainstalowanych na samym telefonie, a po aktywacji generują w nim liczne zagrożenia, jedno z nich dotyczy wyłączania innych programów, więc przeszkadza, zamykając je automatycznie.

To powinno zakończyć problem polegający na tym, że aplikacje same się zamykają Telefon Windows. Jeśli masz jakieś pytania lub problem będzie się powtarzał, możesz zostawić nam komentarz, a my postaramy się Ci pomóc.

dołącz do naszego kanału telegram