Skip to content

Jak pobrać najlepsze przeglądarki na Windows Phone — praktyczny przewodnik

19 de grudzień de 2022

Windows Phone to jeden z systemów operacyjnych najczęściej używanych przez firmę Nokia, zwłaszcza w modelach Lumia. Jednak nie wszyscy użytkownicy mają możliwość zainstalowania wysokiej jakości przeglądarki internetowej Telefon Windows.

Ale podobnie jak Android, ten system operacyjny ma sklep z aplikacjami znany jako Sklep Windows; gdzie większość znalezionych aplikacji jest darmowa, choć znajdziemy też trochę płatnych, ale to nie znaczy, że darmowe są kiepskiej jakości. Wręcz przeciwnie, mogą być znacznie lepsze niż wynagrodzenie. Więc tutaj powiemy ci, jak zainstalować dobre i darmowe przeglądarki dla telefonów z systemem Windows.

Wielu użytkowników uważa, że ​​Windows Phone jest zupełnie inny niż Windows Phone 8.1. Ale to nieprawda, ponieważ jest to całkowicie to samo, ale z nowszą wersją. Będzie to zależeć od telefonu komórkowego, który mamy i jeśli taki istnieje aktualizacja w toku telefon Windows.

Najlepsze przeglądarki są dostępne nie tylko dla Windows Phone, ale dla każdego innego używanego obecnie systemu operacyjnego. Jest to ranking z najlepsze przeglądarki używane w trzech najpopularniejszych systemach operacyjnych czyli Android, Windows Phone i iOS.

Google Chrome

Jak można sobie wyobrazić, pozycja numer jeden wśród najlepszych przeglądarki dla telefonów z systemem Windows jest zajęty przez Google Chrome. Który jest najczęściej używany, szybki, stabilny i zapewnia najlepszą wydajność przeglądania stron internetowych. Ten przeglądarka dla telefonów z systemem Windows możesz go pobrać z Sklep Windows całkowicie za darmo.

przeglądarka UC

kolejny z najlepszych przeglądarki dla telefonów z systemem Windows Jest to bardzo lekki, który pozwala uruchamiać aplikacje i Flash. Jest o przeglądarka UC i ma nową aktualizację, która umożliwia otwieranie stron w trybie offline i przeglądanie filmy na Youtube. To znaczy pozwala oszczędzaj komórkową transmisję danych, gdy nie masz połączenia Wi-Fi.

Na przykład jest to przeglądarka dla Windows Phone, która ma pełną synchronizację z Cortaną, więc będziesz mieć asystenta głosowego, który pomoże ci podczas wykonywania ogromnej liczby wszelkiego rodzaju poleceń.

Opera Mini

Po trzecie, mamy przeglądarkę, która działa od dłuższego czasu na różnych systemach operacyjnych, w tym na telefonach komórkowych. Chodzi o Operę, ale w tym przypadku o jej wersję Opera Mini na urządzenia mobilne bez reklamktóry jest potężny przeglądarka dla telefonów z systemem Windows bardzo szybki i może być skonfigurowany z APN do nawigacji bez dostępu do Wi-Fi lub danych mobilnych.

Wśród jego głównych zalet musimy powiedzieć, że jest szczególnie szybki, a ponadto umożliwia filtrowanie ogromnej ilości danych. Opera Mini zużywa również najmniejszą możliwą ilość danych, będziesz mógł zobaczyć, ile oszczędzasz, i umożliwi dostęp do wielu innych treści.

Internet Explorer/Microsoft Edge: chociaż prawdą jest, że jest to jedna z najbardziej krytykowanych przeglądarek, jakie istnieją, na przykład dlatego, że nie ma bardzo dużej prędkości. Prawdą jest również, że eksplorator internetu Pozostaje jedną z najbardziej zaufanych przeglądarek internetowych dla Windows Phone.

Dzięki temu systemowi poruszanie się po Internecie jest naprawdę łatwe, ponieważ ma on kilka bardzo interesujących cech. Na przykład tak zwany „tryb czytania”, który pozwoli Ci wyeliminować z tekstu lub notatki wszystkie przeszkadzające Ci elementy, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na tym, co ważne.

Przeglądarka zapisywania Kaspersky: kiedy mówimy o przeglądarki dla telefonów z systemem Windows, wiemy, że wielu użytkowników będzie szczególnie poszukiwać bezpiecznego środowiska. Musimy w tym sensie podkreślić, że istnieje wiele dobrych opcji, ale jeśli traktujemy tę kwestię priorytetowo, nie możemy nie doradzić konkretnie przeglądarce Kaspersky. Oczywiście ten program dla Windows Phone został opracowany przez tych samych specjalistów z tej firmy zajmującej się bezpieczeństwem.

Przeglądarka Maxthon: i kończymy ten przegląd najwybitniejszych przeglądarki dla telefonów z systemem Windows z ręki innego, który bardzo nam się spodobał, gdy go spróbowaliśmy. To tak zwany Maxthon, który słynie z tego, że wcześniej był dostępny również na PC i inne telefony komórkowe.

Teraz ideą jego użytkowników było przeniesienie zalet tej przeglądarki bezpośrednio do urządzeń mobilnych z systemem Windows Phonei osiągnęli to dzięki interfejsowi i kilku bardzo interesującym funkcjom.

Różne opcje wysokiej jakości, z których musisz wybierać

Jak zobaczysz, masz kilka opcji w pliku Sklep Windows ale mimo to te 3 są najlepsze przeglądarki dla telefonów z systemem Windows które można znaleźć w tym sklepie, więc możesz wybrać jeden z nich lub zainstalować wszystkie trzy jednocześnie, jeśli Twój telefon ma odpowiednią ilość miejsca i jak najlepiej wykorzystać każdy z nich.

Chociaż prawdą jest, że zwykle, gdy mówimy o smartfonach i odnosimy się do ich systemów operacyjnych, zwykle kładziemy nacisk zarówno na urządzenia z Androidem, jak i te z iOS, czyli te należące do Apple, mamy również opcję Windows Phone. Rzeczywiście, w tym sensie należy zauważyć, że Windows Phone nadal jest użytecznym systemem operacyjnym dla wielu osób, chociaż trzeba znać jego najlepsze aplikacje, aby z niego skorzystać.

W tym konkretnym przypadku, opierając się na wielu pytaniach zadawanych nam przez naszych czytelników, chcieliśmy poświęcić się szczególnie tym, które uważamy za Najlepsze przeglądarki dla Windows Phone.

Biorąc pod uwagę, że jest ich naprawdę dużo i są różnorodne. Rzeczywiście, musisz pomyśleć, że powinieneś przeanalizować przynajmniej kilka z nich, aby zobaczyć, który najlepiej pasuje do tego, czego szukasz, a do tego musisz również przeczytać ich szczegółowe opisy.

dołącz do naszego kanału telegram