Skip to content

Pobierz The Sims 4 na Androida

22 de luty de 2023

Kiedy myślimy o najważniejszych sagach gier wideo w historii, chociaż oczywiście możemy wymienić wiele i bardzo różnych wśród nich, musimy powiedzieć, że jeśli chodzi o komputery i podstawowe, ale uzależniające tytuły, The Sims lub The Sims to jedna z najlepszych propozycji, jakie widzieliśmy w ciągu ostatnich dwóch dekadgrę, która zasadniczo pozwala nam symulować ludzkie życie, ale na małą skalę.

Od pierwszego wejścia na rynek, Widzieliśmy już kilka wersji tej gry, z których najnowsza to The Sims 4, a wielu użytkowników pytało nas, czy można zainstalować ją na urządzeniu z Androidem bez żadnych problemów. Co więcej, musimy powiedzieć, że The Sims 4 działa płynnie na prawie każdym urządzeniu z Androidem, niezależnie od tego, czy jest to tablet, czy smartfon dowolnego producenta.

Instalowanie The Sims 4 na Androida

Pierwszym krokiem, aby móc cieszyć się The Sims 4 na Androida, jest bezpośrednie pobranie instalatora The Sims, który jest dostępny w sklepie Google Play, tak nazywa się oficjalny sklep z Androidem. Jest to pakiet o wadze 13 MB, dlatego zalecamy połączenie z Wi-Fi podczas pobierania, oprócz dużej ilości baterii i bezpłatnego miejsca do przechowywania.

Po pobraniu pierwszego instalatora The Sims 4, o którym wspominaliśmy wcześniej, będziemy musieli otworzyć aplikację ze Sklepu Google Play lub nową ikonę, która powinna była zostać wygenerowana, a następnie rozpocznie się pobieranie programu uruchamiającego lub programu uruchamiającego, który jest niczym innym jak pełną grąktóry ma wagę 430 MB, więc powinieneś poważnie podejść do kwestii wolnego miejsca na telefonie komórkowym lub tablecie.

Po zakończeniu pobierania całej gry nastąpi następny krok przenieść jego zawartość bezpośrednio z pamięci urządzenia na kartę microSD, który jest używany właśnie do rozszerzenia pamięci ROM tych zespołów. Aby nie mieć absolutnie żadnych problemów podczas całej procedury, zalecamy posiadanie wolnego miejsca około 1 GB zarówno na telefonie komórkowym, jak i na karcie microSD.

Po przeniesieniu gry na kartę microSD możemy bez problemu uruchomić The Sims 4 na naszym urządzeniu z Androidemdostęp do wszystkich jego funkcji, takich jak maksymalne dostosowanie wszystkich postaci, które zamierzamy stworzyć, możliwość zakochania się w nich, założenia własnej rodziny, awansu zawodowego lub zakupu zwierząt domowych, a nawet przeprowadzki do nowego domu, jak już wszyscy wiemy.

Wymagania The Sims 4

Nie możemy jednak zapominać, że jak każda gra, The Sims 4 ma pewne wymagania techniczne, które musi spełniać nasz telefon komórkowy lub tablet, abyśmy mogli bez problemów uruchomić na nim grę. Pomiędzy nimi musimy mieć wersje Androida 2.3.3 lub nowsze, oprócz 1 GB pamięci RAM; chociaż na szczęście urządzenie nie musi być zrootowane, co nie każdy chce robić.

Pobierz The Sims 4 na Androida

dołącz do naszego kanału telegram