Skip to content

Pobierz najlepsze aplikacje do projektowania tatuaży na Androida lub iOS (Litery i rysunki)

24 de październik de 2022

tatuaże stały się coś najbardziej normalnego. Na pewno znasz kogoś, kto ma tatuaże, a nawet sam możesz je mieć.

Nie tylko młodzi ludzie, ale także wielu dorosłych nosi je na skórzei dlatego nieustannie szukają nowych wzorów do uwzględnienia, chociaż niektórzy wybierają starsze tatuaże lub tatuaże o innym znaczeniu, takie jak tatuaż Maorysów.

Oczywiście, choć w sieci znajdziemy wiele informacji, czasami możemy skorzystać z tego martwe chwile z telefonem komórkowyma następnie użyj dobrych aplikacji do tatuażu.

Z tej specjalnej okazji pokażemy Ci niektóre z tego, co uważamy za najlepsze aplikacje do pisania na tatuaże, które powinieneś wziąć pod uwagę, nawet niektóre z zapowiedzi Jak wyglądałby na tobie projekt?

Jakie są najlepsze aplikacje do pisania tatuażu na urządzenia mobilne?

Wytatuuj moje zdjęcie najlepiej z ręcznie robionym napisem.

Zaczynamy przeglądać najlepsze aplikacje do pisania tatuażu z ręki Tattoo my Photo, która w rzeczywistości jest jedną z najbardziej znany. Działa w naprawdę prosty sposób.

Ponieważ pozostaje nam tylko wybrać zdjęcie z galerii lub to, które właśnie zrobiliśmy, wybierz obszar, w którym chcemy tatuaża następnie projekt, który nam się podoba, aby sprawdzić, jak można to zrobić.

Tattoo My Photo Editor ma dla Ciebie tysiące nowych pomysłów.

Tattoo My Photo Editor to druga aplikacja do tatuażu, którą możemy polecić i oczywiście też nieźledo tego stopnia, że ​​masz wiele pomysłów na myślenie o tym, jaki będzie Twój następny tatuaż.

O tej aplikacji musimy powiedzieć, że ma nieskończoną galerię tatuaży z projektami lub formaty listoweobracając lub skalując ten, który najbardziej Ci się podoba, aby zobaczyć, jak będzie wyglądał na Twojej skórze.

Tattoo Designs i jego piękna galeria ze spektakularnymi projektami dla Ciebie.

Zwracamy się do Tattoo Designs, uważanej za jedną z najlepszych galerii napisów tatuażowych oprócz konkretne projektyidealny dla tych, którzy próbują wpaść na pomysł, na który warto się wytatuować.

O tej aplikacji musimy powiedzieć, że ma wszystkie rodzaje tatuaży, związane z ptakami, smoki, litery, pismo azjatyckie. A w dodatku wszystkie jego obrazy są najwyższej jakości.

Czcionki tatuażowe najlepsze wzory liter

Jak sama nazwa wskazuje, Tattoo Fonts to kolejna aplikacja, którą naszym zdaniem należy wziąć pod uwagę w takich przypadkach. Podkreślamy to bardziej niż cokolwiek innego, ponieważ ma niekończąca się kolekcja czcionek i kreatywne czcionki do swoich tatuaży.

Jeśli chcesz wygrawerować frazę na swojej skórze, możesz być pewien, że znajdziesz w nim format, którego szukasz w taki sposób, aby Twój tatuaż był wspaniały.

Nazywa tatuaże różne niesamowite wzory.

I kończymy tę sekcję artykułu w parze z nazwami tatuaży. Kiedy myślimy o tej aplikacji, musimy powiedzieć, że będziemy mogli wybierz absolutnie dowolną nazwęi pokaże nam różne możliwe projekty.

W rzeczywistości mamy wiele opcji czcionek, kolorów lub obrazów, więc jeśli żadna z tych, które widziałeś do tej pory, Cię nie przekonuje, w porządku. mógłbym ci pomóc.

Tatuaże to coś starożytnego. Człowiek tatuował swoje ciało od tysięcy lat. Chociaż w wielu kulturach tatuaże są Coś bardzo ważnego i prawie święte, w kulturze zachodniej tatuaże stały się modne około 20 lat temu.

Wykonanie tatuażu to ważna decyzja, dlatego dzisiaj przedstawiamy Ci aplikacja do testowania tatuaży dzięki któremu możesz sprawdzić, jak wygląda ten rysunek, który lubisz.

Dziś nie można już powiedzieć, że tatuaż jest wieczny. Można je ukryć za pomocą innego tatuażu na górze, jeśli były zbytnio zepsuty z upływem czasu Albo jeśli już ich nie lubimy.

Istnieje również opcja laserowe usuwanie tatuażu, co pozwala na osiągnięcie efektu usuwania tatuażu, który dzisiaj jest bardzo zbliżony do 100%. Inną opcją jest użycie atramenty półtrwałektóre znikają po kilku latach.

Chociaż nie są już na całe życie, decydując się na tatuaż, jest lepiej działaj ostrożnie i upewnij się, że wybrany przez nas projekt naprawdę nam się podoba i pasuje do nas.

Ink Hunter Tattoo to dobra aplikacja do testowania projektów tatuaży

Jeśli myślisz o zrobieniu tatuażu, Ink Hunter Tattoo to aplikacja do testowania tatuaży, która pozwoli Ci zobaczyć spora liczba wzorów a nawet stworzyć własny projekt.

Poprzez system Rozszerzona Rzeczywistość możesz sprawdzić, jak tatuaż będzie wyglądał na obszarze ciała, na którym chcesz go wykonać.

Aplikacja wykorzystuje najnowszą technologię, aby Cię pokazać jak projekt wygląda na twojej skórze który lubisz, pomagając ci zdecydować, czy naprawdę powinieneś zrobić sobie tatuaż, czy nie.

Ink Hunter Tattoo czy jest dostępny na iOS?

Ta aplikacja okazała się rewolucją i w ciągu zaledwie kilku tygodni otrzymała już ponad 150 000 pobrań. Zastosowanie can pobierz z App Store dla Twoich urządzeń z systemem operacyjnym iOS całkowicie darmowy.

Wkrótce będzie dostępny na Androida za pośrednictwem ten Sklep Google Play, gdzie oczekuje się, że odniesie podobny sukces jak ten, który już ma na iOS. Może nawet trafić na Windows Phone.

pobierz sklep ios

TAk Lubisz tatuażemyślisz o zrobieniu sobie jednego i szukasz czegoś całkowicie oryginalnego, nie możesz przegapić naszego artykułu na temat strony internetowe do projektowania tatuaży online. Znajdziesz w nim kilka stron internetowych, na których w bardzo prosty sposób możesz zaprojektować swój przyszły tatuaż.

Jeśli masz iPhone’a, spróbuj przenieść swój projekt do Ink Hunter Tattoo i zobacz, jak tatuaż będzie wyglądał na twoim ciele. W ten sposób dowiesz się, czy wybrane kolory są w zależności od odcienia skóry!czy rozmiar jest odpowiedni lub czy dobrze komponuje się z innymi tatuażami, które już masz.

Dzięki tego typu aplikacjom i stronom internetowym podjęcie decyzji o tatuażu jest teraz łatwiej niż kiedykolwiekeliminując niepewność, czy naprawdę będzie Ci pasować.

Czy próbowałeś już tatuażu Ink Hunter? Co powiesz na?

dołącz do naszego kanału telegram