Skip to content

Pobierz i zainstaluj najlepsze aplikacje do tworzenia memów i plakatów na iPhone’a i Androida

4 de październik de 2023

Memy stały się podstawową częścią naszej rozrywki w sieciach społecznościowych, takich jak WhatsApp czy Facebook. Oprócz dobrej zabawy, są bardzo łatwe do wykonaniado tego stopnia, że ​​możemy je bardzo łatwo stworzyć z poziomu telefonu komórkowego, za pomocą kilku prostych aplikacji.

Mają one różnorodną tematykę, mogą dotyczyć szkoły, polityki lub pór roku, np. zimy. Jeśli jednak chcesz wiedzieć jak powstają, poniżej polecamy kilka aplikacji, które pomogą Ci je stworzyć.

Czy memy są popularne?

Praktycznie nie ma wydarzenia lub wydarzenie, które przyciąga uwagę opinii publicznejaby nie doprowadziło to do pojawienia się w sieciach społecznościowych wszelkiego rodzaju humorystycznych memów zaledwie kilka minut później, dzięki inspiracji opinii publicznej. Oczywiście wielu z nas ma tendencję do dzielenia się memami, które znajdziemy w Internecie lub na portalach społecznościowych. Jednak niewielu bierze pod uwagę fakt, że ich generowanie jest prostsze, niż się wydaje.

W rzeczywistości w tej chwili musimy powiedzieć, że istnieje wiele rodzajów aplikacji, które zostały specjalnie stworzone w tym celu możemy tworzyć własne memy. Nawet jeśli nie mamy pojęcia o tego typu działaniach.

Najlepsze aplikacje do tworzenia memów na Androida i iOS

Cud zastosowania i obecna technologia, polega na tym, że możesz należeć do grupy osób, które aktywnie spędzają czas w sieciach społecznościowych, dzieląc się memami i zabawnymi treściami. Jeśli chcesz się uczyć i być częścią tej społeczności, zapraszamy do przeczytania poniższego artykułu na temat generowania memów z telefonu komórkowego.

Producent memów (iOS)

Zaczynamy od producenta memów. Jeden z najsłynniejsze aplikacje w tej kategorii, zwłaszcza, że ​​ma dość dziwną, ale zauważalną jakość, pozwalającą nam tworzyć memy z więcej niż jednego obrazu. Po ich dodaniu możemy wybrać czcionkę, której będziemy używać. Abyś mógł stworzyć z obrazów swego rodzaju sekwencję lub historię.

Darmowy generator memów (iOS – Android)

To daje nam możliwość tworzenia wszelkiego rodzaju zabawnych obrazów, korzystając z wielu funkcji, jakie nam oferuje. Co więcej, kiedy zakończyliśmy produkcję w Meme Generator Free, Możemy je także udostępniać za pośrednictwem naszych kont w różnych sieciach społecznościowych, bądź zapisywać je na urządzeniu, edytować w innej aplikacji, a następnie wykorzystywać je według własnego uznania.

Projektowanie memów (iOS)

Jeśli szukasz twórcy tego typu śmiesznych obrazków z tekstem, jest więcej niż prawdopodobne, że nie znajdziesz innej tak prostej opcji jak Meme Design. Jest to idealne rozwiązanie dla początkujących lub tych, którzy szukają szybszych rezultatów. Możemy podkreślić, że ma kilka szablonów, które pozwala na zmianę koloru tekstu, a nawet udostępnij obraz w głównych sieciach społecznościowych.

kobieta korzystająca z laptopa

Generator memów GATM

Generator memów GATM nie ma prawie żadnych rywali, jeśli chodzi o znalezienie ich jak najwięcej fajna aplikacja do tworzenia memów. Taki, o którym musimy podkreślić, że nie wymaga od nas dodawania znaków wodnych, jak inne. I choć co prawda jest dość prosty, to ciekawe jest to, że posiada wiele funkcji, których nie mają inni.

Twórca memów

I na koniec nie mogliśmy nie wspomnieć o Meme Creator, aplikacji, o której trzeba to powiedzieć Jest jednym z najlepszych w segmencie. Taki, w którym możemy zastosować ponad 20 formatów czcionek do umieszczenia na wybranych obrazach. Ponadto posiada funkcję, która pozwala złożyć kilka memów, aby stworzyć coś w rodzaju komiksu, że tak powiem, lub dlaczego nie, udostępnić wyniki w sieciach społecznościowych.

Jakich aplikacji mogę używać do tworzenia plakatów?

Twórca demotywacyjny

Kreator Demotywacji to aplikacja, która umożliwia pobranie szablonu plakatu które są stworzone, aby modyfikować nas tak, jak lubimy najbardziej, robić dowolne zdjęcie, dodawać do niego tekst i mieć motywację do dzielenia się ze znajomymi, nie zawracając sobie zbytnio głowy.

Porady dla twórcy memów o zwierzętach

Ta aplikacja jest w rzeczywistości zbyt prosta, mamy ogromną liczbę obrazów używanych ogólnie w plakatach i memach. Wykonujemy dowolne z tych zdjęć i po prostu dodajemy żądany tekst i mamy go gotowego do udostępnienia naszym znajomym.

Kolaż zdjęć

Możesz stworzyć zdjęcie w formie kolażu, aby podarować je ukochanej osobie, a nawet wydrukować je i zostawić w pudełku upominkowym, krótko mówiąc, rób co chcesz, służy nawet jako tło dla logo banera lub strona internetowa m.in. Móc znajdź tę aplikację na iOS, a także na Androida.

WordSwag

Pozwala nam nie tylko robić zdjęcia, które przedstawia nam dana aplikacja, ale także różne listy z bardzo profesjonalnymi i aktualnymi efektami. Nie ma nic nieprzyjemnego w wyglądzie, jak wiele aplikacji, które wydają się pozostać w historii. Dzięki WordSwag możesz to mieć naprawdę profesjonalne projekty w ciągu kilku minut i nie wiedząc zbyt wiele o edycji obrazów lub czymkolwiek podobnym.

Pamiętny

Memeful jest jednym z najlepsze aplikacje do tworzenia memów. Posiada szeroki katalog obrazów i memów, który jest stale aktualizowany i który możemy wykorzystać jako podstawę do tworzenia własnych humorystycznych obrazków. Ale możemy również przesyłać obrazy i tworzyć naszego mema całkowicie od podstaw, bez żadnego szablonu.

Szczególnie godne uwagi jest to aplikacja, która jest całkowicie bezpłatna i mimo to nie zawiera wewnątrz żadnego rodzaju reklamy, co z pewnością doceni wielu użytkowników.

mężczyzna z peruką

Ja ja ja

Katalog obrazków w Meme me jest nieco mniejszy niż w innych aplikacjach tego typu, ale w zamian możemy pobrać dowolny obraz z Internetu i używać go z tą aplikacją. Jedną z jego wyjątkowych cech jest to, że możesz Udostępniaj obrazy bez znaków wodnych.

Jakie uwagi należy wziąć pod uwagę w przypadku aplikacji do tworzenia memów?

Wszystkie te aplikacje do tworzenia memów, które Ci poleciliśmy, są już dziś dostępne na stronie Sklep Google Play I wszystkie są bezpłatne. Memy stały się rewolucją w komunikacji, a ich fani liczą się w milionach. Najlepszym sposobem może być zabawny obraz wyrazić uczucie lub wiadomość.

Dzięki dowolnej aplikacji, którą poleciliśmy, będziesz w stanie generuj memy w ciągu zaledwie kilku minutnie musisz już być ekspertem w Photoshopie lub innym narzędzia do retuszowania zdjęć aby otrzymać zabawnego i zaskakującego mema.

dołącz do naszego kanału telegram