Skip to content

Pobierz Donkey Kong Country na Androida

7 de wrzesień de 2022

Jeśli zazwyczaj śledzisz wszystkie nasze artykuły, to niejednokrotnie polecamy listy aplikacji, w których analizujemy dwa lub trzy z nich, które naszym zdaniem należą do najbardziej wyróżniających się w segmencie, do którego należą. Niemniej jednak, czasami uważamy również, że niektóre aplikacje wymagają ekskluzywnych przedmiotów, jak w przypadku Donkey Kong Countryjedna z najlepszych gier w historii, w którą, jak niektórzy z Was zapewne wiedzą, można teraz grać na Androidzie.

Pierwszą rzeczą, którą musimy powiedzieć w tym przypadku, jest to, że otrzymujemy wiele pytań dotyczących możliwości pobrania Donkey Kong Country na Androida. A wszystko to ma związek z faktem, że bez wątpienia mówimy o jednej z najsłynniejszych gier lat 90-tych. W każdym razie jest to tytuł, który był w stanie podbić publiczność w każdym wieku i Dlatego dzisiaj jest tak wiele pytań dotyczących pobierania Donkey Kong Country na tablety lub telefony komórkowe z systemem Android.

Jeśli chodzi o samą grę, trzeba powiedzieć, że Donkey Kong Country wyróżnia się przede wszystkim tym, jak uzależnia większość tych, którzy w nią grają. Mamy możliwość zabawy dwoma postaciami: Diddy Kongiem i Donkey Kongiem. A potem za ich pośrednictwem będziemy mogli omijać wszelkie przeszkody pojawiające się na drodze, poruszać się wykorzystując takie obiekty jak beczki, uderzać wrogów, zdobywać nagrody i wiele innych kwestii, które odkryjesz podczas gry to.

Donkey Kong Country na Androida za darmo

Zanim nauczysz się, jak pobrać Donkey Kong Country, W każdym razie uważamy, że wygodnie jest wiedzieć, jakie są wymagania, o które prosi nas system w takich przypadkach.. Musimy zacząć konkretnie od procesora, który musi mieć co najmniej 1 GHz. Następnie pamięć RAM smartfona, aby zainstalować Donkey Kong Country, musi wynosić co najmniej 1 GB. Następną rzeczą będzie analiza systemu operacyjnego, który musi być Androidem 2.3 lub nowszym. A najlepsze jest to, że Donkey Kong Country nie wymaga zrootowania naszego telefonu komórkowego.

Cóż, aby móc cieszyć się Donkey Kong Country na swoim Androidzie, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to pobrać SuperRetro16 Lite, darmowy emulator Super Nintendo (SNES), który znajdziesz w sklepie Google Play lub bezpośrednio przez ten połączyć. Następnie musisz pobrać ROM Donkey Kong Country za pomocą tego linku. Po zainstalowaniu SuperRetro16 Lite musisz go otworzyć, a następnie skonfigurować przyciski, aby Twój smartfon był kompatybilny z grą.

Cóż, niedługo będziesz mógł grać w Donkey Kong Country na Androida, a następną rzeczą, którą musisz zrobić, to wyeksportować ROM do folderu zawierającego gry na emulator, dla których zalecamy, aby zawsze używać eksploratora plików zainstalowanego na smartfonie. Jeśli nie masz eksploratora plików, ponieważ producent go nie dodał, zalecamy pobranie ES File Explorer, który jest jednym z najlepszych, bezpośrednio z tego linku w Google Play.

Czy udało Ci się pobrać Donkey Kong Country na Androida krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram