Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Donkey Kong 64 ROM N64 na PC, Androida i iOS w języku hiszpańskim

7 de wrzesień de 2023

Prawdopodobnie, jeśli masz 25 lub 30 lat, będziesz pamiętać epoka z Nintendo 64 z wielką miłością i był to prawdopodobnie jeden z najlepszych.

Nośnikiem pamięci gier Nintendo był w postaci wkładówwiększość z nich z pamięcią wewnętrzną.

Nintendo 64 zawierało niektóre elementy sterujące przyciski ułożone w krzyż specjalnie zaprojektowane, aby użytkownik mógł przejąć kontrolę nad aspektami gier.

Opierały się one na trójwymiarowych środowiskach (sterowanie perspektywą gry lub kameryna przykład), które zostały po raz pierwszy użyte w grze Super Mario 64.

Chociaż nie mieliśmy więc grafika realistyczny jak my dzisiaj. Jednak jakość tytułów, które od czasu do czasu dawała nam każda firma, zwłaszcza Nintendo, była imponująca.

Dziś chcę polecić Wam pobranie Donkey Kong Nintendo 64, gry, która niewątpliwie urzekała w swoich czasach. setki ludzi i że dzisiaj nadal przyciąga uwagę wielu innych.

Nie jest też za mniej, bo jeśli przejdziemy do sprawy, jeśli będziemy musieli wziąć pod uwagę świetną jakość Produkt finalny, znajdujemy grę, w której chociaż lata oznaczają upływ czasu, szczególnie w części graficznej. Pod względem kreatywności ta gra jest po prostu fantastyczna i znacznie więcej niż kiedykolwiek wcześniej.

Donkey Kong 64 – Przygoda marzeń

osiołkong to zręcznościowa gra wideo stworzona przez Nintendo w roku 1981. Jest to prymitywna gra z gatunku platformówek, który koncentruje się na kontrolowaniu postaci na szeregu platform przy jednoczesnym unikaniu przeszkód.

Historia nie jest zbyt skomplikowana, ale wtedy działała. Gra polega na tym, że Mario (zwany wówczas w tej grze wideo „Jumpmanem”) musi uratować kobietę (Pauline), która została schwytana przez ogromnego goryla zwanego Donkey Kong. Te dwie postacie stały się z najsłynniejszych Nintendo.

Gracz musi wcielić się w Jumpmana i uratować jego dziewczynę, co byłoby pierwszą grą wykorzystującą historię opartą na stereotypie „damy w opałach”.

Gra rozpoczyna się od goryla Donkey Konga wspinającego się po schodach i docierającego na dach o powierzchni budowa. Sadzi Paulinę i tupiąc jej nogami, ugina stalowe belki.

Potem wraca na swoje miejsce i krzyczy. Ta animacja ustawić scenę i dodaje tło do gry, coś wyjątkowego do tego momentu w grach wideo.

Gdy zbliża się koniec sceny, pojawia się kolejna scena. Pomiędzy Jumpmanem i Pauline pojawia się serce, ale Donkey Kong chwyta ją i niesie wyżej, łamiąc jej serce.

Wszystko kończy się, gdy Mario dotrze do ostatniego etapu. Donkey Kong zostaje pokonanyoba się spotykają i gra rozpoczyna się od pierwszego poziomu.

Jeśli mamy porównywać graficznie tę grę z grami obecnej generacji, to oczywiście na tym traci, ale w swoim czasie była to jedna z tych, które najlepsza grafika miał. Poza tym gra była bardzo ciekawa i przyjemna.

Pobierz Donkey Kong Nintendo 64 na Androida

Aby cieszyć się grą na Androidzie musisz pobrać emulator na swoje urządzenie MegaN64 które znajdziesz w Sklepie Play.

Jeśli chodzi o rom z grą, możesz go zdobyć, przeszukując nasz artykuł na temat pokoi dla Androida.

Pobierz Donkey Kong Nintendo 64 na iOS

W przypadku systemu iOS zalecamy wyszukanie pliku Emulator RetroArcha który jest niezwykle skuteczny i działa bardzo sprawnie. Ponownie będziesz musiał sam poszukać ROMu.

Pobierz Donkey Kong Nintendo 64 na Windows Phone

Dla tych, którzy mają Windows Phone, możesz użyć emulatora Win64e10 co działa całkiem dobrze z każdą grą na Nintendo 64.

Pobierają to, a potem idą wyszukaj ROM aby móc cieszyć się tym wspaniałym tytułem.

misje ścieżki poziomy świata osioł kong

Pobierz Donkey Kong ROM Nintendo 64

Pobranie go nie jest zbyt skomplikowane, zalecamy w Google wpisać „Donkey Kong Rom na Nintendo 64”, a wśród pierwszych trzech wyników pojawią się odpowiednie strony internetowe na ten temat, aby móc pobrać plik, którego szukasz .

Jeśli którykolwiek z zalecanych przez nas emulatorów nie zadziałał, może to być toznajdź taki, który ci się podoba w naszym artykule o najlepszych emulatorach i klasycznych grach na Androida.

Teraz, gdy masz już wszystkie potrzebne informacje, możesz to zrobić ciesz się grą godziny, które chcesz.

Czy udało Ci się łatwo pobrać grę?

dołącz do naszego kanału telegram