Skip to content

Pobierz emulator Xbox 360 na Androida

1 de kwiecień de 2022

Jeszcze do niedawna, gdy weszliśmy do sklepu z aplikacjami, który jest domyślnie instalowany na wszystkich urządzeniach mobilnych z Androidem, czyli Sklep Google Play, mogliśmy znaleźć ogromną liczbę emulatorówczyli innymi słowy aplikacje, które pozwoliły nam uruchamiać programy, które w naturalny sposób nie były kompatybilne z tym środowiskiem, instalując je wcześniej.

Jednak z biegiem czasu wiele z tych emulatorów zostało usuniętych z powodu problemów z prawami i innych, dlatego gdy szukamy emulatorów dla Androida, sprawy mogą być nieco bardziej skomplikowane. Poza tym zawsze dostarczamy Ci najlepsze tutorialea w tym konkretnym przypadku nie chcieliśmy stracić z oczu tak ważnego jak ten.

Dzieje się tak, że ostatnio wielu naszych czytelników konsultuje się z nami o możliwości zainstalowania emulatora Xbox 360 na Androida, coś, co jest całkowicie możliwe poza wszystkim. Wadą jest to, że ze wszystkich oferowanych w sieci mamy świadomość, że wiele z nich jest płatnych lub niskiej jakości, a jeśli już przez to przechodziłeś, lepiej czytaj dalej.

Instalacja emulatora Xbox 360 na Androidzie za darmo

Cóż, pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, jeśli chcemy cieszyć się grami Xbox 360 na naszym urządzeniu mobilnym z Androidem, jest pobranie aplikacji za pomocą wykonywalnego APK bezpośrednio z tego linku, bez zbędnych ceregieli. Teraz, aby zainstalować ten pakiet APK na swoim komputerze, musisz wcześniej aktywuj Nieznane źródła lub Nieznane źródła w Ustawieniach, Zabezpieczeniach.

Gdy aplikacja jest aktywna jak każda inna, wyłączamy te opcje, o których mówiliśmy wcześniej. i zaakceptujemy wszystkie pojawiające się komunikaty ostrzegawcze i inne. W ten sposób, Już za chwilę będziemy mogli udawać, że mamy wbudowaną w smartfon lub tablet konsolę Xbox 360w najprostszy możliwy sposób, bez preambuły.

Ponadto, Uważamy, że konieczne jest dokonanie innych wyjaśnień w tym zakresie, na przykład, że nie wszystkie telefony komórkowe z systemem Android są kompatybilne z tym systemem., ale musimy przeanalizować każdy konkretny przypadek. Pojawią się nawet urządzenia, które choć potrafią uruchomić emulator, to mają problemy z niektórymi konkretnymi grami, co też jest możliwe.

Niektóre z wymagań technicznych, które sami możemy wskazać, aby wziąć pod uwagę w takich przypadkach i móc cieszyć się grami Xbox 360 na swoim Androidzie, dotyczą procesora z rdzeniami 1 Ghz, dostępnej przestrzeni co najmniej 70 MB , mimo że wtedy urządzenie nie musi być zrootowane ani nic w tym stylu, więc za chwilę powinieneś cieszyć się grami.

emulator konsoli Xbox 360

Emulator dla tej konsoli jest dość popularny, nazywa się Xenia i działa wspaniale, chociaż oczywiście niezbędne jest posiadanie wysokiej jakości urządzenia mobilnego, aby móc uruchomić wspomniany emulator, mówimy o high-endowym, ponieważ być może te ze średniej półki nie działają tak dobrze.Wszystko, aby to zrobić.

Jeśli masz urządzenie ze średniej lub niższej półki, zalecamy, abyś nawet nie próbował go uruchamiać, ponieważ jesteśmy bardzo pewni, że nie zadziała dla Ciebie, ponieważ wymaga dużo zasobów do działania, jest to nie to samo, co uruchamianie emulatora Nintendo DS lub Game Boy Advance podać kilka przykładów.

Aby pobrać ten emulator, musisz kliknąć ten link, przede wszystkim pamiętaj, że ważne jest, abyś miał włączoną opcję nieznanego pochodzenia na swoim telefonie komórkowym. Aby to zrobić, musisz zwrócić uwagę Ustawienia > Bezpieczeństwo i tam musisz włączyć tę opcję, aby móc zainstalować APK, ponieważ nie zamierzamy pobierać niczego ze Sklepu Play, jest to konieczne.

Po pobraniu musisz zainstalować wspomnianą aplikację, a następnie pobrać gry na telefon, pamiętaj, że gry na tej konsoli nie są dokładnie lekkie, mogą ważyć od 5 do 6 GB minimum więc jeśli chcesz go pobrać, zalecamy zrobienie tego ze stabilnym połączeniem internetowym, aby uniknąć zużywania wszystkich danych i aby pod koniec miesiąca rachunek był większy, niż możesz sobie wyobrazić.

Jak zawsze, jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się zajrzeć na dół strony, możesz zostawić komentarze na ten temat, a my zajmiemy się każdym z nich tak szybko, jak to możliwe.

Pamiętaj też, że nauczyliśmy Cię już w innych artykułach o problemach z emulacją gier wideo na Twoim urządzeniu z Androidem, a nawet na komputerach.

dołącz do naszego kanału telegram