Skip to content

Jak pobrać i zainstalować AndroGens APK na Androida – najlepszy emulator Sega

9 de maj de 2023

Dzięki emulatorom mamy dziś możliwość grania w gry konsolowe na naszych telefonach komórkowych, choć jest ich tak dużo, że trudno znaleźć dobry emulator. Ten, który dał mi najlepszy wynik był androgenyjest w stanie bez problemu uruchomić wszystkie gry na platformie.

Dlatego jeśli tęsknisz za tymi grami z jednej z pierwszych konsol do gier wideo, które zostały wydane, polecam Pobierz aplikację AndroGens. Chociaż możesz również znaleźć aplikację w Sklepie Play, co ułatwiłoby pobieranie, ale jeśli Twój telefon komórkowy nie jest kompatybilny, możesz pobrać plik APK, w każdym razie powiem ci, jak to zrobić w obu przypadkach.

Emulator SEGA Genesis na Androida

Ta aplikacja o nazwie AndroGens jest zdolny do emulacji wszystkie gry konsoli SEGA Genesis za pośrednictwem pamięci ROM, osiągając kompatybilność do 99,9%. Masz możliwość dostosowania przycisków sterujących, takich jak zmiana rozmiaru, położenia, a nawet ilości, ale najlepsze jest to, że obsługuje fizyczne kontrolery, takie jak joysticki i gamepady.

Interfejs, który posiada, jest prosty i łatwy w użyciu, jest również zoptymalizowany pod kątem zużycia pamięci RAM i baterii urządzenia. Dobrą rzeczą jest to, że waży tylko 4,1 megabajta, więc będziesz miał dużo miejsca na inne aplikacje. ma optymalizację i wsparcie dla Sony Xperia Play.

Jak zainstalować AndroGens ze Sklepu Play

Masz możliwość pobrania emulatora ze sklepu Google, chociaż w tym celu musi być kompatybilność z telefonem komórkowym. Jeśli więc jest kompatybilny, wystarczy kliknąć poniższy link do Sklepu Play, a następnie poszukać przycisku Instaluj i nacisnąć go. Gdy to zrobisz, pojawi się okno pokazujące informacje, do których aplikacja ma dostęp, po prostu naciśnij akceptuj i rozpocznie się pobieranie.

Pobieranie AndroGens ze sklepu jest dość proste, wystarczy poczekać kilka minut na zakończenie procesu. pobrać i zainstalować dzięki czemu możesz cieszyć się grami SEGA Genesis.

emulator gier Sega

Jak pobrać pakiet APK AndroGens

W przypadku, gdy Twój telefon komórkowy nie jest kompatybilny, i tak możesz mieć ten emulator, ponieważ możesz pobrać jego plik APK. Najpierw musisz pobrać plik APK emulatora przez AndroGensnajlepiej zrobić to z telefonu komórkowego, ale w każdym razie możesz to zrobić z komputera, a następnie przez USB przenieść go do pamięci zewnętrznej urządzenia.

Zanim to zrobisz, ważne jest, aby aktywować nieznane źródła, które znajdziesz w: Ustawienia> Bezpieczeństwo. Gdy masz plik apk emulatora Na telefonie komórkowym musisz go wyszukać i uruchomić, aby rozpocząć instalację.Ostatnią rzeczą, którą musisz zrobić, to poczekać na zakończenie procedury.

Więc teraz wiesz, jaki jest najlepszy sposób na ożywienie tych starych klasyków niektórych konsol, które go naznaczyły. przed i po całym pokoleniu.

dołącz do naszego kanału telegram