Skip to content

Pobierz gry CoolRom dla PPSSPP

21 de kwiecień de 2022

Jeśli zazwyczaj czytasz wszystkie nasze artykuły, z pewnością wiesz, że zawsze staramy się wymieniać najlepsze opcje, aby w pełni wykorzystać nasze urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android, a w tym przypadku zawdzięczamy sobie jedno z najbardziej pożądanych rozwiązań dla długi czas. Zasadniczo chodzi o oferują informacje o CoolRom, uważanym przez wielu za jedną z najlepszych stron do pobierania ROM-ów gier na wiele platform.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć o tej witrynie, jest to, że jest to platforma zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych i tabletów, które uruchomić najbardziej znane systemy operacyjne na świecie, wśród których są oczywiście Android, iOS i Windows Phone, by wymienić kilka przypadków. W związku z tym musimy powiedzieć, że w ten sposób możemy szybko cieszyć się ROMem dowolnej gry, oprócz znalezienia linków do pobierania emulatorów na komputery PC i urządzenia mobilne.

Rzeczywiście, jeśli jesteś jednym z wielu użytkowników, którzy obecnie szukają gier na PSP do emulacji ich za pomocą PPSSPP na Androida, powinieneś wiedzieć, że jedną z najlepszych opcji, jakie mamy pod ręką, jest tak zwany CoolROM, który chcieliśmy mówić o teraźniejszości. W szczególności w tym artykule postaramy się przedstawić informacje o tym, jak krok po kroku pobierać gry CoolRom dla PPSSPP. Przede wszystkim, jak zawsze, wykonanie kopii zapasowej wszystkich treści jest rekomendacją, którą zawsze robimy.

Jak zainstalować gry CoolRom dla PPSSPP

Cóż, tak jak wtedy powiedzieliśmy, czas porozmawiać o CoolRom dla PPSSPP i pierwszą rzeczą, którą musimy w tym względzie powiedzieć, jest to, że będziemy musieli wejść w ten link. W nim możemy znaleźć kategorię gier PSP na danej stronie. Zobaczysz, że po wejściu do tej sekcji znajdziesz uporządkowaną alfabetycznie listę, która zawiera ogromną liczbę gier w formacie ISO do emulacji z PPSSPP na Androida. Następną rzeczą będzie bezpośrednie pobranie wybranej gry, na przykład Dragon Ball Z Shin Budokai, chociaż jest ich wiele. Wszystko, co musisz zrobić, to wyszukać grę, która Cię interesuje.

Jak powiedzieliśmy, zobaczysz różne linki do pobierania, chociaż zalecamy wypróbowanie jednego po drugim, aż znajdziesz najbardziej odpowiedni dla siebie. Kiedy go znajdziesz, musisz nacisnąć Pobierz teraz, aby rozpocząć pobieranie ROM. Następną rzeczą jest poczekanie na zakończenie pobierania i będziesz musiał rozpakować ROM przed emulacją przez PPSSP. Aby wykonać poprzedni krok, musisz użyć dowolnej aplikacji do dekompresji plików, której jest wiele w sklepie Google Play.

Jednocześnie ważne jest, aby pamiętać, że krok po kroku będziesz mógł uzyskać dostęp do kilku interesujących gier, wśród których są takie jak: Dragon Ball Evolution, Dragon Ball Tag Vs, Mortal Kombat Unchained , Pro Evolution Soccer 2013, Dragon Ball Z Shin Budokai, Dragon Ball Z Tenkaichi Tag Team Rate. Poza tym, jak zawsze o tym mówimy, Zapraszamy do pozostawienia nam wszystkich komentarzy na ten temat, które uważacie za ważne, dostępnych w artykule..

Czy byłeś w stanie grać w CoolRom dla PPSSPP dzięki temu krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram