Skip to content

Pobierz Street of Rage 2 na Androida [Juego de Luchas Callejeras]

5 de lipiec de 2022

Kiedy myślimy o najbardziej klasycznych grach w historii, nie możemy nie rozważyć tych, które pochodzą bezpośrednio z czasów starych konsol, jak to ma miejsce myśląc o Street of Rage 2w które teraz można grać praktycznie na każdym telefonie komórkowym.

Prawda jest taka, że ​​mamy teczkę instalacja street of rage 2 która działa jak każda inna gra, więc wszystko, co musisz zrobić, aby cieszyć się tym tytułem, to kontynuować czytanie poniższych instrukcji.

Oczywiście, jeśli masz wątpliwości, o której grze mówimy, gdy mówimy o Street of Rage 2, musisz wiedzieć, że jest to konkretnie ta sama tytuł Golonka 2, taki, który natychmiast rozpoznasz na obrazach towarzyszących temu artykułowi. W tym samym duchu należy zauważyć, że możesz teraz pobrać i zainstalować Street of Rage 2 na Androida bez żadnych trudności, więc nie wahaj się wykonać tego krok po kroku, aby cieszyć się nim tak szybko, jak to możliwe.

Zainstaluj Street of Rage 2 na Androida

Załóżmy więc, że to, czego chcesz, to zainstaluj Street of Rage 2, Cóż, najpierw musisz przejść do Ustawień, Zabezpieczeń na urządzeniu mobilnym z Androidem i włączyć Nieznane źródła lub Nieznane źródła, aby móc bez problemów uruchamiać te pliki.

Po zakończeniu tego pierwszego kroku, następny jest bezpośrednio związany z pobraniem pakietu AndroGens APK bezpośrednio z tego linku. Gdy to zrobisz, będziesz musiał pobrać ROM Ulica Gniewu 2 z tego linku.

Po wykonaniu powyższych kroków musisz przejść do folderu pobierania Twoje urządzenie z Androidem i kliknij dwukrotnie plik APK, o którym wspomnieliśmy wcześniej. Gdy to zrobisz, zobaczysz, że z menu aplikacji możesz bez problemu uruchomić emulator.

Po uruchomieniu emulatora zobaczysz, że pojawiają się różne opcje, chociaż musisz kliknąć tylko tę, która mówi Załaduj grę, a następnie szukać Street of Rage 2 / Bare Knuckle 2 ROM który pojawia się w tym folderze.

A jeśli zastanawiasz się, co ja wiem Wypróbuj Street of Rage 2ponieważ już ją zainstalowałeś, ale nigdy wcześniej w nią nie grałeś, musisz wiedzieć, że znajdziesz miasto w tarapatach, takie, które wskrzesi niektóre wydarzenia z serii Streets of Rage, opartej na złu pana. X.

Naturalny wróg naszych bohaterów powrócił silniejszy niż kiedykolwiek i zamierza walczyć z omawianymi chłopcami. W ten sposób będziemy musieli je wykorzystać wraz z ich cechami, aby cieszyć się maksimum wygraj opcje.

Prawda jest taka, że ​​w ulica wściekłości 2 przekonasz się, że różne postacie mają bardzo specyficzne cechy, więc prawdopodobnie wkrótce będziesz mieć ulubioną postać spośród wszystkich dostępnych, czy to Axel, Blaze, Skate i Max.

Na przykład Skate jest bardzo szybki, ale słaby, Max jest bardzo silny, ale zbyt wolny i dlatego możesz znaleźć najlepsze opcje w Axel i Blaze. Wszystko to oczywiście odkryjesz, gdy zaczniesz grać Street of Rage 2 na Androida.

Czy udało Ci się zainstalować Street of Rage 2 na swoim Androidzie za pomocą tego krok po kroku?

Pobierz Street of Rage 2 na Androida. Walki uliczne 2D

Wciąż pamiętam, kiedy miałem swoją genezę SEGA i bez wątpienia jedną z gier, które lubiłem najbardziej i zapewniały mi rozrywkę ze znajomymi ulica wściekłości 2. Gra walki ulicznej, w której wszystko, co musisz zrobić, to pokonać poziomy i zadać kilka ciosów każdemu, kto znalazł się na przedzie, to był jedyny sposób na awans.

Graj w Street of Rage 2 na Androida

Aby móc zagrać w tę grę na Androidzie, będziemy oczywiście potrzebować emulatora, aby móc uruchomić tę klasyczną grę przygodową i akcji. W tym celu musisz pobrać AndroGens, a także ROM Street of Rage 2.

Włącz nieznane źródła z Ustawienia> Bezpieczeństwo w ten sposób, aby móc instalować pliki APK, które nie pochodzą ze Sklepu Play.

Teraz musisz zainstalować Androgeny a po zainstalowaniu będziemy musieli uruchomić dany emulator.

Kiedy jesteśmy w emulatorze, po prostu naciśnij tam, gdzie jest napisane Załaduj grę, aby znaleźć ROM które pobraliśmy wcześniej, po załadowaniu zacznie być emulowane automatycznie.

Emulacja na Androida

Jak zobaczysz w ten prosty sposób, możesz naśladować tę grę SEGA, bez wątpienia klasykę wśród klasyków. W ten sam sposób możesz użyć tego samego emulatora do emulacji innych gier z tej konsoli, a nawet możesz grać w wiele gier ze starych konsol na Androida, o czym wspominaliśmy w innych opublikowanych wcześniej artykułach, gry pokemon nawet na konsole takie jak Nintendo DS.

wkrótce cytryna emulator Nintendo 3ds Będzie działać poprawnie, za każdym razem wypuszczają nowe, bardziej stabilne wersje (prawie codziennie) I jest nawet wersja tego emulatora na Androida, więc być może niedługo będziesz mógł cieszyć się tego rodzaju grami.

W przypadku konsol poniżej Gameboy Advance ewentualnie z urządzeniem mobilnym z procesorem dwurdzeniowy taktowany taktowaniem 1 GHz i 1 GB pamięci RAM być więcej niż wystarczająco, aby móc uruchamiać wszystkie te gry, które poza przestrzenią dyskową zajmują niewiele.

Jeśli chcesz emulować Nintendo DS, PlayStation 2, PSP, będziesz już potrzebował urządzenia mobilnego, które ma, nawet jeśli jest cztery rdzenie i co najmniej 2 GB pamięci RAM aby to działało.

Świat emulacji jest dość szeroki i pozwala nam cieszyć się grami, które prawdopodobnie nie są już dostępne w żaden inny sposób.

Pobierz Street of Rage na Androida. Zostań najlepszym wojownikiem ulicznym

Co za dobre czasy, gdy jedyna konsola? gier wideo był SEGA Genesis, myślę, że większość z nas zaoszczędziła dużo pieniędzy, aby móc kupić wszystkie naboje, a tym samym mieć każdą z gier, które wychodziły. Myślę, że tak jak ja od czasu do czasu tęsknisz za każdą z tych gier, prawda? Chociaż nie musi to stanowić problemu, ponieważ obecnie istnieje wiele emulatorów, które można odtwarzać na komputerze, a także na telefonie komórkowym.

126

Jeśli lubisz walki, to wiesz ulica gniewu lub jak wielu wie, Bare Knuckle, była to jedna z najlepszych gier walki ulicznej tamtych czasów. Prawda jest taka, że ​​dzisiaj nastąpił duży postęp w kwestii konsol i gier wideo, ale mimo to zawsze chce się pamiętać dawne czasy. Jeśli tego chcesz, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość, bo teraz możesz pobierz Street of Rage na Androida.

O czym jest Street of Rage?

ulica gniewu Pokazuje nam, jaka była istota bijatyk 2D, była jedną z najlepszych lat 90. Przez te wszystkie lata nie miała aktualizacji, więc będzie to jak cofnięcie się w czasie, może to być dla Ciebie trochę skomplikowane z motywem kombinacji, które musisz wykonać za pomocą kontrolek, ale gdy walczysz kilka razy, przyzwyczaisz się do tego.

Dobrą rzeczą jest to, że nie tylko pięści będą potrzebne, bo jeśli chcesz i potrzebujesz czegoś innego do obrony, możesz użyć niektórych elementów znalezionych na scenie, takich jak beczki, drewniane skrzynie, butelki, a nawet noże. A w przypadku, gdy kończy ci się zdrowie, ponieważ otrzymałeś mocne ciosy, znajdziesz również jabłka lub kawałki mięsa, które pomogą ci wyzdrowieć.

96

Jak widać, nadal jest tak samo jak poprzednio, dlatego z przyjemnością będziecie się cieszyć wspaniałym klasykiem, który nie doczekał się zmian, więc jeśli chcecie pobierz ulicę wściekłości dla Androida znajdziesz poniższe kroki.

Jak pobrać Street of Rage na Androida

Może pobierz Street of Rage na Androida Nie jest to tak proste, jak pójście do sklepu i wybranie tego, który chcesz, ale też nie jest to skomplikowane, po prostu zwróć uwagę na każdy z kroków.

1-Najpierw musisz Pobierz ROM z Androidem Street of Rage, googlujesz, a następnie pobierasz. Musisz również pobrać emulator APK AndroGens, w tym przypadku wystarczy kliknąć poniższy link.

2-Gdy masz je na swoim urządzeniu, poszukaj emulatora AndroGens i llub uruchom, aby rozpocząć instalację.

3-Po zakończeniu instalacji wejdziesz do emulatora i naciśniesz Załaduj grępóźniej szukaj ulicy wściekłości rom aby zacząć grać.

Jak zauważysz, wystarczy wykonać te trzy kroki, aby móc przypomnieć sobie dawne czasy i przez chwilę grać w tę wspaniałą grę walki. SEGA Geneza.

dołącz do naszego kanału telegram