Skip to content

Obraźliwe przypomnienie o siłowni – najlepsza aplikacja, która mnie zmotywuje, gdy nie chcę iść na siłownię

15 de kwiecień de 2021

Nie wszyscy ludzie mają do tego siłę woli utrzymać codzienną rutynę ćwiczeń. Dlatego może być potrzebna pomoc. Zwykle można go znaleźć u osoby, która towarzyszy Ci w ćwiczeniach.

Jednak Twój telefon komórkowy może być również Twoim sprzymierzeńcem. Dzisiaj przedstawiamy Ci obraźliwe przypomnienie na siłowni, najlepsza aplikacja, która Cię zmotywuje, gdy nie chcesz chodzić na siłownię.

Ta aplikacja dała wiele do powiedzenia, zarówno ze względu na jej skuteczność, jak i wywołane kontrowersje. Co powiesz na mały przegląd jego funkcji?

Co to jest obraźliwe przypomnienie o siłowni?

Jak dobrze wiesz, technologia miała istotny wpływ na samopoczucie ludzi. Obecnie istnieje wiele różnych aplikacji służących do ochrony zdrowia, z których warto korzystać. Oczywiście, główną osobą odpowiedzialną za Twoje zdrowie jesteś Ty, utrzymując zbilansowaną dietę i rutynowe ćwiczenia.

Ćwiczenia są najtrudniejszą decyzją dla wielu osób ze względu na ból pierwszych kilku dni. Pierwsze 15 dni ćwiczeń jest naprawdę niezbędne aby rozciągnąć mięśnie. Po tym okresie Twoje ciało przyzwyczai się do ćwiczeń.

Czy masz problemy z przestrzeganiem rutyny przez te 15 dni? Wtedy Abusive Gym Reminder może być rozwiązaniem… zależy to od tego, jak dobrze sobie z tym poradzisz.

Ta aplikacja mobilna nie jest zbyt przyjazna… w rzeczywistości sama nazwa mówi: „Przypomnienie o agresywnej siłowni”. Sposób, w jaki ta aplikacja przypomina Ci o chodzeniu na siłownię, jest bardzo osobliwy i okrutny.

Jak działa Abusive Gym Reminder?

Podczas instalowania Abusive Gym Reminder musisz przyznać pewne uprawnienia. Wśród nich jest pozwolenie na lokalizację. Aplikacja poprzez GPS rejestruje Twoje wizyty na siłowni.

Skonfiguruj lokalizację siłowni, do której uczęszczasz i swój plan treningowy (w tym harmonogramy). Jeśli Twój czas na siłownię minął, aplikacja bez wahania będzie głosem Twojego sumienia. Nie tylko przypomni Ci, że nie byłeś na siłowni, ale Mógłbym cię nawet obrazić za nieprzestrzeganie rutyny.

Podobnie, jeśli używasz aplikacji do ćwiczeń w domu, zarejestrujesz swój dom jako siłownię. I powinieneś wskazać czas, w którym zwykle wykonujesz rutynowe ćwiczenia.

Obelżywe przypomnienie o siłowni, motywujące czy obraźliwe?

Kontrowersje związane z aplikacją dotyczą wiadomości, które wysyła, gdy nie przestrzegasz swojej rutyny. To rodzi pytania, czy Abusive Gym Reminder to najlepsza aplikacja do motywowania Cię, gdy nie chcesz chodzić na siłownię.

osoba krzyczeć megafon

Wszystko zależy od wrażliwości ludzi. Niektórzy uważają tę aplikację za wyjątkowo obraźliwą, podczas gdy inni przyjmują ją z wielką wdziękiem. Wśród niektórych komunikatów wyróżnionych przez użytkowników są takie, jak:

  • Umrzesz sam.
  • Jesteś bałaganem.
  • Nikt cię nie kocha.

Czy można uniknąć obraźliwych komentarzy?

Idea tej aplikacji obraca się wokół tych osobliwych wiadomości. Jednak, istnieje sposób, aby je kontrolować. Jeśli chcesz, aby Abusive Gym Reminder zawierało mniej obraźliwych komentarzy, przejdź do ustawień.

W sekcji ustawień aplikacji znajdziesz obszar odpowiadający komentarzom. Istnieją dwa poziomy: pasywny i agresywny. Przenieś to na poziom, na którym uważasz, że czujesz się najbardziej komfortowo.

Dostępność aplikacji

Jeśli jesteś pewien, że Abusive Gym Reminder to najlepsza aplikacja, która Cię zmotywuje, gdy nie chcesz chodzić na siłownię, pobierz ją! Aplikacja jest całkowicie bezpłatna.

Oczywiście na razie: Przypomnienie o obraźliwej sali gimnastycznej dostępne tylko dla urządzeń z systemem Android. Tak więc użytkownicy iOS nadal mogą cieszyć się, że nie są obrażani za opuszczanie siłowni.

Czy odważysz się użyć Abusive Gym Reminder?

Pamiętaj, że ćwiczenia są praktycznie aktem miłości własnej, mającym na celu poprawę zdrowia i stylu życia. Jeśli uważasz, że komentarze są zbyt obraźliwe, odinstaluj aplikację. Istnieje wiele innych sposobów na zmotywowanie się do przestrzegania rutyny.. Jeśli z drugiej strony podoba Ci się poziom popytu, jaki aplikacja może mieć ze swoimi komentarzami, ciesz się tym!

Wreszcie, jeśli okaże się, że aplikacja nie jest dostępna w Sklepie Play, możesz pobrać i zainstalować aplikację jako plik APK.