Skip to content

Nie mogę przesłać zdjęć na Instagram, ciągle się ładuje. Ostateczne rozwiązanie

10 de maj de 2023

CoKto nie ma Instagrama? Przesyłanie zdjęć do tego portalu społecznościowego, czy to do naszego profilu, czy do opublikowania w naszej relacji, jest dość powszechne, a przede wszystkim łatwe. Wiele osób przesyła wszystkie najciekawsze momenty z dnia na dzień w swoich relacjach i naprawdę piękne chwile w swoim profilu.

Ale kiedy Nie mogę przesłać zdjęć na Instagram, ciągle się ładuje Jak to rozwiązać? W rzeczywistości jest to łatwiejsze niż możesz sobie wyobrazić, przyjrzyjmy się temu dalej.

Zdjęcia nie ładują się na Instagram

Być może pierwsza rzecz, którą zamierzam skomentować, jest dość oczywista, ale wiele osób ją pomija: mieć internet. Jest to sieć społecznościowa, która potrzebuje internetu jak wszyscy. Dlatego podczas przesyłania zdjęcia niezbędne jest połączenie z siecią.

pojawia się problem gdy Wi-Fi działa źle lub nasze dane mobilne nie mają dobrego sygnału. Z kolei należy zachować ostrożność, ponieważ nawet jeśli możesz wysłać wiadomość WhatsApp, ale nie wrzucić zdjęcia na Instagram, nie oznacza to, że problemem jest sieć społecznościowa.

Zobaczmy, wysłanie wiadomości WhatsApp to po prostu tekst, nie zużywa żadnych danych. Z drugiej strony przesyłanie zdjęcia jest cięższe, więc wymaga więcej połączenia. Należy więc o tym pamiętać: połączenie internetowe musi być stabilne i szybkie.

Nie mogę przesłać zdjęć na Instagram, ciągle się ładują

Jeśli problem będzie się powtarzał, zapewniamy, że nie jest to problem z Wi-Fi lub komórkową transmisją danych. Zalecam wymuszenie zatrzymania aplikacji.

W tym celu wystarczy przejść do Ustawienia > Aplikacje > Instagram a następnie poszukaj przycisku areszt siłowy i to też byłoby wskazane wyczyść pamięć podręczną.

Po zakończeniu ponownie otwórz aplikację i spróbuj przesłać zdjęcie. Teraz powinieneś być w stanie przesłać zdjęcie do swojego profilu lub jako historię na Instagramie bez żadnych problemów.

Wiele osób ma ten problem nie można przesłać zdjęć na Instagram, ładuje się. Ale internet jest niezbędny i jak powiedzieliśmy powyżej, ma swoje „kaprysy”, gdy korzystasz z danych mobilnych, to całkiem normalne, że w zależności od miejsca w niektórych przypadkach działa dobrze (nawet szybciej niż Wi-Fi), a w innych daje wrażenie, że nie mamy nawet równowagi.

Jeśli chcesz sprawdzić, czy Twoja mobilna transmisja danych działa poprawnie, możesz spróbować przesłać zdjęcie do innej sieci społecznościowej lub przesłać stronę internetową. W ten sposób, jeśli internet działa dobrze i jest szybki, problem dotyczy Instagrama.

Jeśli to nie działa tak szybko, jak oczekiwałeś, prawdopodobnie masz w tej chwili raczej wolne połączenie. Dlatego, Nie będzie można przesłać zdjęcia na Instagram chyba że spróbujesz kilka razy.

dołącz do naszego kanału telegram