Skip to content

Naprawiono błąd „Niestety ustawienia nie odpowiadają i przestały działać”

26 de kwiecień de 2022

Ile razy zdarzyło Ci się, że kiedy najmniej się tego spodziewasz, pojawia się „piękny” plakat, który pozostawia Ci niezbyt przyjemną wiadomość, która mówi „Niestety ustawienia się zatrzymały”? Możliwe, że zdarzyło ci się to wiele razy i jest to coś, co dzieje się we wszystkim, co normalne.

Problem polega na tym, że nigdy nie przestaje się dziać, to znaczy, że w pewnym momencie nasz telefon komórkowy zrujnuje nam dzień i nagle za każdym razem, gdy otwieramy ustawienia, przestaje, za każdym razem, gdy idziemy do łazienki, za każdym razem, gdy mamy piwo korekty zatrzymują się… wystarczają korekty Zachowuj się!

Dzisiaj Cię opuścimy rodzaj mini samouczka więc możesz spróbować rozwiązać ten poważny problem, abyś nie musiał tracić więcej czasu na tę sytuację, co jest niczym więcej, ogromną stratą czasu i co najważniejsze, nie musisz być rootem lub nic dziwnego.

Co oznacza błąd „Niestety ustawienia nie odpowiadają i przestały działać”?

Na telefonach z Androidem wystąpił błąd „Niestety Ustawienia nie odpowiadają i przestały działać” może pojawić się po otwarciu opcji Ustawienie. Jest to zwykle powszechne, zwłaszcza po wydaniu Kitkat. Należy wziąć pod uwagę, że chociaż był to dość częsty błąd, nie ma on nic wspólnego z aktualizacją oprogramowania.

Zasadniczo ten błąd jest zwykle związany z aplikacją ustawień. Jest to ważne, aby zrozumieć, ponieważ oprogramowanie układowe może nadal ulegać awarii bez możliwości ustawienia jakichkolwiek preferencji. Jednak było kilka przypadków użytkowników, którzy twierdzili, że przestali otrzymywać taki błąd, gdy zresetuj komputer do ustawień fabrycznych.

Może to stanowić duży problem, biorąc pod uwagę, że jeśli zdecydujesz się na przywrócenie ustawień fabrycznych urządzenia, może to być rozwiązanie problemu „Niestety ustawienia nie odpowiadają i przestały działać”, co może mieć negatywne konsekwencje, zwłaszcza utratę potencjalnie cennych informacji dla użytkownika, za taki błąd, który ma mieć inne alternatywne rozwiązania.

Jednak poniżej przedstawimy kilka sposobów, które będą w stanie pomóc naprawić taki błąd. Pozostawienie opisanej powyżej alternatywy jako ostateczności. Jeśli nic z tego, co wyjaśnimy później, nie zadziała, ostatnią deską ratunku do rozważenia będzie przywrócenie ustawień fabrycznych komputera. Nie zapomnij rozważyć, zanim pojawi się podobny błąd, aby zabezpieczyć wszystkie informacje na swoim komputerze w sieci, aby uniknąć utraty ważnych informacji; czy są to zdjęcia, kontakty, czy coś innego w szczególności.

Co to jest błąd „Niestety ustawienia nie odpowiadają i przestały działać”?

Pierwszą opcją, jaką mamy, jest przejście do zarządzania aplikacjami, teraz będziemy musieli zobaczyć wszystkie aplikacje i to, co zrobimy, to wyczyszczenie pamięci podręcznej i danych.

Teraz druga metoda jest nieco bardziej złożona i będzie zależeć od posiadanego urządzenia, ponieważ przejdźmy do odzyskiwania smartfona, wszystkie są wykonywane w inny lub podobny sposób. Ale generalnie dzieje się to po naciśnięciu przycisku zasilania, przycisku Home i jednego z przycisków zwiększania lub zmniejszania głośności.

Gdy uda nam się wejść w stan wyzdrowienia, będziemy szukać tylko opcji, która mówi Wyczyść partycję cachewybierz, a następnie wpisz Tak lub Tak, aby rozpocząć proces.

ustawienia nie odpowiadają i przestały działać

Obejścia błędu „Niestety ustawienia nie odpowiadają i przestały działać”

Teraz, jeśli żadne z powyższych nie działa, w zasadzie będziesz musiał zostawić smartfona tak, jakby był fabryczny, w tym celu będziemy musieli przejść do menu ustawienia, tworzenie kopii zapasowych i resetowanie, teraz postępuj zgodnie z instrukcjami.

Jeśli nie, jak wspomnieliśmy wcześniej, wchodzisz w odzyskiwanie smartfona i zamiast iść do Wipe Cache Partition, musisz przejść do Wyczyszczenie danych / przywrócenie do ustawień fabrycznych.

Problem z tymi ostatnimi opcjami polega na tym, że dosłownie pozostawiają smartfon tak, jakbyś go właśnie kupił, bez żadnych danych i oczywiście bez żadnych problemów. Jest więc więcej niż jasne, że przed wykonaniem ostatniego procesu Konieczne jest wykonanie kopii zapasowej wszystkich danych osobowych, zdjęć itp.

dołącz do naszego kanału telegram