Skip to content

Napraw nie można znaleźć adresu IP serwera

31 de maj de 2023

Google Chrome to najsłynniejsza przeglądarka mobilna na świeciezarówno jeśli myślimy o komputerach z systemem operacyjnym Windows, jak i oczywiście w smartfonach z systemem Android, zwłaszcza w tym drugim przypadku, ponieważ to przeglądarka jest instalowana domyślnie.

Poza tym nie możemy tracić z oczu faktu, że chociaż jest to bardzo dobra przeglądarka, może powodować problemy operacyjne, jak każde inne oprogramowanie, z pewnymi typowymi problemami.

Cóż, w tym momencie musimy powiedzieć to wszystkim tych, którzy w pewnym momencie napotkali komunikat Nie można znaleźć adresu IP serweraw kolejnych wierszach nauczymy ich, jak to wyeliminować.

Rozwiązanie Nie można znaleźć adresu IP serwera

To nie może znaleźć błędu adresu IP serwera, który Czasami może również pojawić się pod frazą Nie można znaleźć adresu DNS serweraJest to bardziej powszechne niż nam się wydaje.

Niezależnie od wiadomości, ważne jest, abyś wiedział, że gdy nie można znaleźć danego adresu, musimy dowiedzieć się, jakie są przyczyny tego problemu.

Przeanalizujemy je poniżej Przyczyny komunikatu Nie można znaleźć adresu IP serwera:

Usuń Nie można znaleźć adresu IP serwera

  • problem z internetem: Jedna z głównych przyczyn pojawienia się tego komunikatu ma bezpośredni związek z tym, że nasze połączenie internetowe nie działa tak, jak powinno. Zasadniczo zdarza się, że gdy mamy problemy z siecią internetową, nie będziemy mogli poprawnie załadować strony i pojawi się informacja, że ​​nie znaleziono adresu IP lub DNS serwera.
  • Problem z pamięcią podręczną: w drugiej kolejności mamy niedogodności związane z pamięcią podręczną jako kolejną przyczynę tej sytuacji. Jeśli przechowywana pamięć podręczna nie powiedzie się, możliwe, że strona internetowa ładuje się źle, a następnie pojawia się ten komunikat. Aby to naprawić, musisz przejść do Ustawień Chrome, wybrać Historia, a następnie Wyczyść dane przeglądania.
  • Serwer WWW wyłączony: wreszcie, i chociaż jest to najmniej prawdopodobne, w niektórych przypadkach okazuje się również, że serwer WWW witryny, do której chcemy wejść, jest całkowicie wyłączony. Jedyne, co możesz zrobić w tym przypadku, to czekać na rozwiązanie problemu.

Po wyeliminowaniu tych przyczyn komunikat Nie można znaleźć adresu IP serwera powinien zniknąć.

Czy udało Ci się wyeliminować komunikat Nie można znaleźć adresu IP serwera?

dołącz do naszego kanału telegram