Skip to content

Naładuj telefon za pomocą aparatów słuchowych

25 de kwiecień de 2023

Jaki mamy problem, gdy sławny kod PIN przesyłania zostanie uszkodzony PRAWDA? Niewątpliwie jedna z najgorszych rzeczy, jaka może nam się przytrafić, w końcu jeśli nie możemy naładować telefonu, to jak będziemy go używać? Ale chodzi o to napraw pin przesyłania Jest to jedna z najdroższych rzeczy do rozwiązania i w wielu przypadkach nie mamy na to pieniędzy, więc jedynym sposobem na korzystanie z urządzenia mobilnego jest w zasadzie naładowanie go za pomocą Gniazdo słuchawkowe 3,5 Nie wiedziałeś? Tak, można skorzystać z tzw gniazdo portu aby móc naładować telefon komórkowy, a następnie powiemy Ci, jak powinieneś to zrobić.

Naładuj telefon komórkowy z mobilnego portu Jack

Niestety, w wielu przypadkach okazuje się, że pin ładowania jest uszkodzony i oczywiście jest to poważny problem lub po prostu działa, ale musi być dopasowany, aby mógł zabrać ładowarkę, co jest niewątpliwie oznaką, że jest uszkodzony. Gdyby istniał sposób naładować komórkę dopóki nie zbierze się pieniędzy na naprawę bolca ładującego. Czy to nie byłoby wspaniałe? Rozwiązanie jest w środku użyj gniazda słuchawkowegoSpójrz na wideo, które zostawiam poniżej, a tam będziesz mógł zobaczyć, co musisz zrobić, aby móc w ten sposób naładować urządzenie.

Jak naładować iPhone’a za pomocą słuchawek

Móc naładować telefon komórkowy przez gniazdo słuchawkowe w bardzo prosty sposób nie jest nawet konieczne posiadanie oryginałów dołączonych do urządzenia mobilnego. Ale co czy można ładować telefon komórkowy przez słuchawkijest to niewątpliwie możliwe i jak widać na filmie, nie jest to zbyt skomplikowane, aby to zrobić.

Jak naładować baterię telefonu komórkowego za pomocą słuchawek

W ten sposób możesz zaoszczędzić kilka dolarów, nawet jeśli jest to na chwilę, a może po prostu daje ci czas, abyś mógł zebrać niezbędne pieniądze, aby ktoś to naprawił bez nadmiernych opłat, bez wątpienia jest to alternatywa wziąć pod uwagę, może nie na dłuższą metę, ale wiedza, jak to zrobić, nigdy nie boli na wszelki wypadek, tak jak powiedziałem, nigdy nie wiadomo, kiedy możesz skończyć z uszkodzonym pinem ładującym.

Wszelkie pytania, które masz, możesz zostawić w komentarzach, a gdy tylko będę mógł, postaram się na nie odpowiedzieć.

dołącz do naszego kanału telegram