Skip to content

Najlepszy darmowy antywirus dla telefonów z systemem Android

11 de czerwiec de 2022

Chociaż kiedy mówimy o antywirusach, większość naszych czytelników prawdopodobnie myśli szczególnie o programach zaprojektowanych do ochrony naszych komputerów, musimy wyjaśnić, że nie wszystkie antywirusy są przeznaczone dla komputerów PC. W rzeczywistości, aby być bardziej szczegółowym, musimy później dodać, że w tej chwili istnieje wiele programów antywirusowych zaprojektowanych specjalnie dla urządzeń mobilnych.

W wyniku rosnącej liczby ataków wirusów i złośliwego oprogramowania wśród użytkowników urządzeń mobilnych z systemem Androidjest to, że otrzymywaliśmy różnego rodzaju zapytania na ten temat i przy tej okazji chcieliśmy poruszyć ten konkretny segment. Chodzi o analizę ani więcej, ani mniej niż to, co uważamy za najlepszy darmowy antywirus dla telefonów komórkowych z Androidem, jaki można obecnie zainstalować.

Poniżej zobaczysz, że wiele z nich wywodzi się, jak nie mogło być inaczej, z programu antywirusowego, który znamy z komputerów z systemem operacyjnym Windows, chociaż są też inne, które działają bardziej niż cokolwiek na urządzeniach mobilnych. W każdym przypadku, wszystkie są całkowicie bezpłatne i funkcjonalne, chociaż ze względu na ich różnorodne cechy może się okazać, że w końcu polubimy jeszcze jedną że inni.

To najlepszy darmowy antywirus dla Androida

Eset Mobile Security (pobierz)

Powiedzieliśmy, że wiele z najlepszych darmowych antywirusów dla Androida pochodzi bezpośrednio od innych stworzonych dla komputerów i oczywiście Eset Mobile Security To dobry przykład tego, o czym wspomnieliśmy. W jego przypadku musimy zwrócić uwagę, że ma kompletną bazę danych zawierającą wystarczającą ilość informacji, aby chronić nas przed większością wirusów i złośliwego oprogramowania, które mogą nas zaatakować.

NQ Mobile Security (pobierz)

W drugiej instancji przechodzimy do Bezpieczeństwo mobilne NQ, zupełnie inna opcja polegająca na tym, że ma jeden z najpiękniejszych interfejsów, jakie możemy znaleźć w tym segmencie, będąc naprawdę atrakcyjnym. Poza tym nie jest tak, że nasza ochrona jest zaniedbywana, ponieważ ma ona różne narzędzia zabezpieczające, antyspamowe i optymalizacyjne dla systemu operacyjnego Android.

avast! Bezpieczeństwo mobilne i antywirus (pobierz)

avast! Bezpieczeństwo mobilne i antywirus To prawdopodobnie darmowy antywirus dla Androida zyskał ostatnio największą sławę, ponieważ coś podobnego stało się z nim, gdy myślimy o ochronie naszych komputerów. Kiedy zatrzymujemy się na tej platformie, musimy wyróżnić niektóre jej specyficzne funkcje, wśród których wyróżniają się filtry wiadomości tekstowych SMS i połączeń.

AVG Antywirus (pobierz)

TAk, AVG Antywirus to kolejna aplikacja antywirusowa, z której możemy się teraz cieszyć, jeśli chodzi o ochronę naszego smartfona przed wszelkimi wirusami lub złośliwym oprogramowaniem, które mogą na nas wpływać. W jego przypadku wyróżnia się tym, że chroni nas całkowicie przed wszelkiego rodzaju wirusami, złośliwym oprogramowaniem, oprogramowaniem szpiegującym, phishingiem. A do tego trzeba dodać, że oferuje możliwość odnalezienia smartfona przez Google Maps.

Lookout Security i antywirus (pobierz)

i kończymy na Lookout Bezpieczeństwo i antywirus, kolejna opcja, którą powinni rozważyć ci, którzy chcą chronić swoje środowiska Androida. Unika wszelkiego rodzaju zagrożeń: złośliwego oprogramowania, oprogramowania szpiegującego i trojanów, a także wyróżnia się bardziej niż kompletną analizą wszelkiego rodzaju treści, w tym tych znajdujących się na karcie SD. Do tego musimy dodać, że pozwala przywrócić fabryczne urządzenie spośród jego opcji.

dołącz do naszego kanału telegram