Skip to content

Najlepsze miejsca z gniazdami i Pokestopami do łapania Pokémonów w Chile

13 de sierpień de 2022

Pokemony IŚĆ to darmowa gra wideo oparta na lokalizacji na urządzenia z systemem iOS i Android, która: składa się z wyszukiwania i przechwytywania postaci z sagi Pokémon Ukrywając się w rzeczywistych lokalizacjach i walcząc z nimi, co polega na fizycznym poruszaniu się po ulicach miasta w celu postępu, trenerzy będą mogli łapać Pokémony, dopóki nie skompletują kolekcji.

Pokémon Go został wprowadzony na rynek międzynarodowy, zaczynając między innymi w USA, Nowej Zelandii. Ale w Ameryce Łacińskiej pojawił się dopiero w 2016 roku, zaczynając od igrzysk w Rio, gdzie był sukcesem. Chile nie uniknie tej Pokémonowej gorączkiod 2019 roku posiada strefy safari do poszukiwania, polowania i walki z wieloma gatunkami tego gatunku.

Ścieżek do gry w Pokémon Go w Santiago de Chile jest wiele i zmieniają się co dwa tygodnie, możesz odkryć Pokémona samodzielnie lub w grupach konkursowych mogą znajdować się na wzgórzu, skwerze lub w otoczeniu zespołów urbanistycznych jak uniwersytety.

Pokemon idzie teraz Jest dostępny w kilku krajach Ameryki Łacińskiejw tym Chile, i są miliony użytkowników, którzy już pobrali tę grę, aby dołączyć do wspaniałej sieci wirtualnego świata Pokémon.

Nie ma wątpliwości, że od oficjalnej premiery gry Pokémon Go wywołało wiele furii, zwłaszcza w Chile kilka godzin po oficjalnym uruchomieniu w Sklep Play.

Jest jednak wielu graczy, którzy szukają wskazówek, jak szybciej znaleźć Pokémony, a oto kilka wskazówek od gdzie znaleźć Pokémony w Chile.

Tutaj znajdziesz bardzo cenne informacje, aby móc zdobądź pokemona szybciej i w ten sposób uzupełnij swój Pokedex.

Z tego powodu wskazane jest granie w Pokémon Go w miejscach, gdzie jest dużo ludzina przykład w pobliżu parku lub centrów handlowych.

Niektórzy gracze Pokémon Go twierdzą, że niektóre Legendarne Pokémony można znaleźć na cmentarzach, więc jeśli nie masz nic przeciwko tego typu miejscom, możesz spróbować.

Skąd zdobyć Legendarne Pokemony

Jak wielu musi już myśleć, Legendarne Pokémony są najbardziej poszukiwaną klasą Pokémonów w grze, ponieważ mają znacznie większą moc niż reszta gatunku.

Z tego powodu znajdują się w miejscach, które są bardzo trudno dostępne i wielu będzie się zastanawiać, gdzie są te miejsca. Cóż, niektóre miejsca można znaleźć w Santiago de Chile i niekoniecznie na cmentarzu.

Wśród miejsc, których możesz szukać to:

  • Wzgórze Santa Lucia.
  • Wzgórze San Cristobal.
  • Śnieżna dolina.
  • Zbiornik gipsu.
  • Farellones.

Oto niektóre z obszarów, w których można je znaleźć dobre klasy pokemonów do złapania. Pamiętaj jednak, że musisz mieć pod ręką kilka pokeballi, a jeśli ich nie masz, oto przewodnik, jak zdobyć Pokémony w prosty sposób.

pokemony chodzą do parków

Gdzie znaleźć Pokémony w Chile

Kolejna opcja, którą możesz wziąć pod uwagę, jeśli szukasz gdzie znaleźć Pokémony w Chile jest odwiedzenie niektórych stadionów piłkarskich, ponieważ jest pewne, że na tych terenach będzie można znaleźć ogromną różnorodność tych stworzeń.

Pokémony można również znaleźć w różnych centrach handlowych w kraju z bardzo dobrymi umiejętnościami, według niektórych graczy, którzy codziennie odwiedzają te obszary, aby ukończyć swój pokedex. Ponadto w tych miejscach można również znaleźć wiele PokéStopów.

Najczęściej pobierana gra w Sklepie Play

Jeśli nie jesteś jeszcze częścią świata Pokémon Go, możesz go łatwo pobrać na swój telefon z Androidem, ponieważ jest dostępny online. całkowicie za darmo w Sklep Google Play.

jasne, wcześniej Musisz sprawdzić, czy Twój telefon komórkowy spełnia minimalne wymagania instalacyjne, ponieważ w przeciwnym razie otrzymasz wiadomość informującą, że Twój telefon nie jest kompatybilny lub że aplikacja się zatrzyma. Zasadniczo Twój telefon potrzebuje aparatu, żyroskopu i akcelerometru, aby poprawnie grać w Pokémon Go.

Teraz, gdy znasz kilka miejsc w gdzie znaleźć Pokémony w ChileNa co czekasz, aby ukończyć swój Pokedex?Wyjdź teraz i schwytaj najrzadsze i najpotężniejsze ze wszystkich Pokémonów.

dołącz do naszego kanału telegram