Skip to content

Gdzie kupić tanie części zamienne do telefonów komórkowych w Chile? – Dostawcy części zamiennych

21 de grudzień de 2021

W rzeczywistości nie ma znaczenia wszystkie osłony, które zakładamy na nasz telefon, aby go chronić, zawsze będzie narażony na uszkodzenia i zniszczenie niezależnie od zasięgu. Pomimo tego, że z każdym dniem są nieco bardziej wytrzymałe, nadal są urządzeniami, które łatwo mogą się zepsuć w przypadku nieoczekiwanego upadku. Dlatego powiemy Ci, gdzie najlepiej kupić tanie części zamienne w Chile.

Jak kupić tanie części do telefonów komórkowych w Chile?

To normalne, że widzę miejsca, w których ceny są zbyt wysokie, tak jak znajdujemy inne, gdzie są one bardzo niskie. Oczywiście czasami produkty o niskiej cenie bywają wadliwe i nie wytrzymują długo po zakupie.

Jednak możemy znaleźć miejsca, w których możemy znaleźć to, czego potrzebujemy tak łatwo, jak możemy to naprawić ekran chińskiego telefonu komórkowego. Te miejsca do kup tanio części zamienne w Chile, istnieją, a my musimy tylko ich szukać.

Ponieważ nasze telefony komórkowe są zawsze narażone na działanie różne sytuacje wypadku lub zaniedbania. Jednocześnie jest też możliwe, że potrzebujemy części, jeśli chcemy naprawić telefon, z którego korzystasz od lat. Czy to z powodu awarii, wypadków, niedbalstwa czy prewencji, dobrze jest wiedzieć, gdzie możemy kupić dobre części zamienne i nie są one wyłącznie drogie.

Gdzie kupić najtańsze części do telefonów w Chile?

Z tych powodów pokażemy Ci listę najlepsze miejsca w Chile, gdzie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, jeśli chodzi o mobilność. Z pewnością możesz je łatwo znaleźć i możesz je zdobyć tak łatwo, jak obliczać i składać zeznania podatkowe w Chile.

Perski Bio Bio

W tym sklepie będziesz mógł znaleźć wszelkiego rodzaju części zamienne, zarówno w przypadku telefonów komórkowych, jak i akcesoriów, a ceny są dość przystępne. Można tam kupić ekrany, baterie, przycisk głośności, naprawa też będzie dość tania.

Jeśli chcesz zobaczyć lub zapytać, bardzo łatwo się tam dostać, ponieważ znajduje się w Ulica San Francisco i Bio Bio, chociaż można też znaleźć kilka miejsc na Av. Placer w pobliżu dzielnicy Santiago Centro. Zwykle godziny otwarcia to od 10 do 11, aż do wieczora.

mała świnka z monetami

perski Lo Ovalle

Wraz z Persa Bio Bio jest to jeden z najbardziej kompletnych sklepów, które można znaleźć w Santiago de Chile, zgodnie z tym, co mówi wiele osób. Tutaj znajdziesz serwis techniczny, który specjalizuje się między innymi w oprogramowaniu, sprzęcie, zmianach ekranu, przyciskach głośności, pinach do ładowania, bateriach.

Najlepsze jest to, że wszystko jest objęte gwarancją, więc jeśli po naprawie masz problemy, nie musisz się martwić, ponieważ gwarancja obejmuje to. Znajduje się w Wielka aleja José Miguel Carrera, przed centrum handlowym Caracol Lo Ovalle.

Sama w sobie większość tego typu sklepów zawsze otwiera się o tej samej godzinie, ale w tym przypadku zaczynają pracę o godzinie 12 w południe.

Elektronika Carlos López

Znajduje się na Calle Clavera 73, w tym przypadku możesz dostać kilka tanich części zamiennych, ale również oferują odblokowanie, serwis techniczny komputerów i telefonów komórkowych oraz sprzedają akcesoria, a wszystko to w przystępnych cenach. Możesz iść zapytać lub zabrać komórkę od 10 rano.

Ryutech

Jest to jedna z najbardziej kompletnych opcji, oprócz części zamiennych oferuje również serwis techniczny, Szkło, LCD, części zamienne do taśmy głośności, taśmy ładującej, mikrofonu, baterii, pinu, przycisków Home, zasilania, dotyku, osłon, obudowy, a nawet ma między innymi części zamienne do aparatu. Godziny pracy są ciągłe, otwierają się o 10 rano i tak jest przez cały dzień.

AliExpress

Chociaż AliExpress To nie jest konkretny sklep w Chile Bez wątpienia jest uważany za jeden z najlepszych sposobów na zdobycie tego, czego potrzebujemy w niskiej cenie. Ta platforma pomoże Ci kupić tanie części zamienne i wiele więcej.

A jeśli obawiasz się paczek przetrzymywanych w odprawie celnej, zawsze jest sposób, aby to naprawić. AliExpress to dobry sposób na kupuj wygodniei bez wychodzenia z domu. Możesz kupić w Chile, a nawet wysłać paczkę w inne miejsce.

Nie ma godzin otwarcia, ponieważ wystarczy wejść Strona AliExpress, zarejestruj się i zacznij kupować to, czego potrzebujesz.