Skip to content

Najlepsze listy do przyjaciela, który jest daleko

12 de listopad de 2022

Niewiele rzeczy jest ważniejszych w życiu człowieka niż przyjaźń, którą możemy nawiązać z innymi, przyjaźń, która czasami jest w stanie przezwyciężyć czas i istniejące między nimi odległości, do tego stopnia, że ​​możliwe jest kontynuowanie kontaktu nawet tysiące kilometrów. Prawda jest taka, że ​​w obecnych czasach sieci społecznościowych i pośpiechu czasami… wygodnie jest zatrzymać się na chwilę, aby zastanowić się nad właściwymi słowami, które możemy powiedzieć temu przyjacielowi, do którego nie pisaliśmy przez jakiś czas.

Myśląc o tym wszystkim, przyszło nam do głowy, że tym razem możemy trochę porozmawiać o najlepszych kartach dla dalekiego przyjaciela, przyjaciela, który wyjechał mieszkać daleko i że mamy na myśli każdy dzień, nawet jeśli nie rozmawiamy do niej tak często, jak wcześniej. Jeśli chcesz dobrych listów przyjaźni, wszystko, co musisz zrobić, to kontynuować czytanie, ponieważ pokażemy Ci kilka bardzo dobrych propozycji, które należy wziąć pod uwagę w takich przypadkach. Listy do przyjaciela, który jest daleko, które poruszą twoje serce.

Najlepsze listy dla dalekich przyjaciół

więzi nie do pokonania

Czuję, że wiele się nauczyliśmy w czasie wspólnego życia. Zawsze byłeś moim wsparciem i musisz pamiętać, że nigdy nie zmienię zrozumienia i dobrych chwil, które mi dałeś na nic na świecie. Wiele razy zastanawiałem się, co bym zrobił, gdybym ich nie miał przy sobie.

Śmiech, łzy, niekończące się godziny rozmów aż do zaśnięcia. Tak wiele zyskałem dzięki przyjaźni takiej, jaką znalazłem tylko przy tobie. Bardziej niż moi przyjaciele jesteście dla mnie jak siostry, ponieważ są między nami więzi, których nikt i nic nie może przezwyciężyć. Z twoją pomocą urosłem na tyle, by stać się lepszą osobą, chociaż wiele lekcji było najbardziej gorzkich.

Nigdy nie chcę przyjąć, że nasze ścieżki się rozdzielą, chociaż mam świadomość, że nie mam nad tym kontroli. Jedyne, co mogę i chcę zrobić, to obiecać, że nigdy się stąd nie wyprowadzę, bo chcę, żeby mnie znaleźli, kiedy będą tego najbardziej potrzebować.

Zanim pomyślę o chwili, w której musimy szukać własnych celów, jestem wdzięczna za lata, które przeżyłam w Twoim towarzystwie. I dziękuję za bycie najlepszymi przyjaciółmi, jakich życie może mi dać. Są dla mnie zbyt wyjątkowi. Dziękuję za pozostanie przy mnie.

Do mojego najlepszego przyjaciela

Ten list jest dla jednej z najważniejszych istot, jakie mam. Za tę niestrudzoną osobę, która zawsze wspierała mnie w trudnych chwilach i dzieliła moje radości z tymi, którzy są pełni szczęścia. Tobie, która stałaś się dla mnie prawdziwą siostrą. Nigdy mnie nie zawiodłeś, chociaż mieliśmy nieporozumienia.

Ciągle myślę, że nigdy nie umiałam podziękować za wszystko, co mi dałeś. Wysłuchałeś moich problemów, nie osądzając mnie, kiedy wszyscy inni mogli, dałeś mi najlepszą radę, jaką mogłeś, i cały czas starałeś się, abym była szczęśliwa. Ale jeśli coś zrozumiałem, to jest to, że nie ma nic, co sprawia, że ​​jestem szczęśliwszy niż zobaczenie Ciebie, gdy również walczysz o swoje marzenia i spełniasz każdy z celów, które sobie wyznaczyłeś. Bo taka jesteś, wytrwała i doskonała dziewczyna.

Każdego dnia rozśmieszasz mnie swoimi żartami, nawet gdy jest mi smutno i próbujesz mnie pocieszyć. Kiedy pojawia się jakaś ważna sprawa, jesteś pierwszą osobą, do której zwracam się po pomoc, której nigdy mi nie odmówiłeś, bo jesteś również hojny.

Chcę, żebyśmy byli tak samo zjednoczeni, aż nadejdą lata, bo chociaż czas może nam wiele rzeczy odebrać, jestem pewien, że nigdy nie będzie w stanie nic zrobić, aby zniszczyć tę wielką przyjaźń, jaka istnieje między nimi. Podobnie życzę, abyś zawsze mógł liczyć na moje pełne wsparcie, ponieważ stałeś się dla mnie kimś niezbędnym.

Kocham Cię przyjacielu. Nigdy nie zapomnij.

W życiu

Dopóki żyjemy, natkniemy się na wiele przeszkód, a nawet ludzi, którzy będą próbowali zmusić nas do porzucenia naszych marzeń. Ale wiem, że damy sobie radę ze wszystkim, o ile wspólnie zadbamy o naszą przyjaźń. To, co wyróżnia naszą grupę, to bezwarunkowe wsparcie, którego sobie nawzajem udzieliliśmy pomimo trudności.

Osobiście nigdy nie mogłem ich zapomnieć. Nigdy nie przestaniecie mieć bardzo uprzywilejowanego miejsca w moim sercu, każdy z was. Z ich zaletami i wadami, z tą szczególną iskrą, która ich charakteryzuje i sprawia, że ​​są dla mnie tak ważne. Kocham ich takimi, jakimi są, nigdy nie przestawałem myśleć, że nie zmieniłbym niczego w ich sposobie bycia, a tym bardziej w chwilach, które wspólnie stworzyliśmy.

Jestem pewien, że w życiu pojawią się problemy, które nieuchronnie będą musiały poprowadzić nas różnymi drogami, bo każdy musi szukać misji, którą ma wypełnić. Mam tylko nadzieję, że nadejdzie czas, kiedy nasze ścieżki się połączą.

Moim największym życzeniem jest teraz, abyśmy pozostali w kontakcie, aby pozostać z odrobiną tej radości, która zawsze nas ogarnia, gdy mieszkamy ze sobą.

Wszystko, co byłeś w stanie mi dać i pokazać swoim szaleństwem, sprawiło, że moje życie stało się o wiele szczęśliwsze. Gdybym nie miał jej przyjaźni, myślę, że dawno bym się zgubił, bo to także dzięki niej mogłem stać się lepszą wersją siebie.

Dzięki za wszystko. Za bycie tam, za bycie takim, jakim jesteś, za to, że nigdy nie dasz mi się poddawać i jednocześnie tego nie robię. Kocham je jak moje siostry.

Źródło: Amorteca

dołącz do naszego kanału telegram