Skip to content

Jak zrobić domowy, ale czuły i potężny wykrywacz metali krok po kroku

12 de marzec de 2023

Zwykle wykrywacz metalu jest szeroko stosowanym narzędziem. Czy z różnych powodów, wiele osób korzysta z tej metody, aby znaleźć dowolny rodzaj metalu. Ale jeśli potrzebujesz go w tej chwili, musisz wiedzieć, że jesteś na wydziale Zrób swój własny wykrywacz metalu domowej roboty

Warto wspomnieć, że niektórzy używają wykrywaczy metali jako hobby, podczas gdy inni szukają własnej korzyści. Jednak niezależnie od powodu jego użycia, to narzędzie nie traci na znaczeniu swojej użyteczności.

Mogą jednak mieć dużą wartość pieniężną. W zależności od jakości produktu, użytych materiałów oraz szeregu innych czynników wpływających na cenę. Dlatego w tym poście wyjaśnimy jak łatwo i szybko zrobić wykrywacz metali nie wydając na to zbyt dużo pieniędzy. Jeśli więc chcesz wiedzieć, jakie kroki należy wykonać, zapraszamy do dalszej lektury.

Kroki, które należy wykonać, aby utworzyć to narzędzie, są naprawdę łatwe. Więc jeśli zastosujesz się do każdej z instrukcji, które przedstawimy poniżej, nie będziesz już musiał kupować. Oczywiście, jeśli chcesz czegoś mocniejszego iz większą precyzją, powinieneś go kupić. W ten sam sposób, jeśli jesteś zainteresowany, możesz zobaczyć tutaj, jak zrobić domowy statyw do telefonów komórkowych i innych urządzeń.

Materiały potrzebne do wykonania wykrywacza metalu

Materiały, które będą potrzebne do tego domowego eksperymentu to radio i kalkulator.

  • Pierwszą rzeczą do zrobienia jest znajdź radio i dostrój się do dowolnej częstotliwości AM. Ustaw głośność tak wysoko, jak to możliwe, na górnym końcu częstotliwości. Należy wyjaśnić, że nie należy go umieszczać w radiostacji syntezy jądrowej.
  • Jak tylko usłyszysz zakłócenia z radia AM, złożyć kalkulator razem z radiem (tak blisko, jak to możliwe), aż usłyszysz głośny dźwięk.
  • Następnie zabezpieczyć oba narzędzia, z taśmą. Więc się nie rozdzielą.
  • Wreszcie będziesz mieć gotowy wykrywacz metalu.

Należy zauważyć, że ten eksperyment działa, ponieważ silny dźwięk emitowany przez radio; to obwód elektroniczny kalkulatora. Oba urządzenia, łącząc się, gdy zbliżają się do metalu, powodują jego odbicie.

Należy zauważyć, że jest to eksperyment domowy. Dlatego nie nadaje się do wykryć metale, które docierają na dużą głębokość. To coś podobnego do tego, jak kiedy chcesz zrób domowy wzmacniacz dźwięku

projekt domowego wykrywacza metali

Ogólnie rzecz biorąc, tego typu urządzenie może być używane przez każdego typu osobę, niezależnie od tego, co próbuje znaleźć. Jednak pomimo znaczenia, jakie może mieć jego użycie, nie każdy jest zainteresowany uzyskaniem tego typu. Zasadniczo wynika to z tego, jak ograniczone są w porównaniu z a wysokiej klasy wykrywacz metali lub średnia.

Na tej podstawie szacuje się, że osoby starsze zastosowanie do domowych wykrywaczy metali, to te, które charakteryzują się duchem przygód. Wykazują również dużą ciekawość w stosunku do metali.

Niektórzy robią to, aby poznać, poznać i zetknąć się z tego typu materiałem. podczas gdy inni to robią ze względu na wartość ekonomiczną, jaką reprezentują przedmioty metaliczny.

Podobnie w starożytności ludzie używali wykrywacza metali w celu zdobycia kopalń i złota. Ale z biegiem lat archeolodzy zaczęli wykorzystywać go bardziej profesjonalnie.

Kolejnym z ważnych celów, dla których przydatne jest użycie tego detektora, jest uzupełnienie systemy o wysokim poziomie bezpieczeństwa w różnych miejscach.

Na koniec zostawiamy Ci link do jednego z artykułów, który pomoże Ci stworzyć domowy wzmacniacz sygnału w prostych krokach. To tylko kwestia wejścia i przyjrzenia się krokom, które musisz wykonać, aby to osiągnąć. Jak widać w tym poście.

dołącz do naszego kanału telegram