Skip to content

Jak dobrze wyglądać na zdjęciach lub selfie przednim aparatem w komórce Dlaczego wyglądam brzydko?

12 de marzec de 2023

Czy kiedykolwiek miałeś wrażenie, że gorzej wyglądasz na selfie czy selfie niż na tradycyjnych zdjęciach? Musisz więc wiedzieć, że jest to pytanie, które zadaje sobie wielu użytkowników w tego typu przypadkach.

Problem w tym, że selfie są w modzie, wyszły na jaw w tych czasach do tego stopnia, że ​​wiele osób naraża się na niebezpieczne sytuacje, aby zrobić zdjęcie, które przyciągnie ich uwagę, dlatego chcemy zaoferować Ci wszystkie informacje na ten temat, abyś był lepiej obecny na sieci.

Jeśli kiedykolwiek zadałeś sobie pytanie „Dlaczego na selfie wyglądam brzydiej niż na normalnych zdjęciach?„Musimy zaznaczyć, że w zasadzie dzieje się to jako bezpośrednia konsekwencja tego, co moglibyśmy nazwać„ Duck Face ”.

Co to jest Duck Face i jak tego uniknąć, aby mieć dobre selfie?

Cóż, mówiliśmy to już wcześniej i powtórzymy jeszcze raz: to twoja wina, że ​​na selfie czy selfie wychodzisz gorzej niż na tradycyjnych fotografiach. efekt o nazwie Duck Face, o którym dziś porozmawiamy. Dzieje się tak, ponieważ kamera mobilna rejestruje obraz w płaszczyźnie równoległej do czujnika, a nie samą rzeczywistość, więc wyniki nie są dokładne.

Z tego powodu, w zależności od odległości, z jakiej robimy zdjęcie, telefon komórkowy uchwyci naszą twarz z pewnymi dominującymi cechami lub innymi, co czasami powoduje, że zauważamy nieco dziwne rezultaty. Tak zrobiliśmy selfie z bardzo niewielkiej odległościprzekonamy się, że zarówno nasz nos, usta czy oczy, a nawet czoło zajmują w tego typu sytuacjach więcej miejsca niż zwykle.

Jeśli dodamy do tego, że wiele z tych aplikacji ma specjalnie opracowane treści lub funkcje poprawić wyniki przednich aparatów. Ta percepcja wzrasta znacznie bardziej niż wcześniej, zwłaszcza szerokokątne przednie kamery; które pozwalają większej liczbie osób dostać się do selfie, zdeformują nasze twarze na wypadek, gdybyśmy zrobili selfie, prawie beznadziejnie, z powodu kaczych ust.

Ostatnia rada, jaką możemy ci dać w związku z tym, jeśli lubisz robić zdjęcia na urządzeniach mobilnych z Androidem, jest taka, że ​​​​w miarę możliwości powinieneś unikać selfie lub selfie. Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę w tym względzie, jest to, że powinieneś poproś kogoś o zrobienie zdjęć.

Wskazówki i porady dotyczące uzyskiwania doskonałych autoportretów

Najlepiej ile im dalej znajduje się kamera, mniejsza szansa na pojawienie się słynnej Duck Face. Prawdą jest również, że jeśli masz profesjonalną wiedzę na temat fotografii; Możesz być szczególnie zainteresowany osiągnięciem tego efektu, więc tylko w takiej sytuacji zalecamy postawienie na selfie.

Jeśli pomimo powyższego nadal chcesz zdecydować się na selfie, coś, co może ci pomóc, to korzystanie z aplikacji Uznany za poprawiający wygląd i nadać mu szczególny charakter.

Na szczęście mamy kilka w Google Play, które ułatwiłyby nam tę pracę, ale są też inne, których nawet nie warto pobierać. Dlatego polecamy Facie, które zostało przetestowane i przetestowane przez zespół Mira How To w pełni funkcjonalne do tego celu.

aplikacje, które pomagają poprawić selfie

Innym polecanym nie mógł być inny niż jeden z najpopularniejszych obecnie aplikacjiaplikacja do ulepszania twoich selfie za pomocą szerokiej gamy filtrów i wydań, które korygują twoje zdjęcia niektórych niedoskonałości, to jest B612, który jest dobrze znany i używany znacznie częściej przez kobiety, ponieważ ma nie tylko różne filtry, ale także edycje do edytuj makijaż i twarz.

Zapraszamy więc do zostania ekspertem w obsłudze tej aplikacji, takiej jak B612, która da Ci wszystko narzędzia do edycji, aby zrobić selfie bądź oryginalny, czysty, z efektownym filtrem i wyglądaj jak profesjonalista.

Dotarliśmy do końca tego artykułu, chcielibyśmy zapytać, czy zwykle bierzesz więcej selfie czy tradycyjne fotografie? Dzięki za komentarz.

dołącz do naszego kanału telegram