Skip to content

Jak kupić obligacje Fonasa w Caja Vecina Ile kosztuje obligacja Fonasa?

27 de maj de 2023

Czasami zarabianie dodatkowych pieniędzy może trochę to skomplikowaćDlatego nie możemy jej powierzyć żadnemu bankowi. Chociaż sposób oszczędzania dzisiaj bardzo się zmienił, ponieważ wiele osób woli oszczędzać lub inwestować swoje pieniądze w wirtualne waluty, takie jak Bitcoin. Są jednak inni, którzy wolą konwencjonalne banki lub fundusze zdrowotne dla swojej przyszłości.

I tu pojawia się Fonasa, który jest funduszem, który przyczynia się do zdrowia publicznego w Chile. Dlatego wielu ludzi z tego terytorium jest zainteresowanych tym, czy są jego częścią. Innym pytaniem, które jest również bardzo częste, jest wiedza, czy mogą kupić obligacje od tego podmiotu w sąsiednim pudełku. I właśnie o tym będziemy mówić w kolejnych wierszach.

Jak powstał ten podmiot?

Raz wszystko Potwierdziły to chilijskie media krajowe oficjalnie sojusz Fonasa i Banco Estado, chilijscy użytkownicy dowiadują się o wielu nowościach i korzyściach związanych z tą umową handlową. Na przykład fakt, że mogą kupować obligacje za pośrednictwem Cajas Vecinas lub CajaVecina. Tak wielu z tych, którzy nas czytają i mieszka w tym południowoamerykańskim kraju.

Jaki jest cel istnienia tego podmiotu?

Pierwszą rzeczą, o której musicie wiedzieć w tej kwestii, jest to, że jak same władze lokalne wspomniały różnym mediom, które relacjonowały te wiadomości, celem realizowany w ramach tego sojuszu handlowego Było to nic innego jak „uniemożliwianie przemieszczania się ludzi w odosobnione rejony”, kiedy muszą przeprowadzać tego typu zabiegi.

Niewątpliwie będziemy mieli teraz możliwość dostępu do tych korzyści we wszystkich sklepach i placówek handlowych, które mają CajaVecina.

Nie możemy zaprzeczyć, że jedną z rzeczy, które W Fonasie zawsze było to skomplikowane, to kupić voucher na dowolną konsultację lekarską i wiedzieć, czy na niej jesteś. Długie kolejki, oczekiwania, które wydają się nie mieć końca, sprawiają, że staje się to raczej nienawistną odyseją, która może zakończyć się naszą cierpliwością.

Gdzie znajdują się punkty CajaVecina?

Cóż, musimy podkreślić w tym sensie, że według Banco Estado, organizacja sąsiednich kas oszczędnościowych ustanowiła ponad 19 800 punktów obsługi tego typu spraw. Które oczywiście są rozmieszczone na całym terytorium Chile.

Ponadto musimy wziąć pod uwagę, że jeden z każda czwórka jest w Santiago, stolica. Konkretnie, 26% całości, podczas gdy pozostałe 74% są dystrybuowane w całym kraju.

Jak wygląda zakup obligacji Fonasa?

Wiemy, że zakup obligacji Fonasa w Caja Vecina Jest dostępny dla ponad 10 milionów użytkowników w sektorze B, C i D. Chociaż musisz najpierw ubiegać się o to świadczenie, postępując zgodnie z poniższymi instrukcjami.

Przede wszystkim, musisz poprosić o RUT dostawcy i jego kod. Musisz to zrobić dokładnie, gdy udasz się na konsultację do swojego centrum medycznego. Następnie powinieneś znać również numer Folio w Fonasie.

Wszystkie dane, o których wspomnieliśmy powyżej, można znaleźć dzięki oficjalnej stronie internetowej Fonasa lub dzwoniąc pod numer telefonu tej instytucji, pod numer 600 360 3000, pod którym powinni być przyjmowani przez cały dzień w celu uzyskania informacji. Po zakończeniu tych procedur następną rzeczą do zrobienia jest zapłacenie w dowolnym CajaVecina BancoEstado. W tym celu należy przedstawić wspomniany powyżej numer Folio.

mężczyzna trzyma małą świnię

Jednocześnie należy dostarczyć dowód zapłaty lekarzowi w dniu opieki. Potwierdzenie, że zapłaciłeś w CajaVecina, więc nie musisz się martwić o nic innego. Jak widać, dzięki tym prostym krokom można kupić obligacje Fonasa w CajaVecina bez większych problemów.

Korzyści z zakupu obligacji Fonasa w CajaVecina?

Oczywiście czas, który jesteśmy w stanie zaoszczędzić robiąc zakupy w tzw sąsiednie pudełko jest niewątpliwie bardzo cenne. Bardziej niż cokolwiek innego, ponieważ może to być zbyt wiele tego, co sobie oszczędzimy, wstrętu, czekania, siły do ​​robienia innych rzeczy z tym cennym czasem. Niewątpliwie jeszcze lepsze jest pójście do sąsiedniego boksu, który może znajdować się blisko naszego miejsca zamieszkania.

Jest to niewątpliwie bardzo praktyczna forma władzy zaoszczędzić nam dużo czasu który można zainwestować w znacznie bardziej produktywny sposób lub po prostu zaoszczędzić ten czas, który wcale nie jest zabawny od stania w niekończących się, nudnych kolejkach i który może wprawić nas w bardzo zły nastrój, nie jest to najpiękniejsze miejsce w świat ma być.

Aby móc dokonać tego zakupu, konieczne jest posiadanie pewnych informacji, ale uwierzcie mi, że nie jest to też coś zbyt skomplikowanego. Musisz mieć saldo na swoim koncie RUT. Oprócz tego musisz mieć RUT dostawcy i kod korzyści, z tymi danymi możesz zadzwonić do Fonasa i kupić obligacje w cajavecina, aby poprosić o numer folio.

pod numerem 6003606000, po uzyskaniu numeru folio Możesz teraz udać się do sąsiedniej kasy, aby kupić swój bon.Jeśli nie chcesz dzwonić do Fonasy, możesz poprosić o numer na stronie internetowej.

dołącz do naszego kanału telegram