Skip to content

Listy do osoby, której brakuje

11 de marzec de 2023

Tęsknota za osobą to jedno z najgorszych uczuć, jakie możemy mieć, chociaż zawsze istnieje szansa, aby pokazać jej, jak bardzo ją kochamy, za pomocą miłego listu, który pozwala nam na chwilę opuścić sieci społecznościowe i złożyć im najlepsze życzenia w tradycyjna forma pisemna. Następnie zostawimy ci najlepsze listy dla przyjaciela, za którym tęsknisz, abyś mógł mu wyjaśnić wszystko, co znaczy w twoim życiu.i jak często o nim myślisz pomimo odległości.

list 1

„Cześć. Mam świadomość, że podróżowałaś daleko w celach naukowych, bo chcesz się rozwijać i doskonalić. Wiem też, że jest to dla Ciebie coś bardzo ważnego w ramach sukcesu. Ale nie mogę ukryć przed tobą, jak bardzo tęsknię za tobą odkąd wyjechałeś, naprawdę tęsknię za twoimi żartami, twoim wesołym charakterem, twoim śmiechem i tą radością, która charakteryzowała cię na każdym spotkaniu, w którym uczestniczyliśmy. Dlatego zdecydowałam się opowiedzieć o tym, co się ze mną dzieje, bo nie chcę, żeby to zepsuło naszą wieloletnią przyjaźń, szczerą i niełatwą do pielęgnowania. Tak samo nie wątpię, że realizujesz cele, które sobie wyznaczyłeś, że wyjazd był dla Twojego dobra i lepszej przyszłości, ale nie zapominaj, że tęsknię za Tobą i że od dnia, w którym opuściłeś moje życie nie było już takie samo, nie mam już nikogo, z kim mogłabym dzielić wszystko, co czuję i co się ze mną dzieje, dlatego mam tylko nadzieję, że Twoje przybycie nie jest daleko, że czas szybko minie, by znów być razem i móc odzyskać stracony czas. Nie zwlekaj zbyt długo. Życzę niekończących się sukcesów”.

list 2

„Cześć przyjacielu. Dziś postanowiłam do Ciebie napisać, abyś pamiętał, jak bardzo za Tobą tęsknię. Doświadczenia, które przeżyliśmy razem, były niezapomniane i nieporównywalne. Szczerze mówiąc, nadal nie wiem, co było prawdziwym powodem naszego rozstania, wiem, że coś się stało z twoim chłopakiem, ale do tej pory nie mogę zrozumieć związku między twoim problemem z nim a odległością między nami, bo to jasne w sumieniu, że nigdy nie interweniowałem ani nie zrobiłem niczego, co mogłoby wpłynąć na twoje relacje z nim. Zawsze byłeś i będziesz dla mnie wspaniałym przyjacielem od dzieciństwa, więc odkąd przestaliśmy się widywać, czuję, że czegoś mi w życiu brakuje. Mogę ci obiecać jako przyjaciel, że nigdy nie zrobiłem ani nigdy nie zrobiłbym niczego, co mogłoby spowodować zerwanie twojego związku, ponieważ zawsze chciałem, żebyś był szczęśliwy. Z tego powodu zdecydowałam się napisać do Ciebie, abyś zrozumiała i pamiętała, że ​​jest tu przyjaciółka, która za Tobą tęskni i która Cię potrzebuje, bo ja tęsknię, chcę, żebyśmy odnowili naszą przyjaźń. Szczerze cię proszę, tęsknię za tobą”.

list 3

„Witaj przyjacielu. Od zakończenia naszej przyjaźni minęło już pół roku. Wiem, że wszystko zostało wyjaśnione, ponieważ zgodziliśmy się, że nie możemy mieć związku, ponieważ nie przyniesie nam to korzyści. Ale z upływem dni zauważam, jak bardzo za tobą tęsknię, ponieważ tego, co przeżyliśmy, nikt nie może wymazać. Mam nadzieję, że wkrótce będziemy mogli rozpocząć rozmowę, pomimo trudności, które mogą się pojawić, ponieważ jestem pewien i postanowiłem nie stracić Cię jako wyjątkowego przyjaciela, którym zawsze byłeś i będziesz w moim życiu. Przesyłam Ci duży uścisk”.

Który z tych listów do kogoś, za kim tęsknisz, najbardziej Ci się podobał?

Źródło: Megadatafree

dołącz do naszego kanału telegram