Skip to content

Najlepsze gry podobne lub alternatywne do The Sims na iOS, Androida i PC

12 de marzec de 2021

Plik świat rozrywki rozwijała się szybko w ostatnich latach, dziś można cieszyć się wieloma opcjami, dzięki technologii istnieje wiele sposobów spędzania czasu, dostępnych dla każdego, ponieważ wiele z nich jest bezpłatnych. Ale jeśli jesteś miłośnikiem gier wideo, z przyjemnością będziesz mógł cieszyć się tym hobby nie tylko z konsolą.

Obecnie istnieje imponująca liczba programistów aplikacji, którzy zaprojektowali wiele gry w różnych kategoriach. Jest ich tak wiele, że są na każdy gust, mogą być również używane w systemach operacyjnych takich jak Android, iOS i Windows. Te aplikacje do gier można pobrać w różnych sklepach z aplikacjami, są one płatne, bezpłatne, online i offline.

Do najpopularniejszych kategorii należą między innymi gry strategiczne, sportowe, akcji, gry dla dzieci i gry fabularne, które obecnie preferuje wiele osób pobierz darmowe gry i w które można grać bez połączenia z Internetem, spośród nich jest wiele tytułów.

W przypadku urządzeń z systemem operacyjnym iOS większość gier jest generalnie płatna, ale zawsze dostępne są wersje bezpłatne, a nawet offline duża liczba gier.

Jedną z kategorii, która spotkała się z największą akceptacją, są gry fabularne, z których jest duża różnorodność, są systemy operacyjne Android, iOS i Windows, za niektóre trzeba zapłacić, ale w większości są bezpłatne. Ale dzisiaj opowiemy trochę o najlepszych grach symulujących życie, które dodają także role i przygodę.

Najlepsze gry symulacyjne online

Rozmawiać o gry symulacyjne mówią o The Sims, Jest to niewątpliwie najlepiej opracowana gra w tej kategorii, ponieważ od czasu premiery na PC ta gra przyciągnęła uwagę małych dzieci i dorosłych ze względu na swoje uderzające cechy.

Chodzi o to, że w tej grze kontrolujesz życie swoich postaci i możesz je rozwijać w różnych środowiskach. Chociaż jest jedną z najlepszych, nie jest jedyną w swoim rodzaju, poznaj najlepsze alternatywy dla The Sims.

Najlepsze gry, takie jak The Sims

Drugie życie

Wśród gier symulujących życie najbardziej podobnych do Simów, które obecnie istnieją, jest Second Life, jest to gra na PC wymaga połączenia z Internetem, został wydany w 2003 roku i nadal go ulepszają.

W Second Life będziesz mógł poznać wielu ludzi z różnych stron świata, stwórz i dostosuj swojego awatara. Jest wiele zajęć towarzyskich, takich jak koncerty, i masz środowiska sprzyjające romansowi, są nawet tacy, którzy generują realne dochody. Bez wątpienia świat, w którym toczy się ta gra symulacyjna, jest bardzo szeroki i na pewno będziesz się dobrze bawić.

Życie Avakin

Kolejna z gier Alternatywna symulacja dla The Sims To, co możemy polecić, to Avakin Life, w tej grze możesz podzielić się z tysiącami użytkowników na całym świecie swoimi upodobaniami do mody, dekoracji.

Ponieważ koncentruje się na daniu możliwości stworzenia postaci koncentruje się na życiu społecznym i projektowaniu. Avakin Life jest dostępny na Androida i iOS i wymaga połączenia z Internetem, zapraszamy do przeżycia tego doświadczenia.

Wirtualna rodzina 2

Wśród gier na Androida, iOS i PC, w które można grać w trybie offline, jest Wirtualna Rodzina 2. To gra koncentruje się na życiu rodzinnym, celem jest, aby twoja postać założyła rodzinę.

ta gra o wirtualnych rodzinach jest podobna do symulacji

Oferuje wiele opcji projektowania domu, możesz rozwijać osobowość swojej postaci i pracować, co chcesz. Bez wątpienia ta gra symulacyjna jest dobrą alternatywą dla bardzo zabawnych i kreatywnych Simów offline.

Życie YouTuberzy

Inną grą, w którą możemy polecić grę bez połączenia z Internetem, jest Youtubers Life. Jak sama nazwa wskazuje, ta gra pokaże ci, jak zmienić swojego awatara w celebrytka w YouTube.

Ta gra symulacja jest alternatywą dla The Sims, dostępny na Androida, iOS, PC, Nintendo Switch i Xbox One.Jak zobaczysz, istnieje wiele alternatywnych opcji dla słynnej sagi Sims, dostępnej na Androida, iOS i PC.

dołącz do naszego kanału telegram