Skip to content

Najlepsze darmowe symulatory lotu na Androida, iOS lub PC

5 de wrzesień de 2022

Latanie zawsze było marzeniem człowieka i dzięki do wynalazku braci Wright w dzisiejszych czasach wszyscy możemy cieszyć się lataniem samolotem i podróżowaniem do bardzo odległych miejsc w zaledwie kilka godzin. Samoloty mają dziwny urok dla nas wszystkich, dlatego tak często lubimy samoloty. Gry samolotowezwłaszcza symulatory.

w Sklep Play istnieje wiele różnych symulatorów samolotów. Może być pilotowany od myśliwca do komercyjnego samolotu, przez samoloty ratownicze, a nawet drony. Ponadto ogromną zaletą tego typu gier jest to, że większość z nich jest bezpłatna.

Najlepsze gry samolotowe w Sklepie Play

Symulator lotu samolotem 2015

Airplane Flight Simulator 2015 to jeden z najlepiej ocenianych przez użytkowników symulatorów. W tej grze możemy latać do 12 w pełni szczegółowych samolotów, które są replikami prawdziwe samolotyjak Cessna 182 lub Piper PA46 Malibu Meridian.

Możemy latać bardzo różnymi typami samolotów, od samolotów jednosilnikowych po jumbo jety, przelatując łącznie nad czterema dobrze szczegółowymi miastami i odwiedzając dziewięć lotnisk, w tym pięć lotnisk komercyjnych, dwa porty i dwa lotniskaTo jest małe.

Jedną z jego wielkich zalet jest to, że aplikacja jest darmowa i nie zawiera zakupów online. Samoloty są odblokowywane w miarę postępów w grze.

Ta gra działa na telefonach komórkowych i tabletach z System operacyjny Android 4.0 i nowsze wersje i wymaga 53 MB wolnego miejsca na urządzeniu.

AirFighters jest jednym z najbardziej zaawansowane symulatory myśliwców. Umożliwia nawigację z realistycznymi mapami i zawiera 500 prawdziwych lotnisk z warunkami pogodowymi w czasie rzeczywistym.

W tej grze realizm został potraktowany priorytetowo we wszystkim, co dotyczy charakterystyka samolotu. Nie tylko na poziomie estetycznym, ale także pod względem wydajności i autonomii. Również pasy do lądowania zostały zaprojektowane z dużą dokładnością, zgodnie z rzeczywistymi modelami.

Gracz może nauczyć się obsługiwać samoloty w misjach treningowych, a gdy będzie gotowy, może sprawdzić się w kampanii światowej, walcząc z wrogimi myśliwcami, można go pobrać z legalnych stron.

W grze dostępnych jest jedenaście samolotów, wśród których są F-14 Super Tomcat i F-16 Falcon.

Ten symulator działa na Urządzenia z Androidem 4.0 i nowsze wersje wymagają 90 MB wolnego miejsca.

Plany: pożar i ratunek

Plany: Fire & Rescue to jedna z gier samolotowych dla najmniejszego domu, ponieważ jest inspirowane filmem Disney Planes.

To jest interaktywna historia w której celem jest walka z pożarem lasu za pomocą różnych interaktywnych gier i łamigłówek.

Chociaż jest to Darmowa gra zawiera zakupy w aplikacji, więc zwróć szczególną uwagę, jeśli dzieci będą się bawić.

Ta gra wymaga System operacyjny Android 3.0 lub nowsze wersje i 308 MB wolnego miejsca na urządzeniu.

Symulator lotu ios

Pobierz te szybkie i bezpłatne symulatory lotu

Jeśli chcesz mieć wszystkie te gry na swoich urządzeniach, dajemy Ci różne sugestie, abyś mógł je pobrać i zainstalować; na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android musisz przejść do sklepu z aplikacjami swojego urządzenie to Play Store lub App Store, sJeśli lubisz gry mobilne, nie przegap naszych rekomendacji gry konne Tak najlepszy Gry Spongebob na Androida.

Wpisz nazwę którejkolwiek z opcji, które polecamy i wybierz opcję pobierania, jeśli gra nie jest kompatybilna z Twoim urządzeniem, nie ma problemu, wystarczy przejść do przeglądarki internetowej Twój telefon komórkowy i pobierz Apk dowolnej gry, o której wspomnieliśmy powyżej.

W przypadku bycia komputerem po prostu musisz wpisz w swojej przeglądarce internetowejb domyślnie i znajdź stronę pobierania gry; Cały proces jest prosty, wystarczy pobrać, a następnie uruchomić program.

W ten sposób będziesz mieć dostęp do wszystkie gry które poleciliśmy, pamiętaj, że są szybkie, mają niesamowitą grafikę, są bezpłatne, a najlepsze jest to, że działają bez połączenia z Internetem, więc możesz grać w dowolnym miejscu i czasie.

dołącz do naszego kanału telegram