Skip to content

Najlepsze darmowe aplikacje, które powinieneś pobrać na swój Android TV Box, aby w pełni go wykorzystać

28 de listopad de 2022

Z biegiem czasu zauważyliśmy, że tym nawykowym zastosowaniom, które mieliśmy dla naszych smartfonów, stopniowo zaczęły towarzyszyć inne, zwracając uwagę na rosnącą moc i lepsze ekrany które zawierają te terminale.

Prawda jest taka, że ​​dziś wcale nie wydaje się to dziwne oglądać telewizję z telefonu komórkowego iz tego powodu chcemy pokazać Ci kilka sposobów na oglądanie telewizji na Androidzie bez korzystania z Internetu, pobierając najlepsze aplikacje.

W szczególności, jeśli będziesz kontynuować czytanie tego artykułu, znajdziesz szereg konkretnych danych związanych z tym, co uważamy za najlepsze aplikacje Android TV Box, a prawda jest taka, że ​​wymienimy trzy, które naszym zdaniem wyraźnie wyróżniają się na tle pozostałych. W każdym razie, jak zawsze mówimy, możesz zostawić nam swoje pytania w tym zakresie, a my postaramy się udzielić Ci informacji o innych. Możesz też oczywiście zaproponować inną aplikację.

https://youtu.be/uXY8JiLE5q8

Najlepsze aplikacje na Android TV Box

Kwadratowy dom 3

Większość TV Boxów – zwłaszcza tych pochodzenia azjatyckiego – ma mało atrakcyjny interfejs i często nieistniejącą tapetę. Najlepszym sposobem na naprawienie tego jest zainstalować program uruchamiający aby nadać mu elegancki akcent, znacznie więcej wyświetleń i maksymalnie wykorzystać możliwości telewizora Smart TV.

KODI

Jeśli istnieje niezbędna aplikacja, której nie może zabraknąć w pudełku multimedialnym, to jest to aplikacja z Fundacja XBMC. To nie tylko odtwarzacz multimedialny, który umożliwia odtwarzanie praktycznie dowolnego formatu wideo, audio czy obrazu. Dzięki swoim „Dodatkom” lub uzupełnieniom, możemy dodać usługi stron trzecich, aby przeglądać treści przesyłane strumieniowo (seriale, filmy, kanały telewizyjne, między innymi Netflix, YouTube, Crunchyroll) w sposób scentralizowany.

PLEX

Jeśli mówimy o odtwarzaczach multimedialnych, nie możemy zapomnieć również o PLEXie. To nie tylko doskonałe narzędzie do oglądania filmów i wszystkiego, co mamy zapisane na pendrive’ie lub pamięci USB. Najlepsze PLEX jest to, że od pewnego czasu jest także platformą dla oglądać telewizję na żywo –obecnie ponad 80 kanałów, a także seriali i filmów na żądanie. Wszystko za darmo i bez rejestracji.

wyrzutnia ładowania bocznego

Aby aplikacja mogła zostać zainstalowana na telewizorze, musi najpierw zostać uznana za kompatybilną z Android TV. Jeśli nie, po prostu nie będzie dostępny w Sklep Google Play. Co więcej, jeśli zainstalujemy jedną z tych „niekompatybilnych” aplikacji w inny sposób, na przykład pobierając ją za pośrednictwem pakietu APK, aplikacja nie pojawi się nawet w szufladzie aplikacji naszego Android TV.

Netflixa

Prawdopodobnie w większości aukcji tego typu musimy wspomnieć o Netflixie przed jakimkolwiek innym podobnym zastosowaniem. Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że jest to jedna z najpopularniejszych platform do przeglądania treści audiowizualnych dostępnych na wszelkiego rodzaju urządzeniach. Prawda jest taka, że ​​chociaż wiele z jego treści jest interesujących, możemy wyróżnić je szczególnie w przypadku tych, które są produkowane samodzielnie, zwłaszcza seriali, i które odróżniają je od konkurencji.

Aplikacja Google na Android TV

Google Apps Android TV Box

Nawet przy nieco mniejszej sławie niż Netflix jasne jest, że mamy bardzo dobrą alternatywę, jeśli chodzi o możliwość oglądania telewizji na telefonie komórkowym w przypadku aplikacji Google na Android TV. W tym konkretnym przypadku musimy przede wszystkim wspomnieć o jego interfejsie, jednym z najlepszych w tym segmencie. Dzięki tej aplikacji masz możliwość znalezienia ogromnej liczby seriali i filmów. Możesz także sterować nim za pomocą poleceń głosowych. A wszystko to oczywiście zsynchronizowane z informacjami z innych aplikacji Google.

Telewizja SPB

Kolejną dobrą alternatywą, którą możemy znaleźć w tym segmencie, równie dobrze znaną jak poprzednie, jest SPBTV, A o tym należy wspomnieć, że jest to kompletna usługa oglądania telewizji na telefonie komórkowym, która ma ponad 300 kanałów na całym świecie. Oczywiście ma również płatną wersję, która dodaje dodatkowe treści. W każdym razie istnieje kilka lepszych alternatyw rozrywki, jeśli nie podobały ci się poprzednie niż ta.

Która z tych aplikacji Android TV Box jest Twoim zdaniem najlepsza?

dołącz do naszego kanału telegram