Skip to content

Najlepsze darmowe aplikacje do nauki tabliczki mnożenia z telefonu komórkowego dla dzieci

4 de luty de 2022

Czy masz problemy z nakłonieniem malucha do nauki matematyki, ale zamiast tego lubisz spędzać godziny na telefonie komórkowym?

Android ma ogromną liczbę aplikacji, wśród nich jest kilka, z których możesz zdobyć nową wiedzęAndroid z pewnością ma wszystko, od nagrywania ekranu po łatwe i szybkie pobieranie gier, z pewnością ma to wszystko.

Nadszedł więc czas, aby skorzystać z technologii, aby trochę się nauczyć, a aplikacji, z których mogą korzystać najmłodsi, jest spora liczba, w tym przypadku, aby lepiej zrozumieć tabliczkę mnożeniawięc zalecamy dalszą lekturę tego artykułu.

Rzeczywiście, pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę w tym względzie, jest jest wiele dobrych zastosowań tabliczki mnożenia, chociaż zadaliśmy sobie trud przeanalizowania tego, co uważamy za najbardziej zaawansowane.

nauczymy cię 5 aplikacji tabliczki mnożenia do zainstalowania na urządzeniu z Androidem, i w ten sposób maluch uczy się bawiąc się telefonem w każdych okolicznościach.

Najlepsze aplikacje do tabliczki mnożenia na Androida dla dzieci

Tabliczka mnożenia

Pierwszą z aplikacji, które uważamy, że musisz wiedzieć, jeśli chodzi o naukę matematyki na Androidzie, jest Tabliczka mnożenia, który jest naprawdę prosty na początek dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z tymi tematami. Dzięki tej aplikacji maluch będzie mógł przetestować całą swoją wiedzę, walcząc z czasem, uniemożliwiając jego zakończenie zanim rozwiąże ćwiczenia.

10 małp Mnożenie (pobierz)

10 małp Mnożenie Jest to druga z aplikacji do mnożenia na Androida, którą możemy polecić, jedna z aplikacji edukacyjnych, która bez wątpienia stała się jedną z ulubionych przez najmłodszych. W jego przypadku musimy podkreślić takie aspekty, jak ekscytujące środowisko dzięki wykorzystaniu tych zabawnych małpek, które sprawią, że nauka będzie dla dzieci znacznie przyjemniejsza.

Pomnóż przez Max

Przechodzimy w trzeciej instancji do Pomnóż przez Maxjeszcze jedna aplikacja spośród tych, które uważamy za niezbędne, aby nauczyć wszystkie dzieci, jakie operacje matematyczne muszą znać na pamięć.

Jeśli szukasz kolorowej, łatwej w obsłudze, a przede wszystkim intuicyjnej aplikacji tabliczki mnożenia na telefon komórkowy, z której maluch będzie mógł z niej korzystać, nie wahaj się jej wypróbować plus interfejs gry jest zaskakujący i niewątpliwie przyjazny

gry planszowe

Następnie dochodzimy do Board Games, aplikacji, która pozwala bawić się dodawaniem, odejmowaniem, mnożeniem i dzieleniem w kolorowej grze planszowej, aplikacji, o której musimy powiedzieć, że uczy najmłodszych, oddając do ich dyspozycji ogromna ilość małych gierek mentalnie, aby lepiej rozumieli stoły.

Wśród mobilnych aplikacji matematycznych, jest niewątpliwie jednym z najzabawniejszychponieważ zawiera wszelkiego rodzaju piosenki i filmy dla najmłodszych.

Jak pobierać gry matematyczne na Androida lub iOS

zakład nauki pieniędzy

Gry matematyczne to najnowsza z gier alternatywy, które możemy rozważyć w tym segmencie aplikacji tabliczki mnożenia, która przyciąga uwagę przede wszystkim dlatego, że zawiera jeszcze więcej operacji arytmetycznych.

Jest to jedna z głównych sekcji, które powinniśmy wziąć, jeśli chcemy zagrać w grę, aby nasze dzieci mogły się uczyć, bo matematyka jest niezwykle ważnanie tylko sama matematyka, ale myślenie matematyczne, które pomaga nam wszystkim na co dzień

Aby kiedy dorośniemy, kiedy dorośniemy, będziemy mogli zrozumieć np. Excela, który stał się podstawowym narzędziem w naszym życiu jako dorosłych w XXI wieku, dziś bardziej niż kiedykolwiek jest to kluczowe wiedzieć, jak korzystać z bazy danych i umieć np. odblokować arkusz Excela

Cała wiedza jest ważna, ale cała wiedza, którą zdobywamy od dzieciństwa, łatwiej będzie zachować to na zawszea co lepsze niż jako rodzice, aby zapewnić naszym dzieciom najlepszą możliwą edukację, nawet w ich zabawach.

Jeśli chodzi o tabliczki mnożenia, wyróżnia się w swoim segmencie tym, że choć jest w języku angielskim, jest łatwy do zrozumienia i dlatego współpracuje w nauce tego języka razem z tabliczkami.

dołącz do naszego kanału telegram