Skip to content

Najlepsze aplikacje na Androida do bezpłatnej edycji filmów z telefonu komórkowego

14 de Listopad de 2021

Inteligentne urządzenia mobilne czy smartfony w pewnym sensie się rozwinęły niezwykłe w ostatnich czasach, do tego stopnia, że ​​praktycznie można z nimi zrobić wszystko, czego nigdy byśmy sobie nie wyobrażali. W każdym razie musimy powiedzieć, że wiele razy, aby ta maksyma została spełniona, będziemy musieli zainstalować odpowiednie aplikacje, które są potrzebne, co nie zawsze jest łatwe.

Dawno temu do edycji wideo potrzebowalibyśmy bardzo dobrego komputera i nawet najnowszej generacji, ale dziś doskonale wiemy, że można edytować wideo bezpośrednio z naszego smartfona. Dlatego nie chcieliśmy stracić z oczu możliwości pokazania Wam niektórych z tego, co uważamy za najlepsze aplikacje wideo dostępne dla użytkowników już teraz.

Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że chociaż w sklepie Google Play można znaleźć wiele aplikacji do edycji wideo, nie wszystkie są równie dobre i dlatego wybraliśmy niektóre. W każdym razie nie wątp, że wkrótce będziesz mógł edytować wszystkie filmy, które chcesz, nadając priorytet charakterystyka każdej z poniższych aplikacji, które poznasz.

Niezbędne aplikacje do edycji wideo na Androida

Klip Adobe Premiere

Adobe Premiere Clip to jedna z głównych aplikacji, którą powinniśmy wziąć pod uwagę, gdy jesteśmy zainteresowani edycją wideo. W związku z tym należy podkreślić, że jest to oczywiście dzieło tej renomowanej firmy. Poza powyższym, następną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to tutaj możemy rozpocząć projekty, i albo dokończ je na telefonie komórkowym, albo przenieś je również na komputer.

Edytor wideo na Instagramie

Chociaż wielu z nas może chcieć edytować filmy tylko dla sportu, nie powinniśmy później wykluczać możliwości udostępniania ich za pośrednictwem jednych z najlepszych systemów mediów społecznościowych aby inni mogli to zobaczyć. W tym konkretnym przypadku nie chcieliśmy przestać polecać aplikacji takiej jak Instagram Video Editor, jednej z najbardziej cenionych przez użytkowników.

Edytor wideo VivaVideo

Edytor wideo VivaVideo Jest to trzecia z opcji w tej kompilacji, ale uważamy, że przynajmniej dorównuje innym, zwłaszcza ze względu na ogromną liczbę filtrów i kolaży. Jeśli chodzi o tę aplikację, musimy zaznaczyć, że pozwoli nam ona udostępniać wszelkiego rodzaju treści w ciągu kilku sekund i chociaż ma pełniejszą wersję Premium, darmowa wersja wcale nie jest zła.pobierz mobilny edytor wideo

PowerDirector

PowerDirector też nie musi być pomijany z dowolnej listy najlepszych aplikacji do edycji wideo na Androida, w Twoim przypadku szczególnie dlatego, że pozwoli nam na realizację klasycznych funkcji, ale także kilka dodatkowych. Dzięki tej aplikacji możemy edytować, wycinać, kopiować, a nawet wklejać różne filmy. Jeśli to, czego szukasz, jest doświadczeniem podobnym do profesjonalnego, powinieneś dać mu dużą szansę.

Magistro

Magistro jest ostatnim mobilnych aplikacji do edycji wideo, o których wszyscy nasi czytelnicy powinni wiedzieć więcej, w jego przypadku, ponieważ ma ogromną liczbę funkcji, więcej niż większość innych. Musimy podkreślić w tej aplikacji, że zawiera ona wiele dodatkowych płatnych treści, więc gdy znudzą Ci się inicjały, możesz dzięki nim poprawić swoje wyniki.

Wskazówki, jak wywrzeć wpływ na sieci społecznościowe dzięki najlepiej zmontowanym filmom

Po edycji filmów tak, aby były idealne, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to opublikuj je w mediach społecznościowych. Wszystkie Twoje kontakty będą mogły cieszyć się treścią, którą przygotowałeś za pomocą najlepszych aplikacji do edycji wideo; Oto najlepsze wskazówki, jak sprawić, by Twoje filmy stały się wirusowe:

  • Czas trwania powinien wynosić od 1 minuty do spowodować pożądany wpływ.
  • Kiedy publikujesz posty, powinieneś mieć świadomość, że w aplikacjach takich jak Facebook spadnie jakość wideo.
  • W momencie publikacji w niektórych sieciach zawierają znak woda w filmie.

Twórz unikalne treści i łącz się z użytkownikami; rozważ to wskazówki są ważne podczas publikowania ponieważ dają perspektywę pod względem jakości, obrazu i czasu trwania, aby wywrzeć pełny wpływ.