Skip to content

Najlepsze aplikacje do zarabiania pieniędzy z domu za pomocą telefonu komórkowego bez konieczności inwestowania czegokolwiek

16 de styczeń de 2023

Jeśli czujesz się na tyle, by związać koniec z końcem, ale nie masz czasu na szukanie innej pracy, dziś polecamy piątkę aplikacje do zarabiania pieniędzy dzięki którym możesz uzyskać dodatkowe dochody.

Większość z nas ledwo zarabia na związanie końca z końcem, więc czasami musimy mieć dodatkowe pieniądze aw dobie technologii istnieją bardzo szybkie sposoby na zdobycie pieniędzy, na przykład wielu umieszcza reklamy i sprzedaje kilka swoich rzeczy z drugiej ręki, ponieważ potrzebują dodatkowych pieniędzy.

A jest tak, że czasami nasze wydatki są różne i nie mamy dość pieniędzyZ tego powodu czasami albo pozbywamy się swoich kosztowności, albo dajemy się nabrać na oszustwa, do których jesteśmy zapraszani, takie jak mandala kwiatu obfitości, która zamiast nam pomóc, tylko bardziej nam szkodzi.

Jeśli tak jest w Twoim przypadku i szukasz dodatkowego zarobku, nie zapomnij o tym mamy dla Ciebie rozwiązanienie daj się oszukać obietnicami, które wyglądają bardzo ładnie, ale przez co tylko stracisz pieniądze, możesz wypróbować jedną z opcji, które zostawiamy Ci poniżej.

Ogromną zaletą tych aplikacji jest to, że naprawdę działają, są dostępne zarówno w formacie Sklep Google Play jak w sklep z aplikacjami plus są darmowewięc nic nie tracisz, próbując ich.

Większość z nich prosi o wypełnienie seria działań a w zamian za nie otrzymujesz określoną kwotę pieniędzy. Oczywiście w niektórych przypadkach konieczne będzie opanowanie języka angielskiego lub znalezienie dobrego tłumacza online.

Indeks()

Rewardable, aplikacja numer jeden do zarabiania pieniędzy na całym świecie.

Rewardable to jedna z najpopularniejszych aplikacji do zarabiania pieniędzy na świecie. Aplikacja cię przypisuje regularnie małe zadania Zrobienie tego nie zajmie Ci zbyt dużo czasu. Za każde ukończone zadanie otrzymujesz 5 $.

Wadą jest to, że niektóre zadania nie da się zrobić onlineale konieczne jest przeniesienie się do sklepu stacjonarnego i działanie jako „tajemniczy klient” lub tajemniczy klient”.

Polega to na sprawdzeniu, czy produkty danej marki są dobrze widoczne w sklepiejeśli ceny są adekwatne lub jeśli pracownicy potrafią rozwiać wątpliwości klientów co do produktu.

Gigwalk opcja, która pomoże Ci zarobić trochę więcej pieniędzy.

Gigwalk to aplikacja bardzo podobna do poprzedniej. Różnica polega na tym, że tutaj zadania są nieco bardziej złożone (Są też lepiej opłacani) iz tego powodu, zanim będą mogli stać się częścią ich zespołu współpracowników, dają ci mały test kwalifikacyjny.

W tym przypadku zadania są bardziej fizyczne niż onlineco może wymagać z naszej strony większej inwestycji czasu. Jedną z jego wad jest to, że po zleceniu zadania klient, który je zlecił, musi wyrazić zgodę na jego wykonanie, co spowalnia proces.

iPoll ma kilka bardzo prostych zadań do wykonania.

iPoll nie należy do najlepiej płatnych aplikacji, ale zadanie do wykonania jest bardzo proste. Musisz kompletne ankiety (zwane misjami zgodnie z aplikacją).

Większość z nich ma tzw czas trwania krótszy niż trzy minuty. Gdy zgromadzisz 10 dolarów, możesz już poprosić o płatność. Jest to bardzo prosta opcja, jeśli masz trochę wolnego czasu, a najlepsze jest to, że decydujesz, ile ankiet chcesz wykonać, a tym samym jeszcze bardziej zwiększyć swoje dochody.

Google Opinion Premie, jedna z najbardziej znanych opcji

Ta aplikacja dostępne tylko dla Androida. Tutaj zadanie jest tak proste, jak wyrażenie opinii o Google. Płatność jest dokonywana w postaci kredytu Google Play, którego można użyć do zakupu gier, aplikacji, książek itp. Minimalna opłata wynosi 25 centów.

Sposób korzystania z niego jest bardzo prosty, oprócz pobierania Premii za ankiety Google, jest bardzo łatwy, więc możesz mieć dodatkowe pieniądze na pobieranie gier lub aplikacji, które często chcemy, ale czasami nie mamy pieniędzy aby je zdobyć.

dostępne pytania dotyczące Androida google

Shopkick, użyj go, aby wygrać karty podarunkowe w sklepie

Z Shopkick więcej niż pieniądze to, co zarabiamy nagrody. Jeśli wykonujemy powierzone nam przez niego misje, możemy zdobyć karty podarunkowe do sklepu.

Jeśli zamierzasz korzystać z tych aplikacji, pamiętaj, że będziesz ich potrzebować mieć konto PayPal. Jeśli nadal nie znasz tego systemu, pokażemy Ci jak działa PayPal w szczegółach. Dzięki temu możesz bezpiecznie odbierać wygenerowany dochód.

Większość z tych aplikacji do zarabiania pieniędzy oferuje zadania, które są proste i szybkie do wykonania. Oczywiście nie wzbogacisz się dzięki nim, ale mogą ci pomóc zarobić trochę więcej co może być bardzo pomocne.

dołącz do naszego kanału telegram