Skip to content

Najlepsze aplikacje do wykrywania Carabineros na ulicach

24 de czerwiec de 2023

Carabineros są wszędzie, niezależnie od tego, czy przeprowadzają kontrolę pojazdów, czy tożsamość, wielokrotnie zdarzyło nam się, że chodzimy za papierami lub po prostu Nie mamy naszych dokumentów, więc wiedza, gdzie ci policjanci będą się znajdować, pomogłaby nam uniknąć kontroli. i uchroni nas przed jakąkolwiek karą, nauczysz się wykrywać policjantów na ulicach.

Waze do wykrywania policjantów na ulicach

Istnieje wiele sposobów na wykrycie tych kontroli przeprowadzanych przez policję, ale jednym z nich jest radar cobra, prawda jest bardzo trudna do osiągnięcia, ale mimo to istnieje znacznie tańsza i skuteczniejsza alternatywamusimy tylko zainstalować ją na naszym telefonie komórkowym i być podłączonym do internetu 24/7, jest to aplikacja o nazwie Waze.

Wielu tego używa Aplikacja Waze, aby poznać dokładny punkt, w którym znajdują się ci funkcjonariusze organów ścigania, a tym samym móc wybrać alternatywną trasę, prawda jest taka, że ​​​​działa idealnie, ponieważ jest to bardzo poważna sieć i ma miliony kierowców Ostrzegają cię przez cały czas o tym, co dzieje się na ulicach, dlatego jest to tak skuteczne, jeśli chcesz uniknąć kontroli tych żołnierzy.

Waze pobiera GPS i Traffic Social

Pobierz tutaj

Lokalizacja karabinierów na ulicy

Musimy tylko zainstalować go na naszym telefonie i zanim wyruszymy gdziekolwiek, napiszmy trasę, którą będziemy jechać, aby to zrobić Waze ostrzega nas, że w miejscu i miejscu jest policja, aby w ten sposób przejść przez inne ulice, ta aplikacja jest skuteczna i ma wysoki wskaźnik dokładności, z przyjemnością informujemy, że przetestowaliśmy ją i stwierdziliśmy, że jest to fenomenalna aplikacja, warta pobrania.

Nie trzeba niczego konfigurować mieć włączony GPS w telefonie i gotowy do zapisania trasy lub miejsca, do którego mamy się udaćs, ponieważ jeśli używasz go w normalny sposób, prawdopodobnie nie zobaczysz przedmiotów i wypadków na ulicy, ani nie zobaczysz żadnego znaku informującego, gdzie są funkcjonariusze organów ścigania, aby ich uniknąć.

Ważne jest, aby zrozumieć jest to konieczne, ponieważ jeśli tego nie zrobisz, możesz zostać ukarany grzywną, jeśli nie masz dokumentówlub co gorsza, sprawią, że zmarnujesz czas dobrą naganą, to musisz zrozumieć, że ta aplikacja może cię uratować i zaoszczędzić czas, jeśli nie masz aktualnych dokumentów, chociaż najlepiej być na bieżąco, aby uniknąć sprzeczki z prawem, więc tak jest.Jak nauczyłeś się wykrywać policjantów na ulicach?

dołącz do naszego kanału telegram