Skip to content

Jak słuchać muzyki podczas korzystania z aplikacji Waze? (Przykład)

28 de luty de 2021

Waze to jedna z najpopularniejszych aplikacji GPS i nawigacyjnych na świecie. Aplikacja ta oferuje kierowcom wiele korzyści podczas jazdy, między innymi wybór mniej zatłoczonych tras, omijanie korków, używanie jej za pomocą poleceń głosowych. Teraz się zastanawiasz Czy mogę słuchać muzyki podczas korzystania z aplikacji Waze?

Podczas pobierania i używania Waze, korzystanie z niektórych funkcji smartfona jest możliwe za pomocą poleceń głosowych. Dzieje się tak właśnie po to, aby kierowca nie odwracał uwagi, gdy używa rąk do obsługi telefonu komórkowego.

Wielu użytkowników szuka sposobu na słuchanie muzyki podczas korzystania z Aplikacja Waze bez konieczności ciągłego manipulowania telefonem i przełączania się z jednej aplikacji do drugiej. Jeśli jesteś jednym z nich, ten samouczek będzie bardzo pomocny.

Player zintegrowany z aplikacją Waze

Ponieważ użytkownicy mieli problemy z odtwarzaniem muzyki z telefonu podczas jazdy, Waze zintegrował prosty odtwarzacz z twoją aplikacją.

Może nie jest to jeden z najlepszych odtwarzaczy muzycznych bez reklam, ale z pewnością dobrze spełnia swoją funkcję.

Ma tylko przyciski do wstrzymywania lub wznawiania, przewijania do przodu lub do tyłu, historię odsłuchiwanych elementów i kolejne przyciski do dodawania słuchanego utworu do listy odtwarzania.

Waze oferuje również możliwość integracji z innymi aplikacjami do odtwarzania muzyki i podcastów, na przykład tworzenie lub posiadanie konta Spotify. Co pozwala słuchać strumieniowe przesyłanie piosenek za pośrednictwem usług zewnętrznych znajdujących się na urządzeniu za pośrednictwem aplikacji Waze.

Jedną z zalet tego odtwarzacza w porównaniu z innymi aplikacjami nawigacyjnymi jest ilość Aplikacje kompatybilny zarówno z muzyką, jak i podcastami. Możliwość podłączenia ich do Waze i odtwarzania z tej aplikacji podczas cichej jazdy.

Kroki, aby słuchać muzyki podczas korzystania z aplikacji Waze

W aplikacji Waze są dwie metody odtwarzać muzykę lub podcasty bez wychodzenia z niej lub podejmowania dalszych kroków. Chociaż oba prowadzą do tego samego celu, ważne jest, aby wiedzieć, jak zastosować te dwie metody ze względu na różnice w sposobie ich postrzegania na różnych telefonach.

Ikona muzyki

Ta metoda jest najszybsza i najłatwiejsza do zastosowania. Jednak nie na wszystkich telefonach wyświetla się on na stronie głównej aplikacji, więc w takim przypadku należy zastosować drugą metodę i wtedy powinna działać normalnie.

  1. Prostym i zwykłym sposobem jest otwarcie aplikacji Waze. Następnie naciśnij okrągłą różową ikonę z białą nutą muzyczną. Znajduje się w prawej górnej części ekranu głównego.
  2. Po naciśnięciu przycisku a lista aplikacji który można połączyć z Waze, po prostu wybierz jeden do synchronizacji.
  3. Dzięki aplikacjom zsynchronizowane możesz teraz wyszukiwać i słuchać muzyki podczas korzystania z aplikacji Waze

Ustawienia Waze

Ta druga metoda jest rozwijana na podstawie ustawień aplikacji, co wydłuża ją. Jednak tutaj możesz skonfigurować ważne aspekty odtwarzacza. Jeśli chcesz zsynchronizować lub zmienić aplikację reprodukcja połączona z Waze, ta metoda również musi być przestrzegana.

Skonfiguruj aplikację Waze

  1. Najpierw otwórz Waze, a następnie znajdź i naciśnij niebieską ikonę lupy, która będzie w lewym dolnym rogu. Ta czynność spowoduje wyświetlenie menu czynności
  2. W lewym górnym rogu zostanie umieszczony przycisk ustawień reprezentowany przez koło zębate zaznaczone na niebiesko, po naciśnięciu, co otworzy menu ustawień.
  3. W tym menu poszukamy opcji „Muzyka”I wybierz to.
  4. Zauważysz opcję „Pokaż odtwarzacz audio” ta opcja musi być włączona. Jeśli wydaje się nieaktywny, musisz go ponownie aktywować.
  5. W tym samym menu pojawią się wszystkie aplikacje, które są kompatybilne z Waze oraz te, które są zainstalowane w telefonie. Wybierz jeden.
  6. Po naciśnięciu tej, którą wybrałeś, pojawi się informacja o synchronizacji tych dwóch aplikacji. Wystarczy nacisnąć opcję „Talon

Po wykonaniu tych czynności będziesz mógł bez problemu słuchać muzyki podczas korzystania z aplikacji Waze.