Skip to content

Najlepsze aplikacje do wykonywania darmowych połączeń przez Wi-Fi na Androida lub iPhone’a

18 de lipiec de 2022

Chociaż prawdą jest, że telefony komórkowe byli programistami przede wszystkim po to, abyśmy mogli komunikować się z naszymi bliskimi, bliskimi, przyjaciółmi, szefami czy pracownikami za pomocą telefonów, które z czasem się zmieniły.

Z biegiem lat pojawiły się najbardziej zaawansowane systemy operacyjne, takie jak: iOS lub Androida wraz z nimi aplikacje, które pozwalają nam komunikować się, ale robią to za pośrednictwem tekstu, połączeń głosowych, nagranego dźwięku itp.

Dlatego operatorzy postanowili pobierać od nas opłaty za zużywane dane mobilne, pomijając stawki głównie skupiony na rozmowachponieważ aplikacje mogą nam to zapewnić.

Nawet dzisiaj mamy ogromną liczbę darmowe aplikacje do połączeń Z iOS i Androida, które chcemy przejrzeć, abyś je poznał i zaczął z nich korzystać na swoich urządzeniach, możesz prowadzić rozmowy wideo za pomocą Chromecasta.

Zobaczysz, że wiele z tych platform jest naprawdę znany podczas gdy w przypadku innych tak nie jest, dlatego zalecamy, aby dać im szansę dowiedzieć się, który z nich najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Aplikacje do dzwonienia za darmo z iPhone’a lub Androida

Cóż, porozmawiajmy o najlepszych aplikacjach i programach, z których można bezpłatnie dzwonić iPhone lub Androidz których większość działa bez problemu w tych dwóch systemach operacyjnych:

  • WhatsApp: najczęściej używana na świecie bezpłatna aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych od pewnego czasu posiada funkcje, które pozwalają nam dzwonić do naszych kontaktów za darmo, unikając tradycyjnych połączeń. Twoje połączenia są również chronione przez system szyfrowania, który zapewnia, że ​​nikt inny nie uzyska do nich dostępu, nawet władze. Ta aplikacja działa oczywiście zarówno na iOS, jak i na Androidzie.
  • Posłaniec: Aplikacja do przesyłania wiadomości, która zaczęła się jako czat na Facebooku i z czasem osiągnęła niezależność, pozwala nam również komunikować się z naszymi przyjaciółmi za pośrednictwem połączeń VoIP. Chociaż nie są szyfrowane jak WhatsApp, w wielu przypadkach, gdy sygnał nie jest całkiem dobry, są bardziej płynne niż ta platforma. Działa również na iOS i Androidzie.
  • Spotkania/Duo: Propozycja Google w zakresie komunikacji może przedstawiać jeden z najgorszych zakładów w historii The Big G, a mimo to jest to usługa, która ma pewne mocne strony, takie jak fakt, że większość użytkowników ma konto po zalogowaniu się do Gmaila. Podobnie jak poprzednie, działa bez problemów na iOS i Androidzie.
  • czas na twarz: w tym przypadku jesteśmy w obecności programu, który został specjalnie opracowany dla użytkowników urządzeń Apple, czyli iPhone’ów. Facetime jest zainstalowany w prawie wszystkich najnowszych wersjach tych terminali, chociaż po odinstalowaniu można go ponownie pobrać na telefon komórkowy bez większych niedogodności.
  • Skype: Chociaż kiedy mówimy o rozmowach wideo praktycznie nie ma wątpliwości, że Skype jest jedną z najlepszych, jeśli nie najlepszą z możliwych alternatyw, niewielu użytkowników bierze go pod uwagę, myśląc o rozmowach głosowych. W każdym razie zalecamy wypróbowanie go, ponieważ jego jakość połączeń jest zwykle bardzo dobra. Działa również na iOS i Androidzie.

pobierz bezpłatną aplikację do połączeń

  • Viber: Znany przez wielu jako najlepsza opcja, jeśli nie chcesz lub nie możesz korzystać ze Skype, musimy powiedzieć, że Viber wyróżnia się również bardziej niż cokolwiek innego w rozmowach wideo, chociaż to nie znaczy, że nie zwalnia z usługą telefoniczną. Dzięki niemu możesz komunikować się z kimkolwiek chcesz, a także możesz zainstalować go zarówno na iOS, jak i Androidzie.
  • LINIA: jedna z najsłynniejszych aplikacji do przesyłania wiadomości na świecie ma system połączeń, taki jak rozmowy wideo dla wszystkich użytkowników, którzy mogą bez problemu pobrać go zarówno na terminale iOS, jak i Android.
  • Talku: tym razem mamy do czynienia z aplikacją, która umożliwia bezpłatne rozmowy między użytkownikami, ze szczególnym uwzględnieniem możliwości gromadzenia środków na połączenia, bez konieczności płacenia, z innymi telefonami stacjonarnymi lub komórkowymi z dowolnego miejsca świat . Działa na iOS i Androidzie.
  • Tango: Jedna z najpopularniejszych aplikacji na świecie, jeśli chodzi o darmowe rozmowy i rozmowy wideo, wyróżniająca się w swoim segmencie, zwłaszcza że pozwala na dodawanie ogromnej liczby filtrów do zdjęć w czasie rzeczywistym. Działa na iOS i Androidzie.
  • UppTalk: ta ostatnia opcja pozwoli Ci dzwonić do znajomych bez konieczności płacenia, z tą zaletą, że druga osoba nie musi mieć zainstalowanej usługi, choć w tym przypadku ma to minimalne koszty. Można go zainstalować na iOS lub Androida, a także obsługuje połączenia wideo.

Oczywiście musisz wziąć pod uwagę, że wszystkie te aplikacje, aby dzwonić za darmo, zużywają komórkową transmisję danych, jeśli nie masz połączenie z Wi-Fiwięc w miarę możliwości należy zawsze starać się być połączonym z tymi sieciami.

W przeciwnym razie, chociaż rozmowy nie zużywają tak dużo danych, jak rozmowy wideo, przekonasz się, że podsumowanie Twojego wydatki na dane mobilne na koniec każdego miesiąca lub roku będzie wyższa niż się spodziewałeś.

Która z tych aplikacji, z których możesz dzwonić za darmo, najbardziej Ci się podoba?

dołącz do naszego kanału telegram