Skip to content

Jak odzyskać usuniętą historię połączeń z mojego telefonu komórkowego z Androidem lub iPhone’a?

28 de maj de 2023

Dzięki wysokiemu poziomowi personalizacji, jaki posiada smartfon z Androidem, możemy uzyskać wiele informacji, a także dokonać wyboru odzyskiwanie danych. Ta ostatnia funkcja wyróżnia telefony komórkowe z systemem Android na tle telefonów komórkowych z systemem IOS.

Opierając się na potrzebie wielu użytkowników, którzy chcą uzyskać dostęp do historii połączeń i odzyskać usuniętą historię, stworzyliśmy ten artykuł.

Chodzi o to, że możesz wiedzieć, czy jest to możliwe wyświetl historię usuniętych połączeń i jak go odzyskać. Na koniec dowiesz się, czy da się to zrobić bez komputera, z jakimś oprogramowaniem lub czy jest to odpowiednie dla telefonu z Androidem, iPhone’a lub IOS.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że wygodnie jest wykonać kopię zapasową w celu odzyskania rejestru połączeń, aby uniknąć tych problemów. Nie jest to obowiązkowe, ale jest zalecane, jeśli chcesz odzyskać usuniętą historię połączeń lub jakikolwiek inny rodzaj odzyskiwania danych w telefonie komórkowym. Tak jest w przypadku czatów WhatsApp na urządzeniach takich jak iPhone.

Jak wyświetlić historię usuniętych połączeń?

Po usunięciu informacje o telefonie komórkowym, odzyskanie go staje się trochę trudne. Jednak dzięki istniejącemu oprogramowaniu, a także kopii zapasowej, możliwy jest dostęp do tych informacji.

W przypadku usuniętych połączeń istnieją trzy sposoby przeglądania historii połączeń i odzyskiwania danych. Dotyczy to wiadomości i połączeń, jeśli chcesz.

Historia połączeń z telefonu komórkowego z Androidem

Z telefonu komórkowego z Androidem, iPhone’a lub urządzenia z systemem IOS łatwo to osiągnąć dzięki kopiom zapasowym. Jest to coś, co można zastosować bez problemu na wszystkich urządzeniach. Jest to więc najbardziej niezawodny sposób odzyskać usuniętą historię połączeń.

Wystarczy wejść w ustawienia telefonu i skonfigurować urządzenie w taki sposób, aby co jakiś czas wykonywana była kopia zapasowa. Może to obejmować wiadomości i połączenia, niektóre aplikacje lub tylko Historia połączeń.

W ten sposób, niezależnie od tego, czy usuniesz połączenia, wszystkie informacje będą przechowywane w pliku, który może znajdować się na Twoim urządzeniu lub w chmurze. Wszystko będzie zależało od dokonanego wyboru.

Zobacz historię połączeń z moim iPhonem

Tutaj możesz zrobić dokładnie to samo, co w poprzednim przypadku. Jedyną różnicą w stosunku do telefonii komórkowej z Androidem jest to, że IOS nie daje tak dużej swobody, jeśli chodzi o robienie tego rodzaju rzeczy. Tak więc telefon komórkowy z Androidem ma pod tym względem wiele zalet.

Wadą iPhone’a jest to, że jesteś dość ograniczony w zakresie odzyskiwania danych i możliwości przeglądania usuniętej historii. I nie wspominając już o tym, że jeśli chcesz spróbować tego bez komputera, staje się to trudniejsze odzyskać usuniętą historię połączeń.

Jak odzyskać usuniętą historię połączeń bez komputera?

Jeśli chcesz skorzystać z rozwiązania bez komputera, Android zapewnia kilka alternatyw dla iPhone’a, jeśli chodzi o przeglądanie usuniętej historii. Wśród nich możemy wymienić następujące dla przeglądać historię połączeń i zapis usunięty.

Przez kosz urządzenia

Istnieją urządzenia mobilne, które mają ogólny kosz, w którym przechowywane są wszystkie typy usuniętych rekordów. Jeśli Twój telefon ma takie aplikacje, możesz je wybrać bez konieczności decydowania się na odzyskiwanie danych za pomocą aplikacji lub specjalistycznego oprogramowania.

Z aplikacjami stron trzecich

W takim przypadku jako punkt odniesienia użyjemy jednej z najlepszych aplikacji: Kopia zapasowa i przywracanie wiadomości SMS. Możesz go pobrać z tego linku bez problemów. Dzięki temu będziesz mógł mieć opcję bez komputera i będziesz mógł odzyskać usuniętą historię połączeń. Wszystko będzie zależeć od rejestracji, jaką uda się osiągnąć aplikacji.

odzyskać dziennik połączeń

Po nadaniu aplikacji niezbędnych uprawnień, następną rzeczą do zrobienia jest przejście do głównego ekranu aplikacji. Tam będziesz musiał wybrać przycisk Konfiguruj kopię zapasową, klikając go.

Gdy to zrobisz, musisz wybrać zawartość, którą chcesz chronić, zaczynając od z dziennika połączeń. Więc jeśli chcesz odzyskać usuniętą historię połączeń, będzie to dla ciebie znacznie łatwiejsze.

Następnie musisz wybrać lokalizację kopii zapasowej usuniętego dziennika połączeń. Ze względów praktycznych zalecamy przechowywanie tego w chmurze. Jeśli więc chcesz zobaczyć historię usuniętych połączeń, nie musisz zajmować miejsca w telefonie.

Po wybraniu platformy pamięci masowejbędziesz musiał dodać wszystkie swoje danezweryfikuj konto i skonfiguruj ostatnie opcje.

Po zakończeniu całej poprzedniej konfiguracji następną rzeczą do zrobienia jest naciśnięcie przycisku Test lub Test w aplikacji. To wystarczy do instalacji. Pozostaje tylko pamiętać o otrzymaniu odpowiedniego powiadomienia.

Teraz, jeśli pojawi się problem, będziesz mógł znaleźć powiadomienie o błędzie. Ale ogólnie rzecz biorąc, zwykle nie ma błędów.

Po wykonaniu wszystkich poprzednich kroków, aby móc ponownie przeglądać historię lub prowadzić rozmowy WhatsApp, musisz to zrobić kliknij zapisz aby zapisać konfigurację. Następnie musisz kliknąć Dalej. Zobaczysz, że w takich przypadkach możesz zaplanować tworzenie kopii zapasowych według własnego uznania.

przeglądać historię połączeń

Będziesz mógł wprowadzić wszystkie zmiany, które uznasz za wygodne, a nawet w sekcji Opcje zaawansowane znaleźć jeszcze więcej opcjiże jeśli je wyszczególnisz, mogą ci znacznie pomóc, jeśli chodzi o przeglądanie usuniętej historii połączeń lub usunięcie informacji WhatsApp.

Zawsze zalecamy wybranie możliwości wykonania Dziennej kopii zapasowej. Możesz zmienić czas lub ustawić inne parametry dotyczące tego, kiedy tylko chcesz.

Następnie dajesz Kopię zapasową, a aplikacja sama zajmie się wszystkim innym, łącznie z odzyskiwaniem historii. Wreszcie będziesz mógł utworzyć kopię pliku zabezpieczenia w formacie XML bez problemu.

Jeśli masz telefon z Androidem i nie możesz odzyskać potrzebnych danych za pomocą wspomnianej powyżej kopii zapasowej, istnieje więcej rozwiązań. Istnieją programy i programy do odzyskiwania danych, które mogą pomóc w zadaniu odzyskiwania. odzyskiwanie danych, jeśli opcja tworzenia kopii zapasowej nie jest dostępna z jakiegoś powodu. Jednym z najlepszych programów tego typu jest Tenorshare UltData na Androida.

Jeśli chcesz mieć tę samą funkcję odzyskiwania utraconych danych, jeśli kopia zapasowa nie jest opcją, ale Twoje urządzenie to iOS Nie martw się! Ten program ma również wersję dla tego systemu operacyjnego. Tenorshare UltData iOS może szybko i łatwo odzyskać wszystko, czego potrzebujesz z telefonu.

Te dwa programy są bardzo przydatne, niezawodne i łatwe w użyciu. Stąd radzimy wypróbować ich usługi, ponieważ jesteśmy przekonani, że zaspokoją Twoje potrzeby w zakresie odzyskiwania wszystkich typów plików z Twojego urządzenia.

Tenorshare UltData — iOS

Jak przywrócić dziennik połączeń telefonu komórkowego

Teraz nadszedł czas, aby nauczyć Cię, jak przywrócić dziennik połączeńa do tego zostawimy Ci konkretny krok po kroku, co do którego jesteśmy pewni, że nie będziesz miał co do tego żadnych wątpliwości:

  • otworzyć aplikacja
  • Kliknij na ikona trzech kropek i wybierz Przywróć
  • Wybierz lokalizację, w której Kopia zapasowa
  • Kiedy znalazłeś Kopia zapasowakliknij Przywróć
  • Aplikacja przeprowadzi proces przywracania historii i poinformuje Cię o jego zakończeniu
  • Jeśli później zechcesz wyczyścić historię, możesz to zrobić bardzo łatwo.

dołącz do naszego kanału telegram