Skip to content

Najlepsze aplikacje do gry w Secret Friend — Secret Friend i Invisible Friend Giveaway

7 de kwiecień de 2023

Tak słynna Gra Sekretnego Przyjaciela, która napełnia nas wszystkich emocjami, powstała podobno w 1800 roku; Wspomniana gra powstała, ponieważ kobiety, które były zamężne lub zaręczone były źle widziane przez społeczeństwo, jeśli miały przyjaciół, mogły mieć tylko towarzyszy, po pewnym czasie grupy przyjaciół zebrały się, aby rozpocząć grę polegającą na dawaniu prezentów między kompanami, ta gra tuba wg nazwy „Compadre de papelito”.

Z biegiem lat ta gra stała się wielką tradycją, w którą wielu ludzi gra w Boże Narodzenie, tyle że nie pod nazwą „Compadre de papelito”, ale pod nazwą Tajny przyjaciel. Ta gra rozeszła się po całym świecie, jest używana, aby wszystkie rodziny i przyjaciele mogli się nią dzielić w zabawny i tajny sposób, ponieważ gra się w nią od najmniejszego członka rodziny do najbardziej dorosłej osoby. Ale z biegiem czasu możemy już grać w tajemniczego przyjaciela nawet na odległość dzięki najbardziej zaawansowanym grom co oferuje nam Android

Jakie są aplikacje na Androida tajemniczego przyjaciela?

Bardzo łatwy Android oferuje nam, że w całkowicie anonimowy sposób otrzymujemy prezenty od przyjaciół, krewnych, współpracowników czy sąsiadów bez konieczności korzystania z tak tradycyjnych papierów, na których czasami przez pomyłkę wyciągamy to samo imię i nazwisko oraz musimy ponownie narysować małe papierymożesz pobrać aplikację na swój telefon komórkowy.

Oto kilka aplikacji na Androida, za pomocą których możesz grać w Secret Buddy:

Tajna aplikacja Świętego Mikołaja

Aplikacja Invisible Santa jest bardzo prosta, wystarczy wysłać e-mail każdego z nich uczestnicy i warunki które ustalili tajemniczy przyjaciele, takie jak wartość, pomiędzy jaką ma być prezent, miejsce i dzień dostawy, otrzymasz wiadomość e-mail z imieniem i nazwiskiem tajemniczego przyjaciela.
Tę aplikację można pobrać za pomocą następującego łącza:

ostateczny niewidzialny przyjaciel

Najlepszy niewidzialny przyjaciel Ta aplikacja, którą dostarcza nam Android, jest najłatwiejsza, ponieważ pozwala wybrać sieć społecznościową, w której chcesz losować imiona tajnego przyjaciela, bez możliwości sprawdzenia, kto daje ci prezent. Tymi sieciami społecznościowymi mogą być Telegram, Twitter, Facebook, a nawet WhatsApp.
Tę aplikację można pobrać za pomocą następującego łącza:

loteria papierowa

pobierz tajemniczego przyjaciela

Ta aplikacja jest najczęstsza, ponieważ możemy nie tylko grać w tajemniczego przyjaciela, ale może być również używana do różnych loterii. Szybko i bez komplikacji. Wystarczy wpisać nazwiska osób, które wezmą udział w grze, aw momentach każdego z graczy Otrzymają imię swojego tajemniczego przyjaciela.
Tę aplikację można pobrać za pomocą następującego łącza:

Narysuj imiona

Ta strona internetowa ma bardzo prosty system, aby móc grać w tajemniczego przyjaciela, ponieważ nie tylko łączy się z listą życzeń Amazon gdzie mogą wybrać to, co im się podoba, możesz także zapisać tę samą listę losowań do wykorzystania w kolejnym roku.

Inną funkcją, być może odpowiednią dla niektórych, jest to, że możesz zdecydować, że niektórzy członkowie nie dotykają innych użytkowników, w ten sposób unikniesz dotykania siebie lub kogoś bardzo oczywistego w grze.

pickkado

Bez wątpić w najprostszą aplikacjęa z najlepszymi korzyściami, aby móc grać w tajemniczego przyjaciela, nie tylko lista możliwych prezentów będzie znajdować się w skrzynce pocztowej, ale także oferuje wysyłanie wiadomości jako jedną z jej funkcji.

Daje też moc zadawać pytania przez e-mail które pozostają anonimowe, w ten sposób nikt nie będzie wiedział, kto zadał pytanie, a prezent będzie bliżej.

Teraz dzięki tym aplikacjom to Android oferuje nam Dzielenie się tajemniczym przyjacielem z osobą, która jest daleko, nie będzie już przeszkodą, a tym bardziej wszyscy nie będziemy musieli spotykać się, aby zrobić loterię z tradycyjnymi kartkami papieru, teraz szybko i po prostu pobierając jedną z tych aplikacji, może zrobić naszą tajną loterię online bez tylu komplikacji.

dołącz do naszego kanału telegram