Skip to content

Najlepsze aplikacje, aby być niewiernym lub oszukiwać i nie zawieść w próbie League bez zatrzymywania się!

2 de wrzesień de 2021

Android to najbardziej konfigurowalny mobilny system operacyjny ze wszystkich, a duża część tej wszechstronności wynika z ogromnej liczby aplikacji, które możemy znaleźć w celu dostosowania do naszych potrzeb.

A jeśli jakiś czas temu wskazaliśmy najlepsze aplikacje do znajdowania randek lub poznawania nowych ludzi, w tym przypadku chcemy nadać temu artykułowi zwrot, idź trochę dalej, pokazując Ci najlepsze aplikacje do zdrady.

Rzeczywiście, to nic więcej i nie mniej niż analiza tego, co uważamy za najlepsze aplikacje do oszukiwania na telefonach z Androidem, które z pewnością pozwolą ci trochę oderwać się od partnera. Żeby było jasne, Nie chodzi o to, że wspieramy Cię w zdradzaniu partnera.

Ale jeśli planujesz to zrobić, musisz wiedzieć, że są… aplikacje, które ułatwią ten proces i że są bardziej niż zalecane do tego zadania.

Najlepsze aplikacje do flirtowania bez zatrzymywania się

Następnie skompilowano aplikacje, które zdaniem użytkowników są najbardziej wydajne. Ponieważ mają dużą liczbę przeglądających ją osób, co ułatwi nasz cel, jakim jest możliwość flirtowania bez zatrzymywania się. ten najlepsze aplikacje do zdrady to:

Ashley madison

Jeśli chcesz zdradzić swojego partnera, bardzo możliwe, że Ashley Madison to jedna z najlepszych alternatyw które możesz znaleźć. W rzeczywistości ta aplikacja jest bardzo znana dla tych, którzy chcą przeżyć pozamałżeńskie doświadczenia. Ma miliony użytkowników na całym świecie i wyróżnia się na tle innych poziomem dyskrecji, a my możemy go łatwo znaleźć w sieci lub w sklepie z aplikacjami naszego telefonu.

Tekst tygrysa

To jest prawdopodobne najmniej znana ze wszystkich aplikacji co możemy wziąć pod uwagę, oszukując naszego partnera z telefonu komórkowego, ale jeśli to, czego szukasz, to absolutna prywatność, musisz się na to zdecydować. Tiger Text informuje nas, czy wysłane przez nas wiadomości zostały przeczytane przez innego użytkownika, a także wiele innych funkcji, dzięki którym możemy mieć pewność, że nikt inny nie będzie miał do nich dostępu.

Snapchat

Chociaż prawdą jest, że Snapchat sam w sobie nie jest aplikacją stworzoną do oszukiwania par, nie możemy zapomnieć o tym, że posiada kilka funkcji i funkcji, które są niezwykle przydatne jeśli to nas interesuje.

Fakt, że treści, które wysyłamy przez Snapchat, mogą być zaplanowane do usunięcia bez możliwości drugiej osoby, a inni spiskują na korzyść tych, którzy chcą oszukiwać swoich partnerów.

Sklepienie

Vault to kolejna aplikacja dla niewiernych, którą naszym zdaniem należy wziąć pod uwagę w takich przypadkach, ponieważ chociaż nie działa w komunikacji z innymi ochroni całą zawartość telefonu komórkowegolub cokolwiek chcemy. Dzięki tej aplikacji możemy blokować dostęp innych osób do treści takich jak zdjęcia, obrazy, filmy, wiadomości, SMS-y i wiele innych.

Tinder i Lovo Co jest lepsze?

A kiedy mówimy o najbardziej rozpoznawalnych w tej dziedzinie, znajdziemy Tindera i Lovo. Te aplikacje są przeznaczone głównie do randek, ale to nie znaczy, że możesz się dobrze bawić i nic więcej. Ale bez wątpienia chcesz wiedzieć, który z nich jest lepszy, powinieneś zobacz jego funkcje i przetestuj je na własnej skórze. Ponieważ Tinder jest lepiej znany, ale to nie czyni go lepszym.

Strona główna aplikacji Tinder

Kiedy mówimy o Tinderze, prawdą jest, że powinniśmy bądź trochę bardziej ostrożny ponieważ możemy spotkać się z naszymi przyjaciółmi i może powiedzą naszemu partnerowi, że nas widzieli. Jest to bez wątpienia doskonała aplikacja, jeśli chcemy poznać nowych ludzi.

Musimy to również wziąć pod uwagę mając tylko zbieg okoliczności w gustach, otwiera się czat, który pozwala nam znacznie lepiej się poznać. Poza tym, jeśli chcemy, możemy założyć konto za pomocą naszego numeru telefonu lub naszego konta na Facebooku.

Ze swojej strony, jedną z rzeczy, które należy podkreślić w tej sieci społecznościowej, aby poznać ludzi o nazwie Lovo, jest jej ciągła aktualizacja i włączanie nowych narzędzi, aby uczynić doświadczenie użytkownika bardziej zabawnym. Co jakiś czas dodają nowe funkcje i funkcje, dzięki którym jest bardzo wszechstronny i jeden z najlepsze aplikacje, aby być niewiernym.