Skip to content

Najlepsze alternatywy dla Audacity na Androida do nagrywania i edycji dźwięku za darmo

3 de październik de 2022

Myślę, że wielu zawsze zastanawiało się, jaki będzie limit Androida, a w dzisiejszych czasach korzystanie ze smartfonów stało się fundamentalne w naszym życiu, ponieważ tak często lubię je nazywać. minikomputery w naszych rękach, Jeśli nie wiesz, czym jest Audacity, tutaj wyjaśnimy trochę więcej

I chociaż urządzenia nie prześcignęły jeszcze komputerów PC, znacznie ułatwiły nam sprawę, a wiele osób zastanawiało się, czy Audacity istnieje na Androida i niestety odpowiedź brzmi NIE, jeszcze nie Audacity zostało uruchomione dla świata smartfonów.

Jeśli nie wiesz, czym jest Audacity, jest to narzędzie, które nam pozwala tworzyć nagrania, muzyka lub jakikolwiek dźwięk i rób to w prawie każdym formacie, a to tylko jedna z jego funkcji, ale niestety w tej chwili możemy go używać tylko na komputerach Windows lub Mac.

Android to system operacyjny, który pozwala nam robić nieskończone rzeczy z nowych aplikacji w Sklepie Play, takich jak nowy Wirtualny Asystent dla Androida Działa bez połączenia z Internetem.

Trochę szkoda, że ​​to małe studium nie mieści się w jednej ręce, ale dziś chociaż nie nosimy Śmiałość dla Androida Wprowadzamy kolejną aplikację, która chociaż nie jest Audacity, jest niezwykle podobna, a co najważniejsze, może być w zasięgu naszych małych urządzeń.

Jak zainstalować Audacity dla dowolnego APK na Androida?

Jeśli nie chcesz wejść sklep z zabawkami, Damy Ci kolejny link do pobrania, ale musisz wziąć pod uwagę, że musisz mieć opcjęNieznane źródła w następujący sposób możesz go aktywować (Ustawienia> Bezpieczeństwo> Nieznane źródła)

Chociaż nie jest to Audacity na Androida, jest to bardzo kompletna aplikacja, która pozwala nam robić prawie wszystko, co chcemy, oczywiście nie możemy tego porównać z mocą, jaką może nam dać komputer PC, ale jako uzupełnienie służy nam bardzo dobrze.

Pobierz Audacity za darmo na najnowszą wersję Androida

Jest niezwykle kompletny i pozwala nam uczynić nasz smartfon małym Studio nagrań. Wśród najbardziej wyróżniających się funkcji możemy znaleźć następujące rzeczy.

1.- Nagrywanie w najpopularniejszych formatach, takich jak MP3,WAV do 320 kb/s z częstotliwością od 8000 do 48000 Hz w trybie mono lub stereo.

2.- Pozwala nam edytować wiele formatów typy formatów Jak na przykład „3gp, aac, ac3, aif, aiff, avi, amr, au, flac, flv, gsm, m4a, mat4, mat5, mkv, mov, mp2, mp3, mp4, ogg, opus, paf, pvf, rm, sf, snd, w64, wav, wma, wmv, wv.”

3.- Oferuje nam również opcję być w stanie konwertować formaty

4.- Put edytowane pliki jako dzwonki

5.- Dodaj efekty dźwiękowe takie jak zmiana wysokości tonu, wzmocnienie, zanikanie itp.

6.- Pozwala nam modyfikować metadane.

I wiele innych funkcji, które mamy nadzieję odkryjesz i chociaż nie mamy Audacity na Androida, na razie nie ma to znaczenia, mamy „Doninn Audio Editor Free” aplikacja, która nie ma czego zazdrościć starszej siostrze biorąc pod uwagę, że mówimy o czymś więcej niż o ciekawych funkcjach, a co najlepsze w dowolnym miejscu i czasie, ponieważ mamy to na naszych urządzeniach, które towarzyszą nam przez większość czasu.

Przez długi czas użytkownicy na całym świecie uważali Audacity za najlepszy darmowy program i open source do robienia nagrań i edycji audio, i chociaż na przestrzeni lat pojawiły się inne, nie możemy nie zauważyć, że jest to naprawdę świetna alternatywa.

W tym konkretnym przypadku chcieliśmy zwrócić uwagę o tym więc, że kiedy mówimy o Audacity, robimy to o jednym z najlepszych programów do edycji dla profesjonalistów lub amatorów w tym zakresie.

Problem w tym, że dokonując ogólnej analizy problemu, możemy szybko dojść do wniosku, że Audacity jest dostępny tylko dla komputerów Windows i Mac, i w żadnym przypadku nie możemy skorzystać z jego funkcji na urządzeniach mobilnych z systemem Android.

Właśnie z tego powodu ogromna liczba programistów próbowałem wygenerować platformy do edycji w stylu Audacity na smartfony, które przy tej okazji chcieliśmy z Wami zrecenzować.

Jak możesz przeczytać w samym tytule tego artykułu, przy tej szczególnej okazji przekonasz się, że my faktycznie rozważamynajlepsze alternatywy dla Audacity na Androida, czyli aplikacje działające podobnie do tej, ale przeznaczone przede wszystkim na telefony komórkowe.

Możesz to łatwo i prosto sprawdzić do rozważenia jest wiele atrakcyjnych alternatyw, i że w zależności od tego, czego szukasz, lepiej jest zostać z jednym lub drugim, ponieważ mają one wyraźne różnice.

Najlepsze najlepsze jak Audacity na Androida

Cóż, jak powiedzieliśmy wcześniej, głównym problemem jest to, że nie ma oficjalnej aplikacji na urządzenia z Androidem opracowanej przez tych samych twórców Audacity, dlatego musimy zostać z innymi, które można znaleźć w sklepie Google Play.

W każdym razie, jeśli zobaczysz w sieci, że ktoś ci to obiecuje możesz pobrać audacity na telefonach komórkowych z Androidem musisz wiedzieć, że wcale tak nie jest, więc nie próbuj pobierać instalatora Audacity APK lub podobnych rzeczy.

Doninn Audio Editor jest dla nas jeden z najlepszych alternatywy, które możesz teraz rozważyć, jeśli chodzi o edycję dźwięku na urządzeniach mobilnych z Androidem, i to samo, jeśli chcesz nagrywać dźwięk do swojej pracy lub w innych okolicznościach.

Ponadto jest w pełni obsługiwane w następujących formatach: 3gp, aac, ac3, aif, aiff, avi, amr, au, flac, flv, gsm, m4a, mat4, mat5, mkv, mov, mp2, mp3, mp4, ogg, opus, paf, pvf , rm, sf, snd, w64, wav, wma, wmv, wv.

Możesz pobrać aplikację w pewien sposób niezwykle łatwo i szybko i wszystko, co musisz zrobić, to uruchomić go, dokładnie w taki sam sposób, jak każdą aplikację na Androida.

Jeśli nie mogłeś zainstalować tej aplikacji, może powinieneś sprawdzić sterowniki, musisz je aktualizować, aby zachować najlepszą możliwą jakość podczas pobierania aplikacji

mobilny-edytor-muzyki

Inne dodatkowe funkcje tej aplikacji są związane konkretnie z konwersją wszystkiego rodzaj formatówwykonuj cięcia, kopiuj i dodawaj różne części audio, wzmacniaj zawartość, zmieniaj dźwięki, a także korzystaj z wyciszania innych dźwięków itp.

Jednocześnie masz możliwość pełnego dostosowania przycisku odtwarzania tego systemu, modyfikacji jego metadanych, ustawienia niektórych plików jako dzwonkii wiele innych ciekawych opcji.

Czy wypróbowałeś Donnin Audio Editor? Co myślisz?

dołącz do naszego kanału telegram