Skip to content

Najczęstsze problemy z tagami AirTag i sposoby ich rozwiązywania

17 de lipiec de 2021

Od kwietnia tego roku nie masz wymówki, aby zgubić swoje rzeczy, ponieważ Apple pomyślał o tym rozwiązywanie naszych codziennych problemówW ten sposób wydano Airtags, który wystarczy umieścić w swoich kluczach lub agendzie, aby zobaczyć jego lokalizację w aplikacji Find.

Mimo to nie jesteś zwolniony z napotkania pewnych przeszkód w jego użyciu lub komplikacji związanych z jego konfiguracją, to z ich powodu jesteś we właściwym artykule, tutaj znajdziesz częste problemy które są powszechnie prezentowane podczas korzystania z tego fenomenalnego urządzenia, oprócz znajdowania ich rozwiązań w ten sam sposób.

Dlaczego nie mogę skonfigurować nowego AirTag na moim iPhonie?

Airtag będzie pozwalają zlokalizować obiekty, których nie możesz znaleźćMusisz tylko poprawnie go skonfigurować, ale jeśli masz problemy z tą konfiguracją, powinieneś zweryfikować następujące aspekty:

 • Musisz zaświadczyć, że urządzenie można w tej chwili skonfigurować.
 • Inną możliwą opcją jest wyjęcie baterii z Airtag i jej wymiana.
 • Aby skonfigurować więcej niż jeden Airtag, musisz upewnić się, że połączenie odpowiada tylko jednemu urządzeniu.
 • Jeśli będziesz kontynuować ten problem, musisz zresetować Airtag.

Czy masz włączony Bluetooth, Wi-Fi i sieć komórkową?

Każda usterka w Airtag lub spowolnienie może wynikać z faktu, że połączenie z Twoim urządzeniem nie działa dobrze. W tym celu możesz spróbować włączyć lub wyłączyć Bluetooth, Wi-Fi lub sieć swojego urządzenia mobilnego, wykonaj następujące kroki:

 1. Przejdź do sekcji Ustawienia na iPhonie lub iPadzie.
 2. następną rzeczą jest przejście do sekcji bluetooh, wifi i sieci komórkowej.
 3. Musisz wyłączyć przełączniki dla tych trzech opcji i ponownie uruchomić urządzenie.
 4. Po ponownym uruchomieniu urządzeń przekieruj do Ustawień i wyłącz poprzednio wyłączone przełączniki.

ustawienia ogólne konfiguracja iPhone'a

Dlaczego aplikacja Find wyświetla komunikat „Słaby sygnał” podczas próby zlokalizowania mojego tagu Apple AirTag?

Funkcja AirTag jest dostępna z pierwszej ręki, co ułatwia lokalizowanie aplikacji i stron internetowych, wykorzystywanie informacji z sieci komórkowych, GPS, Bluetooth i Wi-Fi w celu określenia przybliżonej lokalizacji.

Powodem, dla którego ustawienia czasami nie pasują lub nie działają całkiem dobrze, jest to, że mapy, wskazówki i aplikacje oparte na lokalizacji są w dużym stopniu zależne od usług danych. Te usługi danych stale się zmieniają lub może nie być dostępny w niektórych obszarach lub nie są kompletne.

Czy funkcja Znajdź moją aplikację jest włączona?

Jest to kompletna aplikacja o funkcjonalności znajdź wszystkie swoje urządzenia Apple, ale także wszystko, co jest powiązane z Twoimi Airtagami, z tego powodu musisz upewnić się, że przełącznik jest włączony w sekcji konfiguracji, tam możesz go włączyć lub wyłączyć zgodnie z wymaganiami. Dotrzesz do Oprawa, wchodzisz „Twoje imię”, następnie w opcji „Wyszukaj moje” ty wybierzWyszukaj mój iPhone” i aktywuj wspomnianą opcję.

znajdź moją aplikację Apple

Jak mogę zresetować ustawienia sieciowe?

Jak już wspomnieliśmy, Airtag wymaga prawidłowego funkcjonowania danych bluetooh, wifi i mobilnych, aby to z kolei działało na tysiąc, teraz, jeśli te funkcje mają problemy, będą trudności ze znalezieniem przedmiotu a te awarie połączenia spowodują, że aplikacja nie będzie działać zgodnie z oczekiwaniami. Możemy spróbować przywrócić ustawienia sieciowe.

Poprowadź się z powrotem do „Oprawa” a następnie wybierz „Generał”, jak pokazano na obrazku, wybierz „Przywracać„, teraz wybierz „Zrestartować ustawienia sieci”, musisz wprowadzić hasło swojego urządzenia i ponownie nacisnąć Zrestartować ustawienia sieci „. Byłoby to rozwiązanie każdego problemu, który Twój Airtag ma w odniesieniu do sieci lub że nie łączy się pomyślnie z urządzeniem.

ustawienia, aby zresetować tag powietrzny air

Jak wyjąć i ponownie zainstalować lub wymienić baterię AirTag?

Rodzaj baterii zasilającej nasz AirTag to typ CR2032, Apple wskazuje, że te baterie mają żywotność około jednego roku, a Twój iPhone zada sobie trud, aby powiadomić Cię, gdy będzie konieczna ich wymiana. Jeśli Twój Airtag nie działa zgodnie z oczekiwaniami, może to być możliwą przyczyną problemu, który przedstawiałeś, a natychmiastowym rozwiązaniem w celu osiągnięcia jego optymalizacji byłoby wyjęcie i wymiana wspomnianej baterii.

To wcale nie jest skomplikowane, ponieważ bateria może być uszkodzona;, wystarczy nacisnąć tylną obudowę, delikatnie ją przekręcić i mamy dostęp do komory baterii, wyjmujemy ją i wymieniamy. Tak proste jak to!

Jak zaktualizować oprogramowanie mojego iPhone’a?

Aktualizacje oprogramowania to środki, które musimy wziąć pod uwagę, przedstawiając awarię lub awarię naszego urządzenia. Apple otrzymało zadanie ciągłego wprowadzania aktualizacji określanie usprawnień i korygowanie istniejących błędów W niektórych poprzednich programach pomoże to w niektórych problemach z łącznością AirTag. Następnie powiemy Ci, jakie kroki należy wykonać:

Aktualizacja formularza bezprzewodowego

 1. Aktualizacja urządzenia jest prosta, poinformuje Cię, kiedy aktualizacja jest dostępna dla Twojego systemu operacyjnego. Musisz tylko zaakceptować i zainstalować.
 2. Teraz możesz również połączyć go z lokalną siecią Wi-Fi.
 3. Przejdź do sekcji „Ustawienia”, wybierz „Ogólne” i kliknij „Aktualizacja oprogramowania”.
 4. Naciśnij pobierz i zainstaluj.

Czy działają w dowolnym kraju, niezależnie od tego, gdzie kupisz AirTag?

Funkcja precyzyjnego wyszukiwania firmy Apple współpracuje z mocą układu U1 w obu urządzeniach, iPhone i AirTags, co oznacza, że ​​wykorzystuje ultraszerokie pasmo, które Nie jest dostępne we wszystkich krajachPonieważ ta technologia podlega międzynarodowym wymogom prawnym i działa tylko na telefonach iPhone 11 i iPhone 12.

Jak bezpieczna jest prywatność AirTags?

Pomimo tego, że jest narzędziem, które jest zbyt przydatne w naszym codziennym życiu, jego cechy również zostały stać się problemem bezpieczeństwa dla Apple Ponieważ ataki niechcianych osób były zgłaszane wielokrotnie, ze względu na łatwość zapewnianą przez tracker tak mały i lekki, że można go łatwo umieścić na przedmiocie należącym do osoby trzeciej, a tym samym być monitorowany.

lokalizacja w aplikacji znajdź moje

Jednak słynna firma przygotowała trochę… środki zapobiegające molestowaniu, w tym alarm aktywowany w urządzeniu mobilnym po wykryciu innej obcej etykiety powietrznej lub alarm aktywowany okresowo, chociaż środki te nie spełniają wymaganych oczekiwań w zakresie zapobiegania.

Dlatego firma Apple była odpowiedzialna za ostatnie tygodnie, aby nieco bardziej dostosować środki zapobiegawcze, co utrudnia śledzenie, które będzie dostępne w najnowszych aktualizacjach, wywołując alarm, gdy AirTag jest z dala od właściciela, wspomniany alarm będzie teraz w okresie od 8 do 24 godzin; pracują też nad nowa kompatybilna aplikacja na Androida, w celu śledzenia również innych urządzeń kompatybilnych z siecią Apple.

Jak zresetować mój AirTag, jeśli nie działa dobrze?

Jeśli zaprezentujesz typowe awarie w Twoim Airtag takie jak słaby sygnał, problemy z łącznością lub lokalizacja naszych obiektów po prostu nie zgadza się wyraźnie, resetowanie lub przywracanie może pomóc w wydostaniu się z tej sytuacji. Wykonaj następujące kroki szczegółowo:

 1. Musisz usunąć swój Airtag z aplikacji Znajdź mój, w tym celu otwórz aplikację i przejdź do sekcji „przedmioty”.
 2. Musisz wyznaczyć Airtag, który chcesz zresetować.
 3. Następnie musisz przesunąć i wybrać opcję „usuń element”.
 4. Poprosi Cię o potwierdzenie, czy chcesz ponownie usunąć element.
 5. Następnie ponownie podłączasz go do swojego iPhone’a lub iPada, zbliżając AirTag do urządzenia i naciskając przycisk „połącz”, który pojawi się na ekranie.