Skip to content

Mój telefon prosi mnie o podanie konta Google po jego sformatowaniu [Solución]

9 de maj de 2023

Przywracanie ustawień fabrycznych lub formatowanie telefonu jest czymś całkiem normalnym we wszystkim. Gdy to zrobimy, możemy naprawić zdecydowaną większość błędów oprogramowania, które może mieć urządzenie. Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jak to zrobić.

pojawia się problem po sformatowaniu telefonu prosi mnie o konto google i jest wiele osób, które mają wątpliwości, jak wyjść z tej sytuacji, aby móc normalnie korzystać z telefonu po jego sformatowaniu.

Mój telefon pyta o konto Google po sformatowaniu

Wiele osób decyduje wykonaj twardy reset, a po zakończeniu procesu znajdą tę niespodziankę: konto Google jest potrzebne, aby móc odblokować telefon komórkowy i zacznij go używać jak zwykle. To właściwie coś od Google. Jest to metoda antykradzieżowa, która została zaimplementowana w najnowszych wersjach systemu operacyjnego.

Wiemy, że kradzieże urządzeń mobilnych stają się obecnie coraz bardziej powszechne. Prawdziwy problem pojawia się, gdy mamy ważne dane na naszym urządzeniu. Wiele osób ma konta bankowe, karty itp. Jest więcej niż oczywiste, że nie chcemy, aby te informacje popadły w złe złe.

Ale nie chcemy też, aby ktokolwiek mógł zresetuj telefon do ustawień fabrycznych i sprzedać za 10% wartości. Aplikacja antykradzieżowa Google zapobiega ponownemu uruchomieniu i sprzedaży, ponieważ jest całkowicie zablokowana i nie ma możliwości jej odblokowania, chyba że masz konto Gmail.

Telefon zablokowany i prośba o konto Google

Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, pomijając kwestię kradzieży, jest próba odzyskania hasła do konta Gmail. Jest to najskuteczniejsza metoda, a przede wszystkim najszybsza.

W przypadku braku możliwości. Jedyną alternatywą, jaka Ci pozostaje, jest udanie się do oficjalnego serwisu technicznego z fakturą zakupu i wyjaśnienie im sytuacji aby uzyskać pomoc w zresetowaniu urządzenia od podstaw bez konieczności posiadania konta Gmail.

Jeśli telefon jest używany, będziesz musiał porozmawiać z poprzednim właścicielem urządzenia, aby mógł udostępnić Ci dane konta Gmail, aby móc ponownie korzystać z telefonu komórkowego.

Obecnie posiadanie danych konta Gmail jest niezbędne dla tych z nas, którzy korzystają z urządzeń z Androidem. Aby takie rzeczy nie przydarzały się nam i telefon zawiesił się po przywróceniu ustawień fabrycznych.

dołącz do naszego kanału telegram