Skip to content

Marshmallow vs Lollipop, jakie są różnice?

27 de styczeń de 2023

Chociaż praktycznie jesteśmy z Android 7.0, a zwłaszcza już kilka Nexusów mieć lub możesz zainstalować aktualizacje. Nie możemy zaprzeczyć, że większość śmiertelników, których używamy Android jesteśmy z Marshmallow lub z Lollipop, ale czy wiemy, jakie są różnice? Pomijając fakt, że możesz nie przejmować się jedną lub drugą wersją, pamiętaj, że możesz mieć pewne zalety lub rzeczy, które mogą być przydatne w nowszej wersji.

Różnice między Androidem 5.0 a Androidem 6.0

Oczywiście należy wziąć pod uwagę, że nie wszystkie urządzenia zostały zaktualizowane, jest to poważny problem, który mają producenci Androida i rzadko zwracają na to uwagę. zbyt długo na ewentualne aktualizacje. Sprawiając, że wielu musi uciekać się do niestandardowych ROM-ów, aby mieć bardziej zaktualizowaną wersję systemu operacyjnego.

Dla tych, którym udało się spróbować Lollipop, a następnie Marshmallowczują się szczęściarzami, zwłaszcza użytkownicy Samsunga czy Sony.

Zmiany były ogólnie dość znane i polegają na tym, że na przykład teraz jest lepsze bezpieczeństwo, co właściwie jest dość znane. Z kolei autonomia baterii ogólnie urządzeń mobilnych do poprawy całkiem na Androidzie 6.0 w przeciwieństwie do Lollipopa. Jednocześnie zauważamy małe zmiany w zakresie projektowania, chociaż jest to kwestia gustu i jak zawsze wszystko można zmodyfikować, więc we wszystkim jest to samo.

szczegół po szczególe

Ale żebyś wiedział wszystkie szczegóły Androida 6.0 Marshmallow Chcemy zostawić Ci film, w którym możesz nie tylko posłuchać nowych funkcji i rzeczy, które zostały ulepszone w porównaniu z poprzednią wersją systemu operacyjnego Google, ale możesz także zobaczyć je wszystkie, aby było to dla Ciebie bardziej przejrzyste nadal, jeśli to możliwe, nowe korzyści, które będziesz mieć, jeśli zdecydujesz się na aktualizację.

Pamiętaj, że aktualizacja, jeśli ją masz, to całkowicie za darmonie ma żadnych opłat za zmianę wersji systemu operacyjnego.

Chociaż powtarzam, wielu urządzeń nie można zaktualizować, mimo że spełniają wymagania sprzętowe, wynika to głównie z firmy, która wyprodukowała telefon. Dlatego jeśli pójdę dla niektórych telefonów z Androidem wolę mieć Nexusa lub bezpośrednio przejść na ciemną stronę z Apple, wiedząc, że nawet przez jakiś czas będę mieć aktualizacje.

dołącz do naszego kanału telegram