Skip to content

Ładowanie na Airbnb: Jak ładować z aplikacji? Jak otrzymać otrzymane pieniądze? – Metody zbierania

3 de sierpień de 2022

Zamiast kopiować strony turystyczne, takie jak Expedia i Travelocity, Airbnb stosuje wyjątkowe podejście do zakwaterowania. Jako część „gospodarka współdzielenia”Airbnb oferuje Ci czyjś dom zamiast hotelu.

Będziesz mógł znaleźć miejsca na pobyt podczas swojej podróży z plecakiem po Europie lub możesz znaleźć miejsce na miesiąc podczas stażu w Los Angeles. Ponadto, jeśli chcesz wynająć dodatkową przestrzeń we własnym domu, możesz zorganizuj i wygraj pieniądze aby umożliwić gościowi pozostanie na noc.

Airbnb nie jest właścicielem, ale pośrednikiem między tymi, którzy chcą wynająć przestrzeń, a tymi, którzy szukają powierzchni do wynajęcia. Utwórz konto, możesz wejść za pomocą swojego konta Google w tej usłudze jest bezpłatne i jest stosunkowo proste. Aby to zrobić, wprowadź swoje imię i nazwisko, adres e-mail, datę urodzenia i hasło.

Ta usługa prosi również o wyrażenie zgody na leczenie Wszystkim tym samym, bez względu na rasę, religię, płeć lub inne czynniki. Gdy wyrazisz zgodę, Twoje konto będzie aktywne. Masz również możliwość zarejestrowania się przez Facebook lub Google.

Jak działa Airbnb?

Oprócz kosztu pokoju pobiera opłatę za obsługę gości, która zwykle wynosi od 6 do 12 procent. Im wyższa suma częściowa, tym niższa wartość opłata za usługę. Gospodarze uiszczają również opłatę serwisową w wysokości około trzech procent, którą Airbnb dolicza do każdej transakcji.

The gospodarz jest wolny naładuj to, co uważasz za odpowiednie dla Twojej przestrzeni. Airbnb jest w rzeczywistości pośrednikiem, który następnie pobiera prowizję w wysokości 3% od kwoty ustawionej przez Ciebie jako gospodarza. Twoje pieniądze zostaną wysłane za pośrednictwem wybranej przez Ciebie opcji płatności, 24 godziny po rejestracji, chyba że jesteś nowym gospodarzem.

W przypadku nowego gospodarza mija 30 dni, zanim będzie mógł być dokonaj pierwszej płatności. Jeśli więc masz rezerwację pierwszego dnia rejestracji jako gospodarz Airbnb (mało prawdopodobne!), będziesz musiał poczekać 30 dni, aby otrzymać płatność. Jeśli masz pierwszą rezerwację 31 dni po zarejestrowaniu się, musisz poczekać tylko standardowe 24 godziny.

Jak ładować na Airbnb?

Gospodarze i goście nie wymieniają pieniędzy osobiście. Goście płacą za wszystko na stronie Airbnb podczas rezerwacji, nawet mając możliwość podziału kosztów między znajomych i gospodarzy otrzymuj płatność od Airbnb. Stosowane są PayPal, bezpośrednia wpłata i inne metody płatności.

Jednak nawet po tym, jak: Płatność zakończona, inne elementy mogą opóźnić proces. Na przykład weekendy lub święta lub inne opóźnienia w przetwarzaniu. Opóźnienia w przetwarzaniu wystąpią w przypadku:

  • Wpłaty bezpośrednie: do 3 dni roboczych.
  • Przelewy bankowe lub przelewy międzynarodowe: 3-7 dni roboczych
  • PayPal: 1 dzień roboczy
  • Western Union: 1 dzień roboczy
  • Przedpłacona karta debetowa Payoneer: 1 dzień roboczywypłacić środki z air bnb

Jedną z korzyści jest koszt, ponieważ możesz legalnie znaleźć tanie miejsce na nocleg na stronie. Dodatkowo znajdziesz wiele szczegółowych informacji o tym, gdzie będziesz się zatrzymać, i możesz porozmawiać z gospodarzem przed pobytem. Doświadczenie jest o wiele bardziej zrelaksowane i osobiste niż tradycyjny hotel lub motel. Dla gospodarzy wynajmowanie pokoju w domu bez pozwolenia jest legalną szarą strefą. W niektórych miejscowościach jest to nielegalne.

Airbnb ma linia obsługi klienta otwarte 24 godziny dla gości i gospodarzy, a dla tych ostatnich niedawno wprowadzili polisę ubezpieczeniową na wszelkie straty spowodowane kradzieżą lub wandalizmem. Zaleca się, aby gospodarze mieli również dodatkowe i odpowiednie ubezpieczenie domu.

nie należy lekceważyć znaczącego Korzyści z aplikacji Airbnb, których zastosowanie wyróżnia się w wynajmach długoterminowych, z korzyścią dla negocjacji kosztów zakwaterowania z najemcą. Zapewnia to redukcję noclegów, w tym wydatków w czasie ich rezerwacji.

Posiadanie tej aplikacji jako pośrednik w każdej kwaterze zapewnia wyjątkowe wrażenia w dowolnym miejscu, które chcesz odwiedzić. Jeśli istnieje obopólna umowa między gospodarzem a gościem, jeśli chcesz wypisać się z Airbnb, mamy artykuł, który wyjaśnia, jak to zrobić.

dołącz do naszego kanału telegram