Skip to content

Korzystanie z Blim na telewizorze innym niż Smart TV

24 de grudzień de 2022

Platformy lubią Netflixa Są niezwykle popularne na całym świecie, co jest oczywiście najbardziej znane ze wszystkich. Ale istnieje bardzo ciekawa alternatywa, która ma bardzo dobre ceny i doskonały katalog filmów, czyli tzw Blimna pewno słyszałeś nazwisko.

Problem w tym, że ta platforma jest dostępna dla telewizorów Smart TV, ale kiedy nie mamy systemu Smart TV?Możesz użyć Blima tak samo? W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na to pytanie i dać rozwiązanie.

Blim na telewizorze innym niż Smart

Wiele osób ma problemy z oglądaniem Blima, problem polega na tym, że nie są to Smart TV, ale mają dostęp do Internetu, mogą przeglądać i tak dalej. Więc rozwiązanie wcale nie jest skomplikowane i myślę, że już sobie to wyobrażasz wystarczająco, musisz użyć przeglądarki, aby wejść do oficjalna strona internetowa.

W ten sposób należy wejść na stronę www.blim.com i po prostu zalogować się stamtąd, podając swoją nazwę użytkownika i hasło, aby móc rozpocząć korzystanie z danej usługi.

Jak zobaczysz, wcale nie jest to skomplikowane i więc możesz oglądać Blim na telewizorze z dostępem do Internetu, nawet jeśli nie jest to Smart TVWiemy, że korzystanie z tej usługi w 100% może nie być ostatecznym rozwiązaniem, ale ogólnie jest to lepsze niż nic.

Użyj Blim na dowolnym telewizorze

Możesz także ustawić komputer w pobliżu telewizora i podłączyć go do Kabel HDMI do komputerazduplikuj ekrany i po prostu otwierać rolety w oknach Jak zawsze, w ten sposób możesz cieszyć się Blimem z telewizora, nie będąc Smart TV, nawet jeśli telewizor nie ma nawet internetu, to nie ma znaczenia, ponieważ gramy wszystko z komputera.

To dobry sposób na wyrównanie oglądać filmy, seriale lub cokolwiek, nawet filmy z YouTube na telewizorze bez żadnych problemów. Wystarczy podłączyć kabel HDMI, aby uzyskać ogólnie dobrą jakość obrazu i dźwięku.

Jak zawsze, jeśli masz wątpliwości lub chcesz polecić inną metodę przeglądania Blima, nie wahaj się zostawić tego w komentarzu poniżej, w przypadku jakiegokolwiek problemu postaramy się pomóc Ci jak najszybciej go rozwiązać.

Jeśli jeszcze nie wypróbowałeś Blim, tak jak Netflix masz 30 dni za darmo test.

dołącz do naszego kanału telegram