Skip to content

Korzystaj z Badoo za darmo BEZ PŁATNOŚCI [Truco]

26 de lipiec de 2021

Kiedy chcemy znajdź partnera lub idź na randkę, aby z kimś flirtować, aplikacje takie jak Badoo są to najlepsze opcje, jakie mamy. Dzisiejsza technologia i tego typu aplikacje są bardzo przydatne do dość szybkiego pozyskania partnera.

Teraz samotność jest bardziej skomplikowana niż flirt. To niesamowite, jak łatwo jest internet, a przede wszystkim tego typu aplikacje. Ale jak wszystkie aplikacje na rynku, jakoś muszą generować pieniądze, a Badoo nie jest wyjątkiem.

Badoo ma sekcję Premium, z kilkoma fajnymi opcjami, które mogą sprawić, że Twoja randkowa odyseja będzie znacznie łatwiejsza, niż mogłoby się wydawać. Ale oczywiście musimy przejść przez pole, zanim uzyskamy dostęp do wszystkich tych funkcji.

Jak zdobyć Badoo za darmo?

Nie popełnij błędu, może być używany Badoo za darmo i szybko zdobądź partnera lub flirtuj. Wielokrotnie rozmawialiśmy na blogu na ten temat i wcale nie jest trudno nawiązać z kimś kontakt.

Użytkownicy, którzy są w aplikacji od dłuższego czasu, dobrze wiedzą, że nie jest konieczne posiadanie w aplikacji płatnego lub Premium konta, aby się połączyć lub jak najlepiej z niego korzystać.

Zazwyczaj to ci, którzy dopiero zaczynają lub ci, którzy nie mają szczęścia, są gotowi zapłacić, aby mieć konto Premium lub szukają sposobu, aby uzyskać wszystkie te zalety bez przechodzenia przez pudełko.

Darmowe konto Badoo Premium

Możesz skorzystaj z darmowego konta Badoo tak samo jak konta Premium. Nie jest konieczne posiadanie płatnego konta, aby móc maksymalnie korzystać z aplikacji.

Wszystko zależy od tego, w jaki sposób stworzyłeś swój profil i czy zastosowałeś się do rad, które zostawiliśmy Ci w różnych artykułach na blogu, aby flirtować szybciej i łatwiej w tej aplikacji.

Ważne jest, aby mieć pełny profil, z głównym zdjęciem, na którym wyglądasz nieskazitelnie. Nie umieszczaj żadnego zdjęcia, umieść to, które wygląda najlepiej. Dobrą sztuczką jest użycie tego, który masz na Facebooku lub Instagramie z największą liczbą polubień.

Dodaj wiele zdjęć, też nie przesadzaj. Ale dodaj dużą liczbę swoich zdjęć i postaraj się, aby były najlepsze, aby przyciągnąć jak najwięcej uwagi tej osoby.

Informacje, które dodajesz do swojego profilu, są niezbędne. Uzupełnij więc wszystko prawdziwymi informacjami, nie próbuj wymyślać niczego, czego później nie będziesz w stanie utrzymać.

Ale przede wszystkim ważne jest, abyś nauczył się komunikować z innymi. Wiele razy zaczynamy rozmowy od klasycznego „Cześć, jak się masz?? postaraj się być bardziej oryginalny, aby rozmowa szybko stała się ciekawsza.

Ważne jest, aby czat był cały czas chat zabawny, dynamiczny i przede wszystkim zwinny. Nikt nie lubi, że odpowiadają co kilka godzin, więc powinieneś zwracać uwagę na nowe wiadomości, które Ci wysyłają.

Inną idealną sztuczką jest to, że połącz Badoo lub Tinder, aby mieć możliwość połączenia w obu aplikacjach. Co podwaja możliwość znalezienia partnera w krótszym czasie.

Jest wiele osób, które korzystają z obu aplikacji jednocześnie, a porady, które dajemy Ci dla Badoo, działają również dla Tindera.

W ten sposób nie musisz mieć nigdzie Premium i możesz w pełni wykorzystać obie aplikacje, w krótszym czasie znajdziesz partnera lub kogoś, kto będzie się dobrze bawić, a pieniądze, które wydasz na Premium, możesz wykorzystać gdzie indziej . Może na pierwszej randce?

Jak aktywować Badoo Premium

Jedną z najlepszych sieci społecznościowych do flirtowania lub poznawania ludzi jest Badoo, między innymi wielka konkurencja Tindera. Badoo istnieje od dłuższego czasu, jest bardzo popularne na całym świecie, więc możesz sobie wyobrazić, że miliony ludzi codziennie korzystają z aplikacji, więc dość łatwo jest znaleźć kogoś, kto nawiąże związek, bez względu na to, jaki to jest związek.

Wiele osób chce wiedzieć jak aktywować Badoo Premium mieć więcej szans na flirt i spotkanie z kimś wyjątkowym. Dlatego w tym artykule zobaczymy, jak możesz to osiągnąć.

Jak zdobyć darmowe Badoo Premium

ten Korzyści z Badoo Premium Są one dość oczywiste i nie możemy zaprzeczyć, że dają nam wyraźną przewagę nad byciem wolnym użytkownikiem, wśród tych zalet możemy znaleźć następujące:

  • Możesz zobaczyć, kto cię lubi.
  • Możesz rozpocząć rozmowę z każdym. Nawet z najpopularniejszymi.
  • Dowiesz się, kto dodał Cię do ulubionych.
  • Masz pierwszeństwo, aby rozpocząć rozmowy z nowymi osobami.
  • Możesz odpokutować i zmienić głosy na lubię lub nie lubię.
  • Możesz stać się niewidzialny, odwiedzając profile Badoo bez wiedzy nikogo.

Badoo Premium APK Android

¿Chcesz wiedzieć, jak aktywować Badoo Premium za darmo? Nie trzeba mieć do tego karty kredytowej, choć trwa to dwa tygodnie (14 dni), ale w te dni można wiele z tego wyciągnąć.

Po uruchomieniu Badoo zauważysz, że na dole Twojego zdjęcia profilowego pojawia się „Badoo Premium: NIE„Kliknij ten link, aby przeniósł nas na stronę, na której możemy aktywować Premium.

Kiedy klikniemy Aktywuj, pokazuje nam, że musimy połączyć wiadomość e-mail, a także wysłać zaproszenia. Po wysłaniu wszystkich zaproszeń będziemy mieli Darmowe Badoo Premium nieopłacone przez 14 dni.

Po tych 14 dniach Twoje konto jest znowu darmowe. Ale jeśli spróbujesz zamknąć to konto, Badoo przedstawi Ci kilka interesujących ofert Badoo Premium i darmowe supermoce. Więc powinieneś spróbować.

Badoo Premium na zawsze

Musimy również pamiętać, że nie jest konieczne posiadanie Badoo Premium, aby móc łączyć się z ludźmi lub cieszyć się korzystaniem z danej sieci społecznościowej.

Większość użytkowników, którzy korzystali z tej aplikacji przez długi czas twierdzą, że nie jest to konieczne, choć korzyści, jakie daje, są dość jasne. Ale można to połączyć i wiele z całkowicie darmowym kontem.

Ważne będzie, aby był dobrze stworzony i zawierał niezbędne informacje oprócz zdjęć, abyś mógł zacząć flirtować bez zatrzymywania się.

W Jaktosie kilkakrotnie rozmawialiśmy o tym Jak stać się bardziej popularnym na Badoo aby móc flirtować z większą liczbą dziewczyn lub chłopców w krótkim czasie i bez posiadania konta Premium.

Inną alternatywą, którą należy wziąć pod uwagę, chcąc połączyć się za pośrednictwem tej klasy aplikacji, jest użycie Tinder co również daje bardzo dobre efekty. Możesz używać obu jednocześnie bez żadnego problemu.

Jak aktywować Badoo Premium bez karty kredytowej?

Badoo to jedna z głównych sieci społecznościowych tamtych czasów, oprócz platformy, z której często korzystają osoby, które zamierzają spotkać się z innymi w celu nawiązania przyjaźni lub luźnego lub stabilnego związku. Cóż, podobnie jak wiele z tych usług, Badoo ma wersję Premium, która dodaje wiele funkcji do podstawowych, choć oczywiście trzeba za to zapłacić.

Mówimy to wszystko, bo chociaż Większość użytkowników, którzy wykupują Badoo Premium, robi to za pomocą karty kredytowej, znamy również innych, którzy ich nie mająi że muszą znaleźć alternatywę, aby móc zapłacić.

Więc jeśli chcesz aktywuj Badoo Premium nawet bez karty kredytowej, zalecamy dalszą lekturę tego artykułu.

Pobierz Badoo Premium APK

Dokładniej, chcemy pokazać Wam naprawdę ciekawą opcję podczas wykonywania tej czynności, którą opisujemy, a mianowicie Wygodnie jest mieć Premium, jeśli chcemy zwiększyć nasze szanse na rozpoczęcie rozmowy z dowolnym kontaktem w tej sieci.

Na przykład będziesz mógł wiedzieć, kto dodał Cię do Ulubionych, przeglądać i przeglądać profil dowolnego użytkownika bez jego wiedzy dzięki trybowi niewidzialności i wielu innym rzeczom, które w innym przypadku byłyby całkowicie niemożliwe.

W ten sam sposób mamy możliwość rozmowy z dowolnym kontaktem w sieci społecznościowej, zarówno nowym, jak i starym. Nie trzeba też czekać na kolejne głosy, bo nam się nie zabraknie itp.

Zdobądź darmowe Badoo Premium 2018

Cóż, już wspomniałem o niektórych powodach, dla których uważamy, że lepiej mieć Badoo Premium niż w przypadku innych wersji tej sieci społecznościowej, nadszedł czas, aby sięgnąć do procedura, aby cieszyć się nimi bez konieczności posiadania karty kredytowej.

Jest to możliwe tylko dlatego, że Istnieje opcja, która pozwala nam wypróbować Badoo Premium przez 14 dni bez żadnych kosztówI choć dwa tygodnie to niewiele, to naprawdę możesz skorzystać z tej możliwości jeszcze bardziej.

Aby go aktywować, musisz wejść na swój profil i tam, gdzie jest napisane Badoo Premium: Nie, kliknij tam.

Zobaczysz wtedy, że pojawia się wspomniana opcja, która sugeruje wypróbowanie tej opcji całkowicie za darmo przez 14 dni, podczas których nie będziesz mieć ograniczeń i będziesz miał dostęp do wszystkich głównych funkcji tego systemu.

Aby to zrobić, wystarczy zaprosić znajomych do wypróbowania Badoo, wpisując ich adres e-mail, aby to zrobić. Badoo nagrodzi Cię wtedy darmowymi dniami próbnymi swojej wersji Premium, co jest doskonałą wiadomością dla wszystkich tych, którzy chcą poznać innych, którzy są w tej sieci społecznościowej.

Czy dzięki temu samouczkowi udało Ci się już aktywować Badoo Premium bez karty kredytowej?

dołącz do naszego kanału telegram