Skip to content

Jakie urządzenie jest zazwyczaj preferowane do robienia zakupów online z domu?

8 de styczeń de 2022

Z biegiem czasu metodologie użytkowników do dokonywania zakupów lub zarządzania codziennie też się zmieniają. Wszyscy wiemy, że Internet stał się wyjątkowym narzędziem naszego codziennego życia. Niezależnie od tego, czy kupujesz, czy robisz rezerwację, najczęstsze jest łączenie się z siecią.

Komputer był z nami od zawsze, abyśmy mogli zdobyć najcenniejsze przedmioty. Jednak różne badania wskazują, że smartfon ma pewną przewagę nad komputerem i jest to element, z którego użytkownicy korzystają najczęściej, kiedy chcą kup coś online.

Jaki był wzrost liczby telefonów komórkowych w zakupach online?

Jeśli przyjrzymy się bliżej danym, wzrost zakupów e-commerce za pośrednictwem dowolnego smartfona znacznie wzrósł. Niektóre statystyki potwierdzają, że w Hiszpanii było do 50,63 mln linii telefonii komórkowej, które realizowały płatności za pośrednictwem sieci, a tym samym mówimy o wzroście 0,5% w porównaniu do 2015 tylko w Hiszpanii.

W innych krajach kwota jest znacznie wyższa, ponieważ w Europie kwestia zakupów online jest mocno promowana do tego stopnia, że ​​może to być w przyszłości najbardziej opłacalny sposób na uzyskanie wszystkiego, co potrzebujemy. Stany Zjednoczone, kolejny kraj, który ma w tej dziedzinie fatalną potęgę, również opublikowały oficjalne statystyki, które potwierdzają to stwierdzenie.

A czy stworzenie sklepu internetowego to rozwiązanie dla wszystkich rynków na piechotę, zwłaszcza tych, które produkują na mniejszą skalę. Duże platformy są pionierami w najbardziej aktualnych technologiach, ale z drugiej strony wiadomo, że tylko 40% małych MŚP przyznaje, że dostosowało swój handel z aplikacji mobilnej.urządzenie do zakupów online

Korzyści z zakupów online dla użytkowników

Czy to za pośrednictwem smartfona, czy komputera osobistego, zakupy online są pełną korzyścią dla najbardziej wymagających użytkowników. Bez konieczności kopania sklepów z jednej ulicy na drugą w mieście, teraz możemy mieć wszystko, czego chcemy jednym kliknięciem.

Pomysł, że można to zrobić z telefonu komórkowego, daje nam również bardzo dobre gwarancje, ponieważ mówimy o elemencie, który nawet poza naszym domem pozwala mieć prawie wszystkie produkty lub usługi na wyciągnięcie ręki, a nawet jeśli nie. przed komputerem , miejmy okazję zarezerwować to, co lubimy.

Aplikacje mobilne są językiem przyszłe zakupy a wiadomo, że 92% czasu, w którym użytkownicy są podłączeni do Internetu lub robią jakieś rutynowe zarządzanie online, liczy się na smartfonie, dlatego możemy powiedzieć, że gwarancje są wyjątkowe i że rok po roku zobaczymy, jak tam jest więcej osób, które dostosowują się do tego ostatniego pokolenia.

Na co należy zwrócić uwagę, aby kupić smartfon

Kupuj ceny i oferty

Coś, co należy zawsze wziąć pod uwagę, gdy chcesz kupić jedną z tych drużyn, to dobrze przyjrzyj się cenie które oferują zarówno w lokalnych sklepach fizycznych, jak i w sklepach cyfrowych, i które nie odbiegają zbytnio od standardowej wartości określonej przez ich firmę twórczą dla danego produktu.

Zamiennik dla modelu

Jednym z najważniejszych aspektów, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie i nabywaniu smartfonów, jest ilość dostępne części zamienne na rynku technologii w tym właśnie momencie.

Dotyczy to sytuacji, w których sprzęt telefoniczny wykazuje systematyczną i mechaniczną awarię lub znaczne uszkodzenia fizyczne.

pamięć RAM

Z biegiem czasu aplikacje mobilne stały się staje się cięższy i wymaganie własnego procesora komputera i jego pamięci.

Tak więc posiadanie dobrej pamięci RAM jest dzisiaj czymś niezbędnym, aby przedłużyć żywotność sprzętu telefonicznego i uniknąć przyszłych problemów.

W końcu możesz już powiedzieć, że wiesz już, o jakich aspektach technicznych powinieneś pamiętać, gdy jesteś w trakcie wyboru inteligentnego modelu, aby go nabyć przez internet i rób wszystkie zakupy online, które chcesz.

dołącz do naszego kanału telegram