Skip to content
HBO

Jakie urządzenia są kompatybilne z HBO MAX? | Telefon komórkowy, tablet i telewizor

22 de wrzesień de 2021

HBO MAX to Platforma amerykańska należąca do WarnerMedia. Został wydany 27 maja 2020 roku i jest dostępny w różnych częściach świata. W częściach takich jak Europa i Azja jego premiera jest coraz bliżej.

HBO Max pojawi się w Hiszpanii 26 października i zastąpi nasze obecne HBO. Ta nowa platforma zawiera tak wiele zmian, a wśród tych zmian ulepszeń są profile użytkowników, które są bardzo ważnym elementem dbania o to, co widzi każdy członek naszej rodziny, możesz także blokować treści dla dorosłych za pomocą kontroli rodzicielskiej.

Kolejną z dużych zmian są Treści 4K i HDR, na które musimy być przygotowani z łączem internetowym, które może odbierać obraz na naszym urządzeniu, co najmniej 25 megabajtów, jeśli jest szersze pasmo jest lepsze, nie tracimy rozdzielczości lub unikamy nieprzewidzianych zdarzeń w przypadku posiadania innego urządzenia podłączony . Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, możesz zobaczyć tutaj, ile danych lub megabajtów zużywa HBO.

Aby zobaczyć zawartość tej nowej platformy, potrzebne będą również urządzenia obsługujące jakość obrazu, zobaczmy, które urządzenia są kompatybilne z HBO MAX.

Jakie wymagania musi spełniać Twój Android TV, aby korzystać z HBO MAX?

Potrzebujesz Android TV, aby był kompatybilny z HBO MAX, w tym celu Twoje urządzenie musi spełniać wymóg posiadania systemu operacyjnego Android 5, jeśli jest później, jesteś bezpieczniejszy, ale w Androidzie 5 działa dobrze.

Tylko Pobierz aplikację HBO MAX na swój telewizorJeśli jest już zarejestrowany, wystarczy się zalogować i rozpocząć wyszukiwanie treści. Lub, jeśli potrzebujesz rejestracji, możesz to zrobić za pośrednictwem aplikacji HBO MAX, jeśli nie jest ona dostępna w Twoim kraju, dokonaj subskrypcji za pomocą Google. Więcej informacji znajdziesz w centrum pomocy HBO MAX.

Czy Xbox One i Xbox Series X mogą korzystać z HBO MAX?

Jeśli możesz korzystać z Xbox One, Xbox Series X, wystarczy pobrać aplikację HBO MAX na konsolę, przejść do ekranu głównego Xbox, uruchomić sklep z aplikacjami i wyszukać HBO MAX i poczekać, aż się zainstaluje. Po zainstalowaniu i kliknięciu na rozpoczęcie sesji. Chociaż ta opcja nie jest dostępna we wszystkich regionach, trzeba poczekać z rozszerzeniem jej na te brakujące miejsca.

Jakie telewizory Smart TV są kompatybilne z HBO MAX?

HBO MAX jest kompatybilny ze wszystkimi modelami telewizorów Samsung z lat 2020-2021, a także z 4K lub nowszymi od 2016 roku. Aplikację można pobrać ze sklepu Samsung App Store.

LG Smart TV 2018 i kolejne urządzenia są kompatybilne z HBO MAX. Możesz także przesyłać na telewizor LG Smart TV za pomocą Apple AirPlay 2018 i nowszych z webOS 4.0 i nowszymi.

Wystarczy zarejestrować się w HBO MAX, jeśli nie masz jeszcze abonamentu. Jeśli jesteś już zarejestrowany, wystarczy przejść do ekranu głównego LG, uruchomić sklep z aplikacjami i wyszukać HBO MAX, pobierz aplikację i poczekaj, aż się zainstaluje. Następnie wystarczy zalogować się za pomocą danych logowania HBO MAX, a teraz możesz cieszyć się tą platformą na swoim Smart TV, możesz dodawać treści do listy ulubionych.

Telewizory Smart kompatybilne z HBO MAX

Czy mogę oglądać HBO MAX na moim iPadzie?

HBO MAX umożliwia korzystanie z telefonów i tabletów Apple i iPad z systemem iOS 12.2 albo więcej, są kompatybilne. Aby móc oglądać HBO MAX na iPadzie, wystarczy najpierw; pobierz aplikację HBO MAX i już pobraną musisz się zalogować.

Otwórz aplikację i kliknij profil, znajduje się on po lewej stronie tabletów. Stuknij w Zaloguj się na swoje konto, następnie ikona konfiguracji, przewiń ekran w dół i wyloguj się. Teraz wprowadź adres e-mail i hasło do konta HBO MAX i wybierz enter. Na koniec wybierz swój profil i voila, możesz zacząć cieszyć się HBO MAX

Chociaż HBO MAX ma swoją listę urządzeń, które są zgodne z rozdzielczością swoich treści w 4K, jak widzieliśmy, są to Android TV, Apple TV 4K, LG Smart TV, konsole Xbox. Oczekuje się, że w przyszłości więcej urządzeń elektronicznych będzie kompatybilnych z tym wyświetlaczem HBO MAX 4K.