Skip to content

Jakie telefony komórkowe są kompatybilne z Fortnite? Co mam zrobić, jeśli mój telefon komórkowy nie jest kompatybilny?

27 de luty de 2021

Podążając za popularnością Fortnite, można go teraz pobrać na Androida i iOS. Jednak te telefony komórkowe muszą umożliwiać optymalne wykonanie aplikacji. Jeśli zadasz sobie pytanieJakie telefony komórkowe są kompatybilne z Fortnite? Co mam zrobić, jeśli mój telefon komórkowy nie jest kompatybilny?Zwróć uwagę na ten interesujący artykuł, który oferuje skuteczną odpowiedź.

Kompatybilność i urządzenia mobilne

Kompatybilność aplikacji jest jednym z czynników, które mogą zagwarantować dobre działanie urządzenia mobilnego. W niektórych przypadkach programiści przewidują rozszerzenie zestaw wymagań że użytkownicy powinni wiedzieć przed pobraniem aplikacji.

Oto lista, która zawiera niektóre kompatybilne telefony komórkowe z Fortnite i co powinieneś zrobić, jeśli Twój telefon komórkowy nie jest kompatybilny.

Jakie telefony komórkowe są kompatybilne z Fortnite? Co mam zrobić, jeśli mój telefon komórkowy nie jest kompatybilny?

Według firmy „Epic Games”, aby urządzenie było kompatybilne z Fortnite, wymaga pewnych cech lub Specyfikacje osoby. Przed pobraniem i zainstalowaniem gry Fortnite sprawdź, czy Twój telefon komórkowy spełnia poniższe wymagania.

Wymagania dotyczące zgodności

Przede wszystkim wygodnie jest zweryfikować system operacyjny telefonu komórkowego. Fortnite może działać na 64-bitowym systemie Android od wersji 8. Ponadto Baran Do „uruchomienia” gry bez problemów wymagane jest co najmniej 4Gb i procesor ARM64.

Według GPU, Zalecane jest posiadanie Mali-G72 MP12 (lub nowszego), Adreno 530 (lub nowszego) lub Mali-G71 MP20. Dlatego każdy zaktualizowany telefon i przy pewnych konfiguracjach graficznych będzie mógł bez problemów uruchomić Fortnite. Wydajność aplikacji będzie również w dużej mierze zależna od zasięgu telefonu komórkowego. Podobnie zaleca się, aby wiedzieć, ile waży Fortnite przed pobraniem go na urządzenie.

Telefony komórkowe kompatybilne z Fortnite

Kiedy deweloper „Epic Games” oficjalnie zaoferował grę Fortnite w sklepie Apple, liczba pobrań była bardzo wysoka. To samo miało się stać ze sklepem Google, ale pewne nieporozumienia doprowadziły Epic do innej ścieżki. Z tego powodu użytkownicy Androida powinni zwrócić się do oficjalnej strony epicgames.

Gry Fortnite nie można pobrać na wszystkie urządzenia mobilne. Następnie pokażemy Ci plik lista obsługiwanych urządzeń z Fortnite zgodnie z platformą i poziomem jej popularności.

Kompatybilne telefony Fortnite

Telefony z systemem Android kompatybilne z Fortnite

Lista telefonów komórkowych Android kompatybilny z grą Fortnite jest dość szeroki. Niektóre urządzenia wyróżniają się: Motorola Moto E4 Plus, Nokia 6, Sony Xperia XZ, Huawei P8 Lite, Huawei P9 Lite, Huawei P10 Lite i Plus, LG V30, LG G6, Samsung Galaxy J7 Prime i Samsung Galaxy S8.

Lista obejmuje znacznie więcej kompatybilnych telefonów komórkowych, niż można zobaczyć na Oficjalna strona Epic Games. Możesz uzyskać do niego dostęp, aby sprawdzić, czy Twój telefon komórkowy jest kompatybilny z aplikacją Fortnite, czy nie.

Telefony iOS kompatybilne z Fortnite

Między urządzeniami mobilnymi pod platformą IOS Zgodne z Fortnite są iPhone X, iPhone SE, iPhone 6S, iPhone 7S i iPhone 8S, a także iPad mini 4 i iPad pro.

Co mam zrobić, jeśli mój telefon komórkowy nie jest kompatybilny?

Jeśli Twój telefon komórkowy nie spełnia minimalne wymagania Aby uruchomić Fortnite, niestety nie będziesz mógł zainstalować tej gry na swoim urządzeniu. Oficjalna strona internetowa Epic Games ma system sprawdzania zgodności, który jest odpowiedzialny za informowanie użytkowników, czy mogą pobrać grę na swoje telefony komórkowe, czy nie. W takim przypadku możesz pobrać grę na swój komputer i sprawić, by Fortnite działał płynnie i bez opóźnień.

Należy wspomnieć, że pobranie aplikacji z nieoficjalnych stron internetowych może spowodować uszkodzenie urządzenia lub wygenerować dodatkowe problemy, ponieważ nie będziesz mieć gwarancji bezpieczeństwa ze stron innych niż Epic Games.

dołącz do naszego kanału telegram