Skip to content

Jakie są zalety Crunchyroll Premium w porównaniu do zwykłego?

10 de marzec de 2021

Wspaniale jest mieć dostęp do Internetu i cieszyć się wszystkimi ulubionymi serialami. Przez długi czas ludzie musieli płacić za drogie paczki telewizor drogą kablową tylko po to, by móc cieszyć się jednym serialem telewizyjnym, którego nie mogli się doczekać; albo skończyły się seriami hakerów za pośrednictwem witryn o wątpliwym pochodzeniu.

Jednak ewoluowało to, abyśmy mogli znaleźć serie usługi przesyłanie strumieniowe nie są tak drogie, jak może być telewizja kablowa.

Chociaż istnieje sektor, który nadal nie ma tak szerokiego zasięgu, jak większość treści wizualnych, czyli Anime. Animacje pochodzenia japońskiego znane jako anime zawsze miały szerokie grono odbiorców. Istnieją niezwykle nagradzane serie, uznawane i sprzedawane jako prawdziwe kawałek sztuka.

I chociaż istnieją usługi przesyłania strumieniowego, takie jak Netflix, którym udało się uzyskać licencje na niektóre serie anime, nadal nie jest tak szeroko objęty usługami przesyłania strumieniowego jak Crunchyroll.

Crunchyroll to usługa przesyłania strumieniowego całkowicie poświęcona anime. W rzeczywistości możliwe jest wejście na ich stronę i oglądanie seriali całkowicie za darmo. Ponadto zapewniają bezpośredni dostęp do mangi, jeśli chcesz śledzić swoją ulubioną serię w inny sposób.

Dlatego jest to usługa przesyłania strumieniowego, która wyróżnia się i ma wiele zalet. A jeśli płacisz i masz wersję Premium Crunchyroll, możesz mieć o wiele więcej zalet. Zobacz poniżej, jakie to zalety.

Co zyskujesz dzięki Crunchyroll Premium

Crunchyroll już teraz oferuje swoim użytkownikom, którzy nic nie płacą, wiele korzyści. Fakt, że mogą mieć dostęp do różnych japońskich seriali animowanych, jest całkiem niezły. Ale z Crunchyroll Premium, płatna wersja Crunchyroll, możesz cieszyć się wieloma dobrymi rzeczami.

Możemy więc trochę porozmawiać o różnicach między kontem darmowym a kontem Premium, pozostawiając to Wam do wyboru, jeśli korzystanie z konta wydaje się lepsze Premia.

Przede wszystkim będziesz mieć pełny dostęp do wszystkich anime, które chcesz na darmowym koncie. Ale za pośrednictwem konta Premium możesz uzyskać dostęp do ekskluzywnych seriali anime ze strony. Przykładem tego jest DragonBallSuper, które wielu chce zobaczyć, a także inne ekskluzywne produkty Crunchyroll.

Masz również możliwość obejrzenia wielu z tych animacji w swoim lokalnym języku. I będzie można zobaczyć animacje w premierach jednocześnie z tym z Japonia.

W rzeczywistości nie będziesz musiał martwić się irytującymi reklamami Crunchyroll podczas oglądania serialu. Będziesz mógł uzyskać dostęp do swojego konta na wielu urządzeniach jednocześnie, w taki sposób, że jeśli zobaczysz rozdział swojej ulubionej serii na telefonie komórkowym, będziesz mógł wznowić go w dokładnej sekundzie na komputerze, jeśli tak jest Twoje życzenie, a nawet będziesz mógł cieszyć się tą platformą za pośrednictwem inteligentnego telewizora, aby uczynić to jeszcze lepszym.

włosy anime crunchyroll

Poza tym Wysoka rozdzielczość czego doświadczasz w swoich serialach anime, jest czymś znaczącym. Chociaż w darmowej wersji możesz oglądać swoje seriale w 480p, w Premium możesz je oglądać w 1080p i 720p. Na koniec pamiętaj, że płacąc możesz wspierać pieniężnie dla ludzi, którzy robią te animacje.

A jeśli chcę korzystać z Premium +?

Oprócz usługi Crunchyroll Premium istnieje możliwość skorzystania z usługi Premium +. Jest to usługa, która ma kilka dodatkowych zalet.

Różnica nie jest ogromna, ale pozostaje w Twoim sercu, że wspierasz finansowo wszystkie seriale, producentów i reżyserów, których tak bardzo lubisz. Animacja nie jest łatwą pracą, więc lubią każdy grosz.

W szczególności w przypadku tego typu członkostwa możesz mieć uprawnienia w Wydarzenia Crunchyroll oraz bezpłatną wysyłkę produktów ze swojego sklepu, jeśli znajdujesz się w Stanach Zjednoczonych.

dołącz do naszego kanału telegram