Skip to content

Jakie są wymagania, aby pracować lub być kierowcą w Uber lub Uber Eats?

14 de grudzień de 2021

Jeśli zazwyczaj czytasz wszystkie nasze artykuły, być może zauważyłeś, że ogromna ich liczba pojawiła się ostatnio w związku z Uberem, podstawową aplikacją, którą mamy. w zasięgu dowolnego urządzenia mobilnego i to zastąpiło nowy sposób transportu.

Nawet jeśli to tylko miejskie wycieczki po Twoim mieście, platforma, która, że ​​tak powiem, zrewolucjonizowała sposób, w jaki ludzie poruszają się po świecie i że na początku 2008co wydawało się absolutną porażką, pozostało od wielu lat, szukając w ten sposób rozwiązania problemów komunikacyjnych w dużych miastach.

Poza tymi pytaniami nie chcieliśmy przestać rozważać w tym względzie, że prawdopodobnie wielu naszych czytelników jest zainteresowanych podjęciem pracy w Uberze w tych wolnych chwilach dnia lub wynikające z obecnej sytuacji spowodowanej pandemią wywołaną przez COVID-19, poszukuje się nowych sposobów zatrudnienia, aby generować dochód.

Co pokazują nam statystyki Ubera w Chile

Statystyki pokazują nawet, że obecnie Uber jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej dochodowych zawodów w Stanach Zjednoczonych i niektórych częściach Ameryki Łacińskiej. Dla przykładu, jak ten w Chile, ci, którzy nałogowo przez jakiś czas jeżdżą swoimi samochodami dziennie z tej platformy zarabiają od 150 000 do 200 000 pesos.

Dodatkowo Uber X czyli nowy koncept wprowadzony w połowie 2012 roku, pozwala jeździć pod nazwą Uber własnym samochodem i to jest nawet 35% niższy W porównaniu do poprzedniego (tylko Uber) spowodowało to irytację wśród zwykłych taksówkarzy i pomimo pewnych problemów, z jakimi się borykali, obecnie wielu zdecydowało się spróbować z nową koncepcją UberTaxi i tym samym poprawić swoje dochody.

W ten sam sposób musimy wziąć pod uwagę w takim aspekcie, że jeśli chcesz poznać wymagania do pracy w Uberze, to pokażemy Ci niektóre z nich.

Jakie wymagania są potrzebne i ile można zarobić z Uberem w Chile

Cóż, pierwszą rzeczą, o której musimy wspomnieć, są podstawowe wymagania, aby być kierowcą Ubera w Chile. Przede wszystkim będziesz musiał na bieżąco aktualizować główne dokumenty w tym zakresiepodobnie jak prawo jazdy, zaświadczenie o przeszłości, a także prawo jazdy.

Konieczne jest również ukończenie 21 lat, w przeciwnym razie nie będziesz mógł dołączyć do firmy. Co do auta to musi być rok 2007 i dalej, ma biały patent, 5 drzwi, klimę i poduszkę powietrzną, nic więcej.

Jeśli chcesz aplikować, aby zostać jednym z Kierowcy UberaPierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wypełnić formularz, który pojawia się na oficjalnej stronie, z komputera lub inteligentnego urządzenia mobilnego i uzupełnić wymagane tam informacje.

używaj aplikacji do kierowania uberem i pracy

W drugim przypadku musisz założyć konto, dodając wszystkie niezbędne informacje, takie jak: Imię, nazwisko, adres e-mail, hasło, miasto i opcjonalnie a Kod zaproszenia, jeśli chcesz oddać część stawki użytkownikom, którzy podróżują z Tobą po raz pierwszy.

Zdjęcia dokumentacji osobistej również odgrywają w takich sytuacjach główną rolę, ponieważ będziesz musiał przesłać wszystko, co gwarantuje, że jesteś odpowiedzialnym kierowcą. Na przykład będziesz musiał prześlij zdjęcie swojego prawa jazdy, a następnie zaktualizowane zaświadczenie o przeszłości, a także aktualne prawo jazdy pojazdu, którego używasz do wykonywania pracy.

Aktualna sytuacja Ubera

Wywodzące się z obecnej pandemii i ciągłych żądań, jakie ta usługa miała, podejmujesz wszelkie odpowiednie działania zarówno dla kierowców, jak i ich użytkownikówto w celu nadania priorytetu opiece zdrowotnej i obowiązkowemu stosowaniu masek, aby uniknąć możliwych infekcji.

Rozpatrzenie prośby przez Uber może chwilę potrwać i wyśle ​​Ci odpowiedź, potwierdzając lub zaprzecza, że ​​jesteś częścią ich zespołu.

Obecnie usługa jest już rozpowszechniony w około 633 krajach na całym świecie i ma nadzieję, że będzie nadal docierać do większej liczby, jednocześnie oferując zróżnicowaną listę usług, w tym jedną najbardziej znaną wszystkim: UberEats która działa w ponad 166 miastach, dostarczanie jedzenia przez restauracje powiązany z aplikacją które można znaleźć na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Jeśli rozpocząłeś już pracę w Uberze lub masz zamiar zacząć, jakie jest Twoje doświadczenie w tym zakresie? Jak oceniasz ich usługi i co sądzisz o nowych przepisach dotyczących bezpieczeństwa i weryfikacji zapewniających wygodną i bezpieczną podróż?

dołącz do naszego kanału telegram